dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 560 000 zł186 m² 8 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 980 m²

Gotowy do zamieszkana dostępny od zaraz! duża działka ze starodrzewiem Gorąco polecam dom wolnostojący położony w gminie Czernica. Budynek z 2004 roku, budowy z pustaków styropianowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł44 m² 12 896,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na gdańskiej Żabiance przy ul. Wejhera! Nieruchomość jest doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. Niecałe 10 minut wystarczy, aby dotrzeć na piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Nazimka o powierzchni 42 m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w pięciopiętrowym bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Asnyka

Białogard,zachodniopomorskie

124 355 zł1 045 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych, lokalizacja: osiede domów wolno stojących, ulica Asnyka, białogard. Zostały 4 działki gruntu o pow. : 1009m2, 1046m2, 1046m6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

410 240 zł46 m² 8 918,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy pokoje oraz balkon, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

562 500 zł57 m² 9 890,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się okolicy z dużym ogródkiem i dobrze doświetlonym wnętrzem. Szkoły Przedszkola Rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa Liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

166 320 zł1 512 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest piękna, równa działka budowlana o pow. 1512m położona w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Oferta godna uwagi! Działka ma bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł39 m² 8 148,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie do zakupu wyłącznie za gotówkę. 4 piętro niskiego bloku z windą z widokiem na zieleń - na zewnątrz osiedla. Zielone Osiedle Natura Park to inwestycja zlokalizowana na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piastów

Piechowice,dolnośląskie

500 000 zł228 m² 2 189,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym, 8 km od Szklarskiej Poreby, do wykonczenia wedlug potrzeb nabywcy. Teren o pochyleniu poludniowo zachodnim. w kierunku drogi Pistow-Kromnow. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

500 000 zł78 m² 6 410 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszczanie o powierzchni 78m2 zlokalizowane w Centrum, usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 550 000 zł114 m² 13 648 zł/m²

 

Piętro:11/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy wyjątkowy apartament o powierzchni 113,57 m2 zlokalizowany w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł51 m² 11 157 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkie dostępne od 30.12.2023r. Cena do negocjacji grunty nieuregulowane - nie można posiłkować się kredytować luxusowe wyposażenie glamour- nie W opisie- tak mieszkanie wygląda. NA żywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Warszawa,mazowieckie

746 000 zł58 m² 12 899,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Dwustronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.83 m2, (z możliwością wydzielenia 4 pokoju, jako małej sypialni) z dużą loggią, zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

564 455 zł71 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż! Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim, 71,45 m2 - 2 piętro. Sprzedaż bez podatku pcc. Mieszkanie składa się z : przedpokój - 6,51 m2 pokój dzienny wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Opole

Opole,opolskie

278 000 zł1 548 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze Do sprzedania położona działka (bez warunków zabudowy) o powierzchni 15,48 ara położona w Opole - Czarnowąsy. Z boku znajduje się druga działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł41 m² 18 223,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - 2 pokoje - 41,1m2 Świetna lokalizacja! mieszkanie w samym sercu Mokotowa przy puławskiej Kapitalne otoczenie , świetnie skomunikowane pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Szpitalna

Kraków,małopolskie

750 000 zł48 m² 15 789,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 47,5m , składający się z dużego pomieszczenia, pomieszczenia socjalnego, wc oraz holu, położony na ul. Szpitalnej, w okolicy Małego Rynku, rejon Stare Miasto. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

814 800 zł78 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Prywatny park na terenie inwestycji 1ha Boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, 4 km ścieżek, trasy biegowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jaworowa

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł69 m² 11 343,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji ok. ul. Ślężnej. Niska zabudowa, blisko komunikacja miejska, liczne sklepy. Układ pomieszczeń: kuchnia 11 m2 salon 23,3 m2 dwa pokoje 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

888 900 zł141 m² 6 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 141 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Katowice,śląskie

680 000 zł123 m² 5 528,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Mieszkanie w ścisłym centrum Katowic, inwestycyjne duże - 123 m2 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

377 000 zł59 m² 6 411,56 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 58,80 m2, położone na I piętrze na os. Różanym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

80 000 zł1 674 m² 47,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka Z warunkami zabudowy ( 9 sztuk po podziale, aktualizacja - została 1 działka nr 326/28 - pow. 1 674m2 ) Na sprzedaż kompleks działek budowlanych o powierzchni łącznej 1,0348.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

740 000 zł130 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Dostępne segmenty skrajne z ogródkami o pow. 150m2 i 200m2! Na sprzedaż nowoczesny segment o pow. całkowitej 130m2 z garażem, miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł71 m² 6 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Krośnieńska. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze, w bloku który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 004 800 zł63 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Urocze

Kraków,małopolskie

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tobiasz Estate Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 35m2 w rejonie historycznej starej Nowej Huty w osiedlu Uroczym. PO generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spokojna

Tomaszowice,małopolskie

750 000 zł96 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej - tomaszowice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży połowę bliźniaka w zabudowie jednorodzinnej 94,15m2, zlokalizowanego na osiedlu domów bliźniaków. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Na sprzedaż prestiżowa inwestycja zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Składa się z 36 lokali o zróżnicowanych układach pomieszczeń i powierzchniach ogrodów, a w jej zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Brzeg,opolskie

185 000 zł31 m² 5 987 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie o pow.30.90m. z przynależną piwnicą o pow.5.20m. Znajduje się na drugim piętrze w kamienicy przy ul.Wolności. Mieszkanie składa się z pokoju.,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sosnowiec,śląskie

749 000 zł106 m² 7 061,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w nowopowstającej inwestycji zlokalizowanej w Sosnowcu przy ulicy Wopistów! Całość inwestycji składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

549 000 zł65 m² 8 397,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe położone przy ulicy Jana Pawła II na parterze niskiego bloku z 2013 roku. Dodatkowym atutem mieszkania jest dwustronna loggia -35m2, a wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł44 m² 20 018,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament położony na trzecim, ostatnim piętrze w Wilanowie na popularnym Miasteczku Wilanów, ok 20min spacerem do Pałacu i parku w Wilanowie. Najlepszy punkt Miasteczka Wilanów, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biskupińska

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł61 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie Z garażem I ogródkiem | strzeszyn - W pobliżu jezioro kierskie oraz strzeszyńskie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Facimiech

Kraków,małopolskie

548 000 zł48 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Krakowie w okolicy ulic Polonijnej, facimiech. Oferujemy Państwu 2-Pokojowe Z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

260 000 zł34 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż mamy bardzo jasne mieszkanie blisko centrum miasta. Lokal znajduję się na drugim piętrze i składa się z salonu, kuchni oraz łazienki. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

630 000 zł60 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super lokalizacja - piękna zielona I cicha okolica - ulica Ekologiczna w piasecznie uwaga! Miejsce w garażu podziemnym na poziomie -1 w cenie mieszkania ( wliczone w cenę podaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

740 911 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już we Wrześniu * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słońsko

Słońsko,kujawsko-pomorskie

71 000 zł851 m² 83,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Otoczenie nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej! Świetny dojazd. Media przed działką. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje działkę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

330 000 zł65 m² 5 045,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 65,40 m2 usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym bloku w super lokalizacji osiedla Rąbin. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

679 000 zł81 m² 8 363,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej flory. Inwestycja realizowana przy ulicy Armii Krajowej.