dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy dla budownictwa jednorodzinnego do wys. 2 kondygnacji z poddaszem. Wpdociąg w drodze, prad do podciagnięcia, szambo lub oczyszczalnie we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mała Wieś,małopolskie

1 170 000 zł160 m² 7 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, wolnostojący dom o powierzchni 160m2 położony na zadbanej i dobrze zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie na Sadybie w pobliżu Centrum Sadyba Best Mall. Liczne przystanki autobusowe umożliwiające dogodny dojazd do Centrum. W pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Siedlce,mazowieckie

565 000 zł73 m² 7 705,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, zadbane mieszkanie w bloku z windą przy ul. 11 Listopada w Siedlcach. Główne atuty nieruchomości: wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brwinów

Brwinów,mazowieckie

850 000 zł2 348 m² 362,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod budowę. Miejscowy Plan Zagospodarowania nie jest uchwalony. Media: prąd, woda i kanalizacja miejska. Położona przy drodze asfaltowej. Wjazd na autostradę A2 w odległości 5,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Promienista

Boruja Kościelna,wielkopolskie

50 000 zł675 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki na budowę swojego wymarzonego domu jednorodzinnego? Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w rozproszonym i spokojnym sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł26 m² 20 038,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26m2 usytuowane jest w 3-piętrowym budynku z cegły na ogrodzonym osiedlu z monitoringiem. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 799 900 zł193 m² 9 305,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy Do sprzedania sześciopokojowy apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

1 386 000 zł6 300 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka w Henrykowie Uroczym o pow 6,300m2 .Można podzielić na mniejsze działki .Dobry dojazd autobusy trasa Piaseczno, Prażmów ,Tarczyn media w drodze .W pobliżu nowe inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

1 250 000 zł136 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Tylko U nas! Dom gotowy do wprowadzenia. W otoczeniu lasku brzozowego dla amatorów ciszy i spokoju. Budynek posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 860 m2. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 008 000 zł150 m² 6 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Ciekawa nieruchomość o sporym potencjale inwestycyjnym w dzielnicy Białołęka. Jest to budynek mieszkalny o pow. uzytkowej ok 55 m2, wybudowany w 1955r. powierzchnia działki to 2400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

198 000 zł37 m² 5 410 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta - ulica Szkolna. Nieruchomość doskonała dla osób, które w przyszłości chciałyby czerpać korzyści finansowe z wynajmu. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wilcza Wólka

Wilcza Wólka,mazowieckie

6 000 000 zł50 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren 5ha pod eleganckie prestiżowe osiedle .W pobliżu nowe inwestycje .Dobry dojazd do Piaseczna, Tarczyna, Prażmowa .Media w drodze. Polecam Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Klembów

Klembów,mazowieckie

495 000 zł2 145 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 2145 m2. Działki objęte są mpzp. Znajdują się na obszarze oznaczonym symbolem 1mnu-2 (tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

599 000 zł54 m² 11 196 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy w swojej ofercie 2 pokojowy apartament, zlokalizowany w lubianej przez Opolan dzielnicy - Kolonia Gosławicka. W skład mieszkania o pow. 53,5 m2 mieszczącego się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabniak

Grabniak,lubelskie

459 900 zł75 m² 6 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nowy dom wolnostojący/całoroczny w stanie do zamieszkania wybudowany w 2022 roku w miejscowości Grabniak (jezioro Rotcze). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł3 232 m² 232,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka leśna. Działka usytuowana jest W okolicy ulic trzykrotki,ślazowej I bylicowej. Dostęp do działki drogą leśną. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

649 200 zł42 m² 15 457 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł60 m² 9 483 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Мы тоже говорим на русском языке. Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Chorwackiej w dzielnicy Psie Pole / Różanka we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Pruszków

Pruszków,mazowieckie

12 616 000 zł13 280 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka 13000m2 usługowa jest mpzp pod usługi, magazyny, handel , hurtownie B-3u -h /s/ur. Doskonała lokalizacja świetny dojazd do Warszawy.Media w drodze .Idealna na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł40 m² 13 062 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 40,5 m2, usytuowane na ósmym piętrze z przepięknym widokiem na zatokę i klif orłowski. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Nowe Załubice

