dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

2 160 466 zł140 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł47 m² 15 651,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe, rozkładowe o powierzchni 47 m2 w malowniczej części Woli ul. Młynarska Świetnie skomunikowane z centrum ,w pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztygarska

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł34 m² 1 634,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych, ul. Sztygarska 6/6 Lokal składa się z pokoju, kuchni oraz spiżarki. Pomieszczenie wc do wspólnego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Ostatnie 17 piętro, mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Morze! Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

760 000 zł60 m² 12 562 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca na osiedlu Polonia. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w przedwojennej kamienicy z 1922 roku, która aktualnie przechodzi pełną termomodernizacje. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dominów,lubelskie

350 000 zł42 m² 8 284,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Termin oddania wrzesień 2023, ostatnie takie mieszkanie. Cena za mkw mieści się w limicie dla programu bez wkładu własnego. Mam do zaoferowania mieszkanie od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł27 m² 17 545,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Pure Estates ma przyjemności zaprezentować kawalerkę na Muranowie. Metraż mieszkania to 27,3m2 i składa się z: pokoju Kuchni Przedpokoju Łazienki Mieszkanie na Muranowie z ładnym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

744 000 zł54 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł67 m² 8 328 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie O pow 52 M2 .JELENIA GÓRA- centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze w centrum miasta o pow całkowitej 52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

488 888 zł63 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

480 589 zł43 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

17 490 000 zł4 000 m² 4 372,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pl/eng/ukr/nor (cena brutto 21.512.700 zł) Ekskluzywny Obiekt Handlowy W Centrum Gdyni - Idealny Dla Twojego Biznesu! Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje nieograniczone możliwości biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł47 m² 6 314,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, mieszczące się na 1. piętrze w bloku na os. Kapuściska. Nieruchomość do remontu, a w skład pomieszczeń wchodzą: - salon, - 2 sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Katowice,śląskie

373 000 zł41 m² 9 097,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyremontowane, inwestycyjne, 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Dzielnica Katowice - Zawodzie Nieruchomość jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

435 000 zł52 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*Rezerwacja* Oferujemy 3- pok. mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, wygoda - nowoczesne osiedle bloków niskiej zabudowy przy ul. 42 Pułku Piechoty. Atrakcyjna dzielnica, położona wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Lubelska

Radom,mazowieckie

713 400 zł3 567 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna w Radomiu położona przy skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej i Alei Wojska Polskiego, 350 m od lotniska Warszawa-Radom. W okolicy zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

850 000 zł168 m² 5 059,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom na dużej działce! Gorąco polem dom wolnostojący położony w gminie Czernica Powierzchnia użytkowa 148 m2 + garaż 20 m2. Na parterze znajduje się: 1. przedsionek 3,6 m 2. hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmaja

Rzeszów,podkarpackie

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Chmaja na osiedlu Dąbrowskiego. Opis mieszkania: powierzchnia mieszkania wynosi 50m2. Składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Warzenko,pomorskie

442 000 zł105 m² 4 209,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Na cenę składa się ta konkretna działka (są warunki zabudowy, 40x36m, woda na działce, wartość: 207 tys. zł) oraz usługa budowy domu do stan surowy otwarty ocieplony. Do wyboru mamy wiele pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł48 m² 11 649,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Ulica Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia. Mieszkanie znajduje się miedzy skrzyżowaniami z ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

498 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować państwu ofertę sprzedaży mieszkania na ul Dewońskiej 49,9m2 w mieszczącego się na osiedlu Ślichowice. Lokal po generalnym remoncie z pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dubois

Lublin,lubelskie

799 000 zł81 m² 9 816,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament o pow. 81,39m2 z dużym balkonem o pow. 10,88m2 przy ul. Dubois w Lublinie. Znajdujący się w kameralnym apartamentowcu zlokalizowanym w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celownicza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł40 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz Nowego mieszkania o ustawnym rozkładzie? Lubisz wypoczywać na świeżym powietrzu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Osiedle zlokalizowane jest w blisko terenów zielonych!. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

2 500 000 zł103 m² 24 271,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Niezwykle wysmakowany apartament w modernistycznej kamienicy Pręczkowskiego przy Skwerze Kościuszki 12! Czasem zdarzają się nieruchomości wybitne i ta ofertą taką jest :) Zapraszam Wysokie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

390 000 zł39 m² 10 070 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaoferować Państwu bardzo wygodne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,73 m2. mieszczące się w budynku z 2015 roku. Budynek kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł60 m² 20 757,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

/ we speak english, ukrainian and russian / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / prestiżowy adres, idealny na salon fryzjerski lub mały butik/mieszkanie budynek: kamienica przy ulicy Mokotowskiej 51/53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł46 m² 6 286,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2 pokoje (46,13m2) usytuowane na 3 piętrze kamienicy (II linia zabudowy) przy Al. Piastów. Nieruchomość: w skład nieruchomości wchodzi: - przejściowy salon (20,5m2) - Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Katowice,śląskie

355 000 zł61 m² 5 806,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta wstrzymana Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Katowicach, osiedle Witosa, ul. Barlickiego. Mieszkanie jest zlokalizowane na szóstym piętrze w 10 piętrowym bloku. Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

755 000 zł120 m² 6 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.120 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.