dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 976 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

154 519 zł1 044 m² 148,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 1044m położona na wzniesieniu , bezpośrednio przy granicy z lasem państwowym. Działka znajduje się w Zielonce i ma wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

380 000 zł86 m² 4 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Cena w tym ogłoszeniu to: wartość tej konkretnej działki ( 180 tys. zł, na delikatnym wzniesieniu, dookoła lasek) oraz usługa budowy domu do stanu surowego otwartego ale już ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

485 000 zł73 m² 6 680,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w nowym budownictwie, z miejscem parkingowym, dwoma balkonami, na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

624 700 zł42 m² 14 874 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł58 m² 7 299,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny lokal położony na III piętrze w niskim bloku w Szczecinie, ul. Zawadzkiego. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 58,22 m2 (w tym pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

785 900 zł61 m² 12 884 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: oferta bez podatku pcc Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy. Parter: - strefa wejściowa 4,20 m2 - kuchnia/jadalnia 14,40 m2 - salon 24,95 m2 - wc 1,95 m2 - klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł34 m² 12 161,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 33,63 m2, położone w dynamicznie rozwijającej się i przyszłościowej dzielnicy Warszawy. Termin oddania inwestycji to III kwartał 2024r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł54 m² 7 707,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z cegły z 1997 r. na I piętrze. Bardzo cicha okolica, wszędzie blisko, dobry dojazd do centrum. Rodzinne osiedle z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

239 000 zł54 m² 4 403,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne M-4 do własnej aranżacji! Mam przyjemność zaoferować duże 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27m2, mieszczące się na parterze 4-piętrowego bloku, zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

470 880 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 200M od deptaka Nowy apartament w ścisłym centrum Karpacza 200 m od deptaka ,w pobliżu wyciągów narciarskich , dogodne położenie i dobry dojazd Apartament w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

1 390 000 zł75 m² 18 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 213 m²

Oferujemy na sprzedaż klimatyczny góralski domek rekreacyjny z widokiem na Babią Górę i Gubałówkę wraz z działką rolno-leśną ( działka rolna jest w trakcie przekształcania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Ostatnie 17 piętro, mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Morze! Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

342 000 zł39 m² 8 769 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

576 151 zł57 m² 10 192 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

850 253 zł82 m² 10 398 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

337 131 zł26 m² 13 067 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł68 m² 9 356,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne, trzy pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone, oraz zbiornik retencyjny Świętokrzyska I Mieszkanie sprzedawane w ramach usługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

619 200 zł53 m² 11 639,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Nowe trzypokojowe mieszkanie o metrażu 53,2 mkw. Nowa inwestycja na Tarchominie. Bardzo dobra komunikacja. W 3 minuty spacerem dojdziesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł64 m² 17 465,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie do sprzedaży, znajdujące się na pograniczu Ursynowa oraz Mokotowa w inwestycji renomowanego dewelopera, spółki Marvipol. Osiedle Central Park charakteryzuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Opolska

Skarbiszów,opolskie

199 000 zł4 117 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze Polecamy do sprzedania działka o powierzchni 41,70 ara, położoną w miejscowości Skarbiszów w gminie Dąbrowa. Na działce znajduje się dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żuków

Żuków,mazowieckie

829 000 zł167 m² 4 967,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny dom z czterema sypialniami po generalnym remoncie w 2020 r. w Żukowie koło Sochaczewa Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 399 000 zł169 m² 8 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Bardzo Ładny Przestronny Dom 169m2 w pięknym rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni 168,51 m2, usytuowany w bliskiej okolicy Nadarzyna, na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

490 000 zł51 m² 9 607,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeżeli poszukujesz świetnie skomunikowanego mieszkania, gotowego do wprowadzenia się, przestrzennego i widnego - zapraszam. Musisz je obejrzeć. Jeżeli zdecydujesz się je kupić, w pakiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łącznikowa

Białystok,podlaskie

660 000 zł80 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

*** dom wolnostojący W świetnej lokalizacji! *** Zapraszam na prezentację domu zlokalizowanego w Białymstoku przy ulicy Łącznikowej na osiedlu Jaroszówka około 3,5 km od centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jesionowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

155 000 zł1 085 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1085 m2 położona w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Błędów. W ofercie dwie działki. Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł57 m² 10 198 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3 000 zł Powierzchnia dodatkowa:ogrodek 113 m2.