Nowe Załubice,mazowieckie

530 000 zł4 998 m² 106,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 4998 m kw. Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy, jedna z miejscowości w pobliz u Zalewu Zegrzyńskiego, w miejscowości sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stanisławów

Stanisławów,mazowieckie

248 600 zł4 972 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 4970 m2 w Stanisławowie 1,5 km od rynku. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. W ulicy wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Informacje zawarte w opisie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jankowska

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł42 m² 12 588,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Digitalbroker prezentuje idealne mieszkanie idealne dla rodziny, baź na inwestycje. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ pomieszczeń. Lokalizacja przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

1 600 000 zł255 m² 6 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Elegancki dom o powierzchni 255 m2, położony na dużej działce o powierzchni 5 000 m2. Parter: salon połączony z kuchnią z wyjściem na taras i do ogrodu, łazienka, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

550 000 zł120 m² 4 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w pięknej, zielonej okolicy. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok.116 m, usytuowany na przestronnej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

379 000 zł69 m² 5 480 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na 2 piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - salon - kuchnia - pokój - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł51 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie dostepne od 30.12.2023R. Cena do negocjacji grunty nieuregulowane - nie można posiłkować się kredytować mieszaknie W bardzo dobrym standardzie bez uszkodzonych płytek - wszyskie idealne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 379 800 zł208 m² 6 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Bardzo Ładny Przestronny Dom ok.200m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny, stylowy Dom o powierzchni ok.200 m2, usytuowany w Milanówku, na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skrzeszew

Skrzeszew,mazowieckie

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 560 m²

Domek Z bali Z początku wieku 20-tego budynki gospodarcze drewniane na fundamęcie betonowym Z lat 50-tych, działka ogrodzona 2600m2 oraz działka przylegająca 2960 m2 razem 5560 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ślężany

Ślężany,mazowieckie

323 400 zł4 200 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana składająca się z dwóch działek ewidencyjnych (ok 1700 i 1900mkw) oraz działki drogowej w malowniczej okolicy blisko rzeki bug. Wymiary w przybliżeniu 65x60m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

199 000 zł27 m² 7 489,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne mieszkanie jednopokojowe na osiedlu XV-Lecia. Słoneczny pokój dzienny ze sporym balkonem, oddzielna, widna kuchnia oraz łazienka z wc, także z oknem. Zacisznie położony blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

2 816 000 zł12 800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękny teren dla developera na nowe inwestycje pod osiedle domów .Dobry dojazd cisza zieleń .W pobliżu nowe inwestycje .Media w drodze jest MPZP. Henryków Urocze .POLECAM Informacje zawarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Marynin,mazowieckie

4 700 000 zł17 500 m² 268,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 17 500m2 położona w centrum Książenic! Idealna propozycja dla osoby chcącej go podzielić na mniejsze działki. Media: prąd (ze skrzynką), linia telefoniczna, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cyganka

Cyganka,mazowieckie

1 000 000 zł4 300 m² 232,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 4 300 m2 w gminie Dębe Wielkie, powiat miński. Położona jest w odległości 3 km od zjazdu z autostrady A2 w Choszczówce Stojeckiej, 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brukowa

Łomianki,mazowieckie

1 150 000 zł121 m² 9 504,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem o pow. 14 m2 z widokiem na zieleń, z oddzielnym wejściem z parteru. Mieszkanie znajduje się na pierwszym i drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stary Łajszczew

Stary Łajszczew,mazowieckie

153 720 zł8 540 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania grunty rolne o pow 8,540m2 .Klasa ziemi V i VI .1032m2 stanowią grunty zadrzewione .Pozostała część to grunty rolne. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

584 999 zł46 m² 12 772,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Apartament nowy gaj/ Parter / 45 m2 / gaj/top/2 pok/top Mieszkanie składające się z dwóch pokoi o powierzchni 45 m / zlokalizowane jest na malowniczym Gaju, przy ul. Wandy Rutkiewicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 151 528 zł84 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefów

Józefów,mazowieckie

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:908 m²

Na działce o powierzchni 908 m2 usytuowany jest dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 300 m2. Dom jest piętrowy, podpiwniczony wysoką piwnicą, składa się z trzech poziomów po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

551 000 zł48 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Planty Racławickie znajduje się na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja Plantów Racławickich gwarantuje dobre skomunikowanie z pozostałymi częściami Wrocławia, dodatkowo.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij