dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł51 m² 11 157 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal dostępny od 28 stycznia 2024 cena do negocjacji grunty nieuregulowane - nie można posiłkować się kredytować luxusowe wyposażenie glamour- nie W opisie- tak mieszkanie wygląda. NA żywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Niepodległości

Sulechów,lubuskie

2 490 000 zł836 m² 2 978,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w centrum miasta Sulechów. Przedmiotem transakcji jest użytkowanie wieczyste - nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

439 000 zł52 m² 8 361,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjna oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na Osiedlu Obłuże Leśne w Gdyni przy ulicy Unruga. Lokal o pow. użytkowej 52,50m2. Mieszkanie słoneczne, praktyczny rozkład na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł48 m² 11 020,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wprowadzenia - świeżo wykończone. Realne zdjęcia! Zakup bez pcc to ponad 10tys oszczędności dla kupującego względem innych mieszkań! Idealne również jako inwestycja, najem powyżej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czarnowąsy

Opole,opolskie

650 000 zł115 m² 5 984,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy nową inwestycję deweloperską, która jest realizowana w Opolu - Czarnowąsy. Oferta dotyczy domu w zabudowie bliźniaczej w wysokim standardzie deweloperskim z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

756 006 zł73 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Kajdasza tu znajdą Państwo piękne duże mieszkanie 4 pokojowe w bloku na 2 piętrze z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

399 995 zł42 m² 9 523,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 z dużym balkonem oraz piwnicą przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, przeszło generalny remont, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zachodnia

Warzno,pomorskie

290 000 zł2 417 m² 119,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 2 działki budowlane o powierzchni ok 2500 mkw. w Warznie (gmina Szemud). Działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszica

Lubin,dolnośląskie

239 000 zł48 m² 4 989,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje z balkonem - pow. 47,90 m 2 Centrum Jasne, słoneczne mieszkanie położone na II piętrze w Centrum Lubina w budynku z windą. Dogodna lokalizacja, blisko szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

431 420 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe na Poznańskim Nowym Mieście. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Na Koszowatkę

Ostrzyce,pomorskie

280 000 zł851 m² 329 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam na prezentację działki rekreacyjnej w pięknej miejscowości Ostrzyce, gmina Somonino na Kaszubach o pow. 851 m2 z domkiem letnim. Działka położona w pobliżu dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł115 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferuję na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Powiślu. Lokal mieści się przy ul. Solec, na 5-tym, ostatnim piętrze w budynku z 2004 roku. Nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Karpacz,dolnośląskie

241 125 zł19 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

.gotowy apartament stan deweloperski ul.STASZICA Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe gotowe apartamenty położone w Karpaczu. Budynek położony w urokliwym, spokojnym miejscu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bledzew

Bledzew,lubuskie

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domek o konstrukcji drewnianej,szkieletowej. Wnetrze do własnej aranzacji. Na dzialce skrzynka elektryczna i dostep do wody. Dojazd; droga gruntowa. W okolicy: zalew Bledzewski,rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

388 619 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz mieszkać na osiedlu premium w rewelacyjnej lokalizacji dającej zarówno bliskość udogodnień miasta oraz ciszę niczym na wsi ? Mamy coś idealnego! Mieszkanie w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Opole

Opole,opolskie

1 299 000 zł14 335 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę inwestycyjną położoną w tzw. strefie przemysłowej. Działka o powierzchni 14335 m (1,43 ha) w kształcie prostokąta z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł49 m² 7 099,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Biuro Makler poleca mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji w dzielnicy Bartodzieje. Nieruchomość położona na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku z płyty. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cyprianka

Cyprianka,kujawsko-pomorskie

299 000 zł3 000 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mapa Nieruchomości prezentuje państwu nieruchomość gruntową o wielkości 3000m2, która znajduje się w miejscowości Cyprianka pod Włocławkiem. Działka w całości ogrodzona panelami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Polna

Starachowice,świętokrzyskie

349 000 zł74 m² 4 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa o pow. 467 m2 położona w Starachowicach, zabudowana domem wolnostojącym o powierzchni 74 m2. .Przedmiotowa działka nr 552 zabudowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

735 000 zł66 m² 11 056 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w Krakowie przy ulicy Henryka i Karola Czeczów. Nieruchomość o powierzchni 66,48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Malenia

Malenia,łódzkie

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 995 m²

Rozważasz zakup domu poza miastem? Szukasz działki pod ogródek, do odpoczynku, dla rodziny i dzieci lub po prostu zielonej przestrzeni tylko dla siebie? A jednocześnie istotny jest bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł31 m² 15 865,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja. Składa się z jednego dużego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

166 410 zł1 500 m² 110,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1512m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska.!Oferta godna uwagi! Media: sieć wodociągowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

552 082 zł52 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Lisa-Kuli. W doskonałej lokalizacji dla inwestorów jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niemce

Niemce,lubelskie

333 000 zł55 m² 6 094,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż w podlubelskich Niemcach, zlokalizowane na 1. piętrze niskiego, kameralnego bloku, składającego się zaledwie z 8 mieszkań. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozbórz

Rozbórz,podkarpackie

419 000 zł337 m² 1 243,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu w atrakcyjnej lokalizacji wsród nowo powstałych zabudowań z szybkim dostępem do większych miast? Ta oferta z pewnością może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Huta Stara B,śląskie

199 999 zł53 m² 3 795,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M3 z dużym potencjałem, w trakcie remontu Witam zapraszam na prezentacje nieruchomości w Hucie Starej B z dużym potencjałem. Nieruchomość do generalnego remontu. Powierzchnia 52,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Orzeszkowej

Białystok,podlaskie

719 000 zł66 m² 10 833,20 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

-rezerwacja- przedstawiamy 4-pokojowe mieszkanie w Apartamentach Branickiego - jednym z pierwszych w Białymstoku i położonym w idealnej lokalizacji apartamentowcu. 13-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Lublin,lubelskie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Ofertę sprzedaży stanowi 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w kamiennicy przy ul. Władysława Kunickiego w dzielnicy Dziesiąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

446 061 zł58 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę gotowej do oddania inwestycji, zlokalizowanej przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. W zabudowie szeregowej dwulokalowej, dostępne są dwa rodzaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

680 800 zł75 m² 9 107,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne 4-ro pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,75 m2 zlokalizowane w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

586 000 zł62 m² 9 428,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bezczynszowe, nowiuteńkie (rynek pierwotny), świeżo wykończone, nieużytkowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 62,15 m2, z ogrodem!, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

327 000 zł38 m² 8 696,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum miasta. Mieszkanie zostaje oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

550 000 zł2 580 m² 213,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomość zarezerwowana Boża Wola - tuż obok Nowego Dworu Mazowieckiego, w kierunku Jabłonnej. Świetne miejsce na dwa domy lub większą rodzinną posiadłość. Bardzo polecam, bo to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sobieskiego

Sulejówek,mazowieckie

898 500 zł1 500 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlaa 1500 m2 w Sulejóweku Do sprzedania urocza działka budowlana z mpzp o powierzchni 1500 m2 w Sulejówku. Wymiary 62m x 22m. Tytuł prawny: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł49 m² 13 347 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pragnę państwu zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie blisko parku Szczęśliwickiego. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasażerska

Pruszków,mazowieckie

530 000 zł58 m² 9 201,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 57,6 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

460 000 zł57 m² 8 046 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O k A Z J A! N O W A.N I Ż S Z A.C E N A! Z przyjemnością przedstawiamy do kupienia mieszkanie, które zlokalizowane jest w ulubionej przez Opolan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Karpacz,dolnośląskie

363 250 zł29 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament stan deweloperski ul.STASZICA Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe gotowe apartamenty położone w Karpaczu. Budynek położony w urokliwym, spokojnym miejscu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gawlasa

Cieszyn,śląskie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Liburnia, powyżej Leroy Merlin. Bardzo dobra lokalizacja, 10 minut do rynku na nogach. Powierzchnia 54m2, 3 piętro. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Próba

Próba,łódzkie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 130 m²

Dom i grunty Próba gm. Brzeźnio Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom 60 m2, posadowiony na działce 1,31 ha Nieruchomość położona w miejscowości Próba z bezpośrednim dostępem.