dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 309 ogłoszeń

1 100 000 zł63,20 m² 17 405,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, funkcjonalne, doskonałe na inwestycję!, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,20 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł112,86 m² 8 639,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:958 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Kliny. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,86 m² 6 308,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Aleksandrów łódzki - ul. Bratoszewskiego, mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 57,86 m2, usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z czterech pokoi. kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,64 m² 8 843,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oława/2pok./balkon/piwnica/1piętro/okazja/top! Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m2 w Oławie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z 3,.

Szczegóły ogłoszenia

78 800 zł6 800 m² 11,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 0,68 ha usytuowana jest w miejscowości Krasnołęka, przy trasie S3, 9 km od Nowogardu Teren pod uprawy rolne. Lokalizacja w spokojnej, wiejskiej okolicy co.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 520 m² 41,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki nr ew. dz. 5 położonej w miejscowości Borowno gm Mykanów o pow. 4520 m2 szerokiej 28m długiej 150m w całości budowlanej Z dostępem do 2-ch dróg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,21 m² 7 497,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego z potencjałem? A może marzysz o własnym miejscu w klimatycznej kamienicy z duszą? Lub po prostu chcesz przestrzeni, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł87,71 m² 6 715,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferujemy państwu dom jednorodzinny z inwestycji Słoneczna Przystań w zabudowie wolnostojącej na Fastach w gminie Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość oferowana jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowocześnie urządzony dom w Rozalinie położony na działce o powierzchni 1000m. Dom ma powierzchnie użytkową 131m +30 m dwustanowiskowy garaż. Dom jest parterowy ,ale.

Szczegóły ogłoszenia

2 202 760 zł78,67 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C Basen i SPA w zabytkowej hali | Tężnia solankowa | Widokowe tarasy | Inteligentna architektura | Termin: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,11 m² 7 331,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w kameralnej części Pobiedzisk przy ul. Fiołkowej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł93,55 m² 9 460,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

| n O W A | N I Ż S Z A | C E N A | szybki termin przekazania (szczegóły przy prezentacji) na sprzedaż dom W zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu bermudy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 132 m² 93,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezterminowymi Warunkami Zabudowy pod dom wolnostojący. Dla działki wydano również odrębne wz pod budynek handlowo-usługowy oraz pod budowę dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 241 m² 87,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona blisko jeziora Radacz, 10 minut drogi do Szczecinka Oferujemy do sprzedaży działkę nr 65/113 o pow. 1241 m2, położoną w kompleksie działek budowlanych nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł75,58 m² 16 525,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie w jasnym i przestronnym mieszkaniu położonym w kamienicy z 1908 roku w Gdańsku Wrzeszczu. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł4 415 m² 49,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 4415m 2 położoną w Głębowicach przy ulicy Wadowickiej (gmina Osiek). Nieruchomość objęta jest mpzp Gminy Osiek. Prawie połowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł400 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowy, o wysokim standardzie pensjonat z bardzo dobrze działającą całoroczną restauracją oraz z bardzo dużym mieszkaniem. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom zabytek plus zabudowania gospodarcze * Niniejsza oferta może podlegać aktualizacji, nie stanowi oferty w rozumieniu art 66 i następnych K.C

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 000 zł35,70 m² 12 689,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 010 m² 94,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy do sprzedaży 6 nowo wydzielonych działek z aktualnymi warunkami zabudowy, położonych w miejscowości Cisie gm Blachownia. W ofercie działki o powierzchnia od 864 do 1010.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 446 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! smart Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 14,46 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Łomna, gminie Nowy Wiśnicz.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł38,70 m² 14 961,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne, nowe i dobrze utrzymane mieszkanie w cichym zakątku osiedla wybudowanego przez dewelopera Milart. - english version below. Feel free to call me, i speak English. Не.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł130 m² 9 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

| na sprzedaż parterowy dom w zabudowie wolnostojącej zlokalizowany w miejscowości Gąsawy w bliskim sąsiedztwie Szamotuł. Powierzchnia całkowita domu ok. 130m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 059 m² 264,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1059 m , położona w miejscowości Murowaniec, gmina Białe Błota, z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 900 zł25,57 m² 19 941,34 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł163 m² 2 392,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Na sprzedaż parterowy dom z roku 1950 r. o pow. całk. 163 m , użytkowej 121 m2 położony w w centrum Sulejowa, a jednocześnie w bocznej ulicy Nadrzecznej osłoniętej od.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł138 m² 11 949,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom szeregowy w Gdyni Dąbrowie. Cicha i spokojna okolica. Ogród od południowej strony! Wejście do lasu na wyciągnięcie ręki! Uwaga: zdjęcia z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w Ciechocinku z dużym tarasem w apartamentowcu - dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 42m 2 z dużym tarasem o pow.18m 2.

Szczegóły ogłoszenia

359 370 zł2 178 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości smołdziński las o powierzchni 2178 m2. Smołdziński las to miejscowość turystyczna, położona w otulinie słowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 000 zł445 m² 6 964,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 297 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjna zlokalizowana w Juchnowcu Kościelnym, przy głównej ulicy miejscowości (lipowa). Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 2300m ,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł58,33 m² 9 411,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m2 na 2 piętrze 2-piętrowego historycznego budynku znajdującego się w Kołobrzegu, położone jedynie 3 km do morza przy plaży zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62,90 m² 6 979,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł172 m² 4 040,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia użytkowa domu ok 160 m2 + kotłownia 12 m2 Powierzchnia garażu ok 40 m2 Powierzchnia działki około 1350 m2 (działka w trakcie podziału).

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu ak Jeleń budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł228,90 m² 3 014,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Masz dość mieszkania w mieście? Szukasz domu w spokojnej pełnej uroku wsi? Ten dom może być Twój! Brudzewice - wieś w Polsce, położona w województwie łódzkim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł78,30 m² 4 214,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem Lokalizacja: centrum miasta, atutem jest bliskość dworca pkp, co czyni ta ofertę atrakcyjną także dla ludzi pracujących we Wrocławiu. Blisko do Rynku, w zasięgi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 150 zł36,10 m² 12 303,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowy inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł190 m² 7 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom z 2001 roku, położony w Piasecznie przy spokojnej ulicy Czajewicza. Nieruchomość o łącznej powierzchni całkowitej 190 m (pow. użytkowa 146 m ).