dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 465 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 465 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Leonarda

Kielce,świętokrzyskie

1 350 000 zł132 m² 10 231,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko w Twoje M Prezentujemy na sprzedaż frontowy lokal gastronomiczny o pow. ok. 131,95 m2 zlokalizowany w kamienicy w centrum Kielc przy ul. Leonarda Cena: 1 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

144 480 zł1 806 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna w Rybniku Niedobczycach, o powierzchni 1806m. Kształtny prostokąt o szerokości 22m. Spokojna okolica domków jednorodzinnych, blisko zieleni. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Bytom,śląskie

259 000 zł50 m² 5 221,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy mieszkanie w Bytomiu z pięknym widokiem na góry i las bukowy, w okolicy rezerwatu Segiet. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Środkowa

Marki,mazowieckie

990 000 zł190 m² 5 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mamy do sprzedania bardzo ładny, duży bliźniak budowany dla siebie. Wykonany z najlepszych, dostępnych materiałów(cegła porotherm, ocieplony 15 cm styropianem, stropy wylewane, tynki gipsowe, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 900 zł32 m² 11 420,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czeczotki

Czeczotki,mazowieckie

174 000 zł1 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Czeczotki. Bardzo dobra infrastruktura. W okolicy szkoły i przedszkola, liczne sklepy. W pobliżu las sosnowy. Media: w ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Miłoszyce,dolnośląskie

695 000 zł126 m² 5 515,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane w zielonych Miłoszycach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się zakochać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, mieszczące się na Osiedlu Kopernika w Poznaniu przy ul. Galileusza. Lokal mieszkalny o powierzchni 42 m2, znajduje się na 10 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bibice

Bibice,małopolskie

1 050 000 zł100 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Jeśli szukasz gotowego domu, w zabudowie bliźniaczej, blisko Krakowa, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jałowego

Rzeszów,podkarpackie

594 000 zł66 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie o pow.66m, położone na czwartym piętrze wysokiego bloku z windą przy ul. Ks. Jałowego. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -przedpokoju, -4 pokoi -łazienki -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wodeckiego

Kielno,pomorskie

341 700 zł1 139 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Kielnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Marczyce

Marczyce,dolnośląskie

350 000 zł4 968 m² 70,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe granice działki oraz nagranie z drona nieruchomości oraz okolicy, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu ciche, słoneczne, bardzo ładne i zadbane mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Nieruchomość o powierzchni 53m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Olszyniec

Olszyniec,dolnośląskie

143 140 zł1 684 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w miejscowości Podlesie. Bardzo dobra lokalizacja, nieliczna zabudowa, w otoczeniu zieleni. Grunt dobrze nasłoneczniony. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł54 m² 15 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zalety nieruchomości: * Mieszkanie po kapitalnym remoncie * 2 minuty do przystanku tramwajowego, * 10 min pieszo do ug, * Park Oliwski oraz Park Krajobrazowy w najbliższym sąsiedztwie, * 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sierotki Marysi

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na os. Bajkowym przy ul. Sierotki Marysi Nieruchomość w zabudowie szeregowej. Bardzo dobry układ pomieszczeń który na parterze pozwala wydzielić 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Sprzedam komfortowy segment z ogrodem. Piecowice! 3 pokoje, 80 m2, kuchnia otwarta na salon w pełni wyposażona. 2 przynależne miejsca parkingowe, osiedle zamknięte. Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

502 308 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji pod nazwą atlantis prestige park realizowaną we wschodniej części Opola, w dzielnicy Malinka, przy ul. Harcmistrza Kamińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł92 m² 6 245,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - szeregówkę o powierzchni łącznej 92,07 m2, położoną na nowej inwestycji przy dzielnicy Staroniwskiej w Rzeszowie. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 699 999 zł242 m² 7 024,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Top Parterowy dom 240 m2-/ w Żórawina centrum! indywidualny projekt! Polecamy Państwu na sprzedaż dom z wyjątkowego projektu ,.Spokojna Okolica! .Dom w stanie deweloperskim, podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

1 789 000 zł75 m² 23 994,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie ul Górnośląska: przestronne mieszkanie - na ostatnim piętrze z przeszkloną narożną loggią - idealnie skomponowaną z salonem. Nowoczesny, świeżo oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabikowska

Luboń,wielkopolskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzy Ci się nieruchomość w cichej, zielonej okolicy jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Lubisz budzić się z promieniami słońca na twarzy? A może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł113 m² 7 065 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Przestrzeń, elegancja, klasa, spójność wykończenia to wszystko znajdziesz w już zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego 20 w Poznaniu. Mieszkanie jest gotowe do zakupu czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu mieszczącego się w Białych Błotach/ k. Bydgoszczy. Nieruchomość graniczy z lasem, niedaleko wjazdu do Białych Błot, skąd dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

679 000 zł81 m² 8 363,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Odpoczywaj- zamieszkaj w Sobótce - w luksusowym kompleksie ze strefą wellness w malowniczym otoczeniu gór i leśnej flory. Inwestycja realizowana przy ulicy Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Banino,pomorskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Dom w zabudowie szeregowej, 5 pokojowy, z możliwością wydzielenia 6 pokoju, bezczynszowy, z 3 miejscami postojowymi osobną klatką schodową, położony w Baninie, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł35 m² 14 973,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Słoneczne, ciche i pełne zieleni wokół - to najważniejsze atuty mieszkania z budynku Natural. Zakupione zostało w pierwszym momencie powstawania inwestycji bemosphere przez Nexity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł310 m² 15 161,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wolnostojącą, stylową willę na sprzedaż. Dom jest usytuowany w Wilanowie na Zawadach. Elegancki dom w stylu rezydencjalnym położony jest na dużej 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lipska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł98 m² 12 234,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 98m2 z antresolą (2 poziomy) i balkonem zlokalizowane na 2 piętrze w budynku z 2012 roku (mieszkanie po generalnym remoncie w 2017 roku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prądzyńskiego

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 800 000 zł288 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowej nieruchomości to ten dom jest właśnie dla Ciebie. Dom w Jaworzynie Śląskiej ma 233 m powierzchni użytkowej i 288 m powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł58 m² 9 861,35 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej okazji w sercu Wrocławia. To mieszkanie ma potencjał, aby stać się Twoim wymarzonym domem. Lokalizacja: centrum Wrocławia, bezpośrednio przy al. Gen.Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Pewel Wielka

Pewel Wielka,śląskie

59 000 zł500 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, widokowa działka budowlana - Pewel Wielka, pow. żywiecki, woj. śląskie. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu natury. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

179 000 zł29 m² 6 193,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 28,9 m2 usytuowaną na parterze w cztero-rodzinnym bloku. Idealna lokalizacja pod inwestycję. Spokojna okolica, bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielowieś

Tarnobrzeg,podkarpackie

265 000 zł130 m² 2 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Denerwuje Cię tłok i pęd większego miasta? Pandemia pokazała, że kawałek własnego podwórka oraz chwila spokoju są w cenie? Ale mimo wszystko nie zamierzasz rezygnować z bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

829 900 zł126 m² 6 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja.Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim. Dom o pow. ok 125 m2 posadowiony na bardzo ładnie usytuowanej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robocza

Poznań,wielkopolskie

409 000 zł36 m² 11 488,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Polecam ofertę kawalerki położonej w samym centrum Wildy, przy ulicy Roboczej. Gustowne mieszkanie z ergonomicznym rozkładem pomieszczeń w połączeniu z kapitalną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Gdynia,pomorskie

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowy apartament z niesamowitym widokiem na panoramę miasta, las i zatokę! Zlokalizowane w spokojnej okolicy z pełnym zapleczem usługowo-handlowym w odległości ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Ziębice,dolnośląskie

7 900 000 zł1 297 m² 6 092,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Z ogromną przyjemnością pragnę państwu zaprezentować odrestaurowany pałac wystawiony na sprzedaż. Główne atuty nieruchomości: po remoncie prestiżowy budynek Budynek budynek mieszkalny 1296,75 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł113 m² 19 911,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Proponuję Państwu luksusowy apartament na Sadybie na terenie Rezydencji Konstancińska. Budynek wykończony materiałami najwyższej jakości. Na terenie osiedla recepcja, monitoring i ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

642 500 zł58 m² 11 058,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja stworzona z myślą o ludziach młodych, studentach wchodzących w dorosłe życie, par, rodzin, a także pod inwestycje! Dzięki prostym i klasycznym układom mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

546 800 zł122 m² 4 481,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Nr H2. Na sprzedaż duże mieszkanie o pow. 122,01 m2 na 1 piętrze niskiego budynku dwulokalowego w zabudowie szeregowej na os. Słocina przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie. Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij