dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

329 000 zł32 m² 10 281,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Przedstawiam Państwu urokliwą kawalerkę inwestycyjną, doskonałą propozycję dla osób szukających rentownego sposobu lokowania swoich środków. Mieszkanie o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

1 220 000 zł196 m² 6 224,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Komfortowy segment z garażem, dla rodziny. Wnętrza jasne, salon z otwartą w pełni wyposażoną kuchnią. Z salonu wyjście na taras z ogródkiem. Na parterze garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

329 341 zł28 m² 11 924 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Lublin,lubelskie

311 270 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W tym ogłoszeniu prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 36,62m2 w skład której wchodzi: -salon -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon 0% prowizji! Nie pobieramy opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

127 000 zł1 669 m² 76,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękne, widokowe działki położone ,w urokliwym zakątku,( o takich miejscach mówi się "przysłowiowy koniec świata" ) z dala od zabudowań, , ,w pobliżu otuliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 495 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Na Murawie

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł60 m² 9 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal uzytkowy Winogrady- os. Na Murawie 10, wystawa okienna lokalu od str ul.Gronowej. Jedna otwarta pow uzytkowa frintowa_ male zaplecze magazynowe ( nietrwała scianka) + zaplecze wc/socjal. Okna front.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

642 595 zł55 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Warszawa,mazowieckie

729 700 zł53 m² 13 767,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na Mokotowie ul.Warneńska. Mieszkanie składa się z: - kuchni z jadalnią, - salonu, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sucha Górna

Sucha Górna,dolnośląskie

900 000 zł168 m² 5 363,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Dom wolnostojący o pow. 133,52 m2 z garażem dwustanowiskowym o pow. 34,28 m2 Położony w bardzo malowniczym miejscu 5 km od Polkowic , w miejscowości Sucha Górna Otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

768 000 zł48 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bardzo ładne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 6 piętrowego nowoczesnego budynku z 2019 r. w dogodnej lokalizacji na Bemowie w pobliżu stacji metra Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

488 888 zł63 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łubiarska

Biłgoraj,lubelskie

558 000 zł566 m² 985,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Zadbany dom 140 m 2 [bliźniak] z budynkiem gospodarczym ul. Łubiarska 25a, biłgoraj nowa niższa cena Bardzo zadbany, idealny dom dla rodziny 2+1, 2+2 lub 2+3 położony w spokojnym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Handlowe

Kraków,małopolskie

539 000 zł52 m² 10 332 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Więcej informacji beatalub biuro:, w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

850 253 zł82 m² 10 398 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piława

Piława,zachodniopomorskie

75 000 zł705 m² 106,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży jednej z czterech dostępnych działek w Piławie. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem piekny widok bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

558 000 zł67 m² 8 328 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

897 000 zł240 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Emmerson poleca: dom wolnostojący położony w Swoszowicach w rejonie zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość oddana do użytkowania w 2007r. Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

599 999 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy skrzyżowaniu ulic Wileńskiej i Środkowej na warszawskiej Pradze Północ. Doskonała lokalizacja - około 5 minut spacerem do stacji metra Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Witam, do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe ( rozkładowe ) z balkonem, na ul. Broniewskiego 63 na Bielanach. Mieszkanie w pełnej własności z księgą wieczystą, znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Powstańców Wielkopolskich

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

599 999 zł130 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w zabudowie szeregowej na nowym kameralnym osiedlu zamkniętym w otoczeniu zieleni. W pieszej odległości centrum miasta oraz Park Wolności gdzie powstaje nowy kompleks rekreacyjny; wodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Popęszyce

Popęszyce,lubuskie

340 000 zł300 m² 1 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Posiadam na sprzedaż dom z poddaszem użytkowym wraz z dużą działką. Nieruchomość położona jest na wzniesieniu w zielonej i cichej okolicy na wsi Popęszyce, w gminie Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mosińska

Pecna,wielkopolskie

189 000 zł735 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki z dogodnym dojazdem do Mosiny? osa Nieruchomości zaprasza na prezentację działki budowlanej o pow. 735 m2 położonej w miejscowości Pecna przy ulicy Mosińskiej (pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł35 m² 16 883,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Ostatnie 17 piętro, mieszkanie z bezpośrednim widokiem na Morze! Zapraszam do prezentacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 641 200 zł82 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023