dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 389 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 389 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

538 650 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim przy Nałęczowskiej! Mieszkanie gotowe. Usytuowane na drugim piętrze w bloku sześciopiętrowym z nowoczesną windą cichobieżną. Powierzchnia 56,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje: kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zimnica

Zimnica,dolnośląskie

129 000 zł1 193 m² 108,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w gminie Oleśnica (mpzp - z przeznaczeniem pod dom mieszkalny, 5 minut od Oleśnicy) *promocja cenowa tylko do końca sierpnia* Polecam na sprzedaż niezabudowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 048 997 zł100 m² 10 500,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom/bielanywrocławskie/ogród/5pok./PARKING Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 94 m2 oraz ogródkiem o pow. 52 mkw Aktualnie jest wynajmowany ( warunki najmu przekaże telefonicznie ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

849 500 zł152 m² 5 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:409 m²

Dom w malowniczym Rejonie Podkowy Leśnej. Przedstawiam do sprzedaży Dom premium w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 152 m2, na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Klimontów

Sosnowiec,śląskie

1 390 000 zł230 m² 6 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:925 m²

Piękny dom na wzgórzu W zielonej dzielnicy Sosnowca ( Klimontów ) Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok Nieruchomość złożona z: wiatrołap 4,1 m.kw komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

599 000 zł122 m² 4 905,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Gotowe domy W jeszkowicach Kameralna inwestycja łącząca cechy architektury nowoczesnej i klasycznej, obejmuje 8 jednostek mieszkalnych w dwóch szeregach, po 4 segmenty w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Warszawy

Sosnowiec,śląskie

132 000 zł33 m² 3 996,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Sosnowiec ul. Obrońców Warszawy 3a/13 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

480 654 zł59 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

499 000 zł34 m² 14 763,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W bardzo dobrej lokalizacji, gdańsk - Oliwa Budynek z lat 60tych ocieplony z odnowioną elewacją. Ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców zabezpieczone szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł43 m² 15 486,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rynek top lokalizacja! cena/galeria Dominikańska W samym centrum miasta piękne wykończone mieszkanie po remoncie 2 pokoje, kuchnia, łazienka Dodatkowo balkon+piwnica Pełna własność z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

439 900 zł72 m² 6 109,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:604 m²

Strzegomiany - sulistrowiczki / dom typu fińskiego / duża działka 604 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje - uroczy domek typu fińskiego położony W strzegomianach na stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł45 m² 6 821,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Płonia. Budynek z początku lat 80-tych, docieplony. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł88 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy położony w centrum Bydgoszczy o powierzchni 88 m2. Lokal znajduje się przy głównej ulicy miasta, z dużą witryną znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam piękny, obszerny apartament w samym centrum Bydgoszczy o powierzchni 100 m2 w całkowicie odrestaurowanej kamienicy, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

514 000 zł50 m² 10 383,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Duża Sypialnia o powierzchni 13,5m2 posiada dwa okna, co gwarantuje komfortowy wypoczynek. W sypialni znajduje się również miejsce na dużą szafę, co pozwala na wygodne przechowywanie ubrań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

374 000 zł36 m² 10 305,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam kawalerkę w nowym apartamentowcu kielczanka :) najlepsza lokalizacja W mieście! stan deweloperski! idealna inwestycja na wynajem! balkon aż 8m2! Usytuowanie mieszkania od cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

595 000 zł60 m² 9 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kolejny wysokiej klasy apartament. Wykończony pod klucz do zamieszkania od 01 listopada 2023 roku. Na sprzedaż mieszkanie, które już niebawem będzie gotowe - nowy etap - osiedle Łęczycka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sympatyczna

Lublin,lubelskie

460 000 zł49 m² 9 349,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Czuby Północne, przy ul. Sympatycznej 8 Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

229 000 zł38 m² 5 979,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 38,30m2 składające się z salonu, sypialni,kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

709 000 zł81 m² 8 719 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Sosnowa

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

429 000 zł86 m² 4 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nieruchomość na sprzedaż, janków Przygodzki, ul. Kalinowa - Osiedle Kalinowe. - nowe osiedle, - niskie koszty utrzymania, - wnętrze do własnej aranżacji, - pełne media. Oferuję na sprzedaż jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

970 448 zł65 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Rynek

Namysłów,opolskie

376 000 zł75 m² 5 013,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Co skrywa Rynek w Namysłowie ? Centralny punkt miasta z najcenniejszymi namysłowskimi zabytkami. Malowniczy Ratusz, centralny skwer i zjawiskowa fontanna. Tu zaczyna i kończy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 485 000 zł150 m² 9 919,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony 1,5km od wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy. Budynek z 2013 roku, (północ, południe) wykonany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hery

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł66 m² 10 136,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zalety nieruchomości: - mieszkanie odświeżone, gotowe do wprowadzenia, - duży balkon - Hala garażowa i komórka, - 6 minut autem do obwodnicy Trójmiasta, - 350 metrów do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł44 m² 14 740 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni i salonu z aneksem kuchennym. Świetny, funkcjonalny rozkład mieszkania. Północna wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 287 340 zł157 m² 21 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Expander oferuje- bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż apartament 4 pokojowy, jednopoziomowy z tarasem w kameralnej willi wśród zielonych terenów Dolnego Mokotowa. Do każdego apartamentu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlaska

Siedlce,mazowieckie

349 000 zł48 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: marzy Ci się przeprowadzka do świeżo wyremontowanego , komfortowego mieszkania? Uwielbiasz wnętrza pełne słońca urządzone w uniwersalnym stylu? Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł63 m² 13 174,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Czy myślałeś o miejscu, gdzie możesz realizować swoje marzenia o prężnej karierze i jednocześnie cieszyć się idealnym zakątkiem do życia? Gratulacje, właśnie je odkryłeś! Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rafałówka

Rafałówka,podlaskie

170 500 zł1 100 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam działki pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1100 m2 położoną w miejscowości Rafałówka, około 12 km od Białegostoku. Działki w trakcie podziału. Media ( woda prąd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2 w Głogowie Małopolskim. Dom położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

1 320 000 zł33 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3,3 ha położona nad zalewem w miejscowości Zastań zaledwie 2 km od piaszczystej plaży w Międzywodziu. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł70 m² 8 776,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Poniatowskiego 12 w dzielnicy Nadodrze. Doskonale skomunikowane z całym miastem. 15 minutowy spacer doprowadzi nas na Rynek czy do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł54 m² 13 981,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Bielany ul. Wrzeciono | 1 km do stacji metra Młociny i 4 przystanki tramwajem do metra Słodowiec | tramwaje i autobusy 200 m od bloku 53,5 m3 | 3 pokoje z aneksem kuchennym | duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rościno

Rościno,zachodniopomorskie

180 000 zł55 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż jest nieruchomość rolna niezabudowana, położona w miejscowości Rościno, nad rzeką Parsętą, 4 km od Białogardu. W ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł50 m² 15 464 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Podpisana umowa przedwstępna Jeśli marzysz o mieszkaniu w centrum Wrocławia oraz w pobliżu rzeki, to mieszkanie jest dla Ciebie! Otoczenie nieruchomości: kurkowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 999 zł51 m² 9 803,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż pachnące nowością mieszkanie w samym centrum Szczecina, gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokal przeszedł kapitalny remont i został wykończony materiałami najwyższej klasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solskiego

Radom,mazowieckie

199 000 zł34 m² 5 898,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 33,74m, na osiedlu Planty. Położona na trzecim piętrze bloku z cegły, przy ulicy Solskiego. Odnowiony budynek zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową, doskonale usytuowany względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

708 000 zł47 m² 14 911,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,48m2 na szóstym piętrze w nowo powstałym budynku. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 26,40m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

220 000 zł39 m² 5 641 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane jest na parterze trzykondygnacyjnego budynku. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki.