dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 463 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowalki

Kowalki,zachodniopomorskie

465 000 zł180 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Po okazyjnej cenie sprzedam dom na wsi; nowa cena obowiązuje do 31/12/2023r. Przedmiotem ogłoszenia jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 138 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

475 000 zł74 m² 6 445,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,7 m2 | ul. Janusza Korczaka- rzeszów. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wichrowe Wzgórze

Sierakowice,pomorskie

309 000 zł55 m² 5 628,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zadbane, eleganckie i gotowe do zamieszkania dwupokojowe M w Sierakowicach czeka na Ciebie. Marzysz o własnym mieszkaniu, gdzie wszystko co potrzebne na co dzień masz na wyciągnięcie ręki?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

287 584 zł33 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o pow.32,68m2, idealne na inwestycję, pod wynajem, na start dla singla. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc. Mieszkanie w budowie, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wierch Olczański

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

1 459 700 zł133 m² 10 975,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: 3 balkony; w pobliżu: apteki, banki, basen, las, restauracje, sklepy; rozkład: korzystny układ; standard mieszkania: stan deweloperski; ogrzewanie: centralne własne w budynku;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł43 m² 18 139,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone, ściany świeżo odmalowane. Świetna lokalizacja na Mokotowie, przy ul. Wynalazek. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 169 000 zł190 m² 6 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Don wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 posadowiony na kształtnej działce o powierzchni ok 1040 m2 Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Chełmża,kujawsko-pomorskie

431 420 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie 78,44 m2 na ,osiedlu Zacisze' to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł39 m² 4 331,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Strzemięcin - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 39m2 położone na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (w tym jeden z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Natolińska

Kobyłka,mazowieckie

650 000 zł121 m² 5 371,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Housing Market przedstawia Państwu dom w zabudowie szeregowej położony z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, cichej okolicy w podwarszawskiej Kobyłce. Bez podatku pcc. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

408 077 zł54 m² 7 578,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakochaj się W apartamentach na wzgórzu sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, bez prowizji, możliwość pokrycia kosztów umowy notarialnej! Jeśli szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 085 500 zł109 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny i funkcjonalny dwupoziomowy apartament na zamkniętym, kameralnym małym osiedlu w podwarszawskim Wawrze. Osiedle tworzą dwa dwupiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Biegła

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł33 m² 14 156,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulna i zadbana kawalerka o powierzchni 33,2 m2 na 1 piętrze we Wrocławiu w dzielnicy Brochów. Mieszkanie składa się: - 1 pokoju - aneksu kuchennego - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

410 000 zł39 m² 10 513 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 39 m2 w doskonałej lokalizacji w Białymstoku, na osiedlu Piasta. To idealna propozycja dla młodej pary, rodzin z dziećmi, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

794 150 zł66 m² 12 106 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 162 900 zł80 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowej inwestycji zrealizowanej na Krakowskim Płaszowie bez prowizji I pcc metraż: 80,20 m2 taras: 15,02 m2 piętro 4 cena: 1 162 900 pln Gotowe do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiejska

Czaplinek,zachodniopomorskie

780 000 zł134 m² 5 837,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Nowa nizsza cena! Dom w Czaplinku w spokojnej okolicy. Idealny dla rodziny z dziećmi - duże podwórko. Zarówno na parterze , jak i na piętrze dodatkowe duże garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akacjowa

Koczargi Stare,mazowieckie

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Akacjowej, powierzchnia 1000mkw wymiary 20x50 wzdłuż drogi wewnętrznej z wjazdem od północy. Dla Nieruchomości przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Niegów,mazowieckie

329 000 zł2 854 m² 115,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W kilku słowach: działka budowlano inwestycyjna o powierzchni 2854m2 z dojazdem oraz wszystkimi mediami w granicy. Świetny punk komunikacyjny przy trasie S8. Dokładny opis: jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janowskiego

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł84 m² 9 569,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne, przestronne, jasne, czyste i zadbane czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 83,60 m2 z piwnicą o powierzchni 20,9 m2 i schowkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gliniana

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł27 m² 17 179,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 27,3m2 na warszawskim Muranowie! Idealne pod wynajem jak i dla osoby, której marzeniem jest zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Białystok,podlaskie

479 000 zł48 m² 9 896,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: ogłoszenie zawiera realne zdjęcia nieruchomości w obecnym stanie, to nie są wizualizacje! Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe, położne na 4 piętrze z windą, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł36 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ciche przemiłe, klimatyczne mieszkanie na ogrodzonym kameralnym osiedlu, doskonała komunikacja z centrum (15 min.), przystanek obok bloku, w budowie II linia metra Chrzanów. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Warszawa,mazowieckie

722 000 zł38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwa pokoje po generalnym remoncie na Bielanach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

380 000 zł67 m² 5 663,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania trzypokojowego w Pabianicach, położonego na parterze w najbardziej zielonej dzielnicy - Bugaju. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

610 000 zł84 m² 7 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

649 000 zł117 m² 5 547,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w stanie deweloperskim, w urokliwym miejscu w miejscowości Jagodowo pod Bydgoszczą. Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący w okolicy Mszczonowa. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie deweloperskim plus , o powierzchni ok 175 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smugowa

Katowice,śląskie

650 000 zł182 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w bocznej ulicy od ul. Smugowej Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł330 m² 2 571,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Nowa cena! hit! Do sprzedaży dom w Niemczu. Posiada on wiele zalet, które sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących przestronnego i komfortowego miejsca do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tychy

Tychy,śląskie

699 000 zł119 m² 5 893,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy, bezczynszowy, piętrowy apartament w stanie deweloperskim w Tychach, idealny dla osób ceniących ciszę. Kupujący zwolniony jest z podatku 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

829 826 zł64 m² 12 966 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Myszyniec

Myszyniec,mazowieckie

146 000 zł14 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, wyjątkowo położona, działka rolna, o powierzchni 14600 m2, zlokalizowana w miejscowości Pełty, gmina Myszyniec, powiat ostrołęcki. Działka ma dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Malczewskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

779 000 zł417 m² 1 868,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku przedszkola, który jest obecnie w trakcie budowy. Budynek zlokalizowany jest w miejscowości Miłoszyce, w której realizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Mieszkanie: lokal ma 55 m2 i znajduję się na parterze w 10 piętrowym bloku. Złożony z: - salonu - Dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł100 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament zlokalizowany jest w kompleksie Nadmorze Invest Komfort zaledwie 150m od plaży i promenady nadmorskiej. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

570 500 zł46 m² 12 295,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle w standardzie premium w świetnie skomunikowanej okolicy, blisko Parku Grabiszyńskiego. Inwestycja inspirowana naturą! Architektura z oddechem, maksymalnie wykorzystująca walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł125 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Chciałabym zaprezentować Państwu segment w stanie deweloperskim w podwarszawskim Pogroszewie. Środkowy segment, jeden z czterech o powierzchni całkowitej 125m2, 5 pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

649 000 zł71 m² 9 104,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z radością prezentuję ofertę 4-pokojowego dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w Dębogórzu nieopodal Gdyni w gminie Kosakowo. Ta nieruchomość to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle Lesk

Olecko,warmińsko-mazurskie

350 000 zł85 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Olecko, osiedle Lesk, na sprzedaż, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 85,4 m2 położone na 2 piętrze budynku mieszkalnego z widokiem na jezioro i zielony teren podmiejski.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij