dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł47 m² 12 345,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Blisko centrum! Przez inwestycje płynnie przenikają się dwa światy: łagodna natura i tętniące życiem miasto. Położenie niedaleko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

520 000 zł157 m² 3 318,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Szukasz domu w urokliwej okolicy? Biuro Stoprocent-Nieruchomości ma w swojej ofercie uroczy dom z garażem w nowoczesnym stylu. Rozkład pomieszczeń na parterze obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

569 900 zł50 m² 11 513,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! przytulne mieszkanie 3 pokojowe, słoneczne, pierwsze piętro, nowe budownictwo, balkon, komórka lokartorska, prywatne miejsce postojowe. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszawska

Ojrzeń,mazowieckie

480 000 zł94 m² 5 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący umiejscowiony na dużej działce o pow. 1.1228 ha w miejscowości Ojrzeń. Jest to idealna nieruchomość zapewniająca komfort życia, poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żniwna

Siemianowice Śląskie,śląskie

432 280 zł806 m² 536,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Mam do zaoferowania idealną działkę pod budowę domu! Siemianowice Śląskie, ul. Żniwna. Powierzchnia działki to: 806m2; jest też możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

204 900 zł400 m² 512,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna( rod) usytuowana w miejscowości Pieczyska, gmina Koronowo. Teren o powierzchni 400m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka dostępna od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł42 m² 9 232,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2 zlokalizowane przy ulicy Nazimka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

989 896 zł77 m² 12 813 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg076-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV Q 2023 - duży balkon ok 20m2 od strony południowej - przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bankowa

Bolesławiec,dolnośląskie

205 000 zł25 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania typu kawalerka przy ul. Bankowej w Bolesławcu. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w budynku trzypiętrowym. Na lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

524 475 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie mistrzejowice N20 Nieruchomości oferuje mieszkanie o pow. 49 ,95 m2 , usytuowane na parterze budynku nowej inwestycji, tworzącej nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

829 500 zł56 m² 14 946 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3m2 Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 19m2 -sypialni 12,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł27 m² 20 287,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka na kameralnym osiedlu na Pradze Południe! Mieszkanie: kawalerka o powierzchni 27,11 m2 znajduje się na kameralnym osiedlu z 2018 roku, gdzie znajdują się jedynie 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cicha

Szczytniki,wielkopolskie

329 000 zł43 m² 7 652,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przedmieściach Poznania w Szczytnikach Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gliwice

Gliwice,śląskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 484 m²

Wójtowa Wieś. Przedwojenna kamienica, po częściowym remoncie. Pow. ok. 180 m2, 7 pokoi. Pow. działki: 1.484 m2. Na parterze: kuchnia z jadalnią, salon, mniejszy pokój, duża łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Latoszyn

Latoszyn,podkarpackie

160 000 zł800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Latoszynie koło Dębicy. Prezentowana nieruchomość to działka o powierzchni 8 ar (800 m2) położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Parter: - strefa wejściowa 4,20 m2 - kuchnia/jadalnia 14,40 m2 - salon 24,95 m2 - wc 1,95 m2 - klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł56 m² 9 576,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Niezależnie od tego, czy szukasz okazji inwestycyjnej, czy wspaniałego miejsca do życia, to jest to! Gotowy, aby dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym apartamencie ? Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zabłudów

Zabłudów,podlaskie

699 000 zł151 m² 4 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:732 m²

Rezerwacja Polecamy na sprzedaż bardzo zadbany dom o powierzchni 151 m2, wybudowany w latach 90-tych, z suporexu (ściana z podwójnej cegły 24 cm i 12 cm- docieplony styropianem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Płock

Płock,mazowieckie

2 200 000 zł3 463 m² 635,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budownictwo wielorodzinne położona w płońsku, skrzyżowanie ul. Azalii i Hortensji. Nr ewid. działki: 229/8. Plan zagospodarowania dla działki: 1/ zabudowa wielorodzinna + lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kopernika

Płoty,zachodniopomorskie

1 790 000 zł279 m² 6 415,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecam funkcjonalny, klimatyczny dom wolnostojący położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 2000 m2 w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Dom wybudowany w 2011 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł49 m² 6 074,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 49,22 m2 W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje osobna kuchnia łazienka przedpokój Dodatkowe atuty nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kozerki

Kozerki,mazowieckie

2 280 000 zł325 m² 7 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeżeli jesteście Państwo wymagający co do wykończenia i macie sprecyzowane oczekiwania co do stylu jak Wasza przyszła nieruchomość powinna wyglądać to zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

458 000 zł107 m² 4 280,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:957 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:230 tys. zł) oraz usługa budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 228 tys. zł ) jest w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Graby

Graby,wielkopolskie

75 000 zł1 007 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1007 m2oferuję Państwu ostatnią działkę, ze świeżo wydzielanego kompleksu działek, w miejscowości Graby.Działka została wydzielona z większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

655 000 zł46 m² 14 119,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, wyposażone mieszkanie w Ożarowie Mazowieckim. Liczba pokoi 2, pełna własność, do zamieszkania od zaraz, piętro 3/4. Winda, balkon, ogrzewanie miejskie. Drzwi/okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

1 208 480 zł46 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Piękne mieszkanie 46,48m2, w luksusowej lokalizacji. Układ pomieszczeń: przedpokój z wnęką kuchenną - 14,19m2 Pokój dzienny - 19,71m2 Łazienka - 4,35m2 Składzik -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Świętokrzyska

Chrzanów,małopolskie

697 000 zł938 m² 743,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum miasta, przy ul. Świętokrzyskiej. Powierzchnia użytkowa 436,23 m2. Powierzchnia całkowita 937,98 m2. Powierzchnia działki 569 m2. Teren ogrodzony. Dostępne media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

675 000 zł73 m² 9 250,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

M i E S Z K A N I E Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na poznańskiej Starołęce - ul. Unii Lubelskiej 6 (nowa inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynowa

Białystok,podlaskie

886 600 zł44 m² 20 150 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie w doskonałej okolicy! Mieszkanie w inwestycji Moja Młynowa. Osiedle nowoczesnych bloków w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

803 723 zł66 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

-Bez prowizyjnie-bez podatku pcc-zapytaj O rabaty nowy etap już W sprzedaży! Prezentowane mieszkanie w nowym etapie na Białym Prądniku Powierzchnia 65,91 m2 , znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Gdańsk,pomorskie

436 196 zł41 m² 10 595 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle zlokalizowanej w południowej części Gdańska - Jasień, umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, ale przede wszystkim gwarantuje cisze i spokój! Trójmiejski deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jarosław,podkarpackie

400 000 zł117 m² 3 418,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 5-pokojowego o powierzchni ok. 117m2 przy ulicy Kraszewskiego, dostępnego w biurze Rzeszowskie-Nieruchomości. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Bochnia,małopolskie

260 925 zł35 m² 7 455 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z wyjątkowym widokiem na park, o powierzchni 35 m2, znajdujące się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Rzeźnickiej w Bochni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł85 m² 10 576,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 4 pokojowe z 2 ogródkami: o powierzchni 85m2, z 2 ogródkami o łącznej powierzchni 129m2. Mieszkanie położone na parterze budynku Oslo z windą, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa

Dąbrowa,opolskie

440 000 zł160 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia nowo budowany dom wolnostojący, w stanie surowym otwartym, o powierzchni użytkowej 128 m2, zlokalizowany w gm. Dąbrowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 000 zł34 m² 8 422,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Lokalizacja: toruń, ul. Podgórna 92 Powierzchnia: 34,43m2 Piętro: drugie Struktura: 2 pokoje z aneksem kuchennym Wykończenie: wyposażone, gotowe do wprowadzenia Cena: 290.000,00zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

665 145 zł76 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny dwupoziomowy apartament blisko wyciągu na szrenicę Oferuję Państwu do zakupu apartament o pow. 76,23 m2, położony na III piętrze w nowym deweloperskim budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

396 000 zł37 m² 10 571,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu na 3 piętrze 37,46 m2 (z kw) z piwnicą ok. 2 m2, okolice ulicy Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju ok. 20 m2, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

389 543 zł51 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębów,podkarpackie

250 000 zł120 m² 2 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okazja cenowa! Dom na sprzedaż w Dębowie, powiat przeworski, gmina Gać. Przedstawiam Państwu niesamowitą nieruchomość na sprzedaż położoną w centrum Dębowa. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Radwanice,dolnośląskie

595 000 zł55 m² 10 722,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ogródek / klimatyzacja / garaż / miejsce postojowe Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,49 mkw usytuowane na parterze przy ul. Szkolnej w Radwanicach. Budynek 2 piętrowy wybudowany.