dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 458 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

405 000 zł59 m² 6 821,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w wysokim bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest na jednym z największych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

676 000 zł57 m² 11 932,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezprowizyjna obsługa-ani podatku pcc ostatnie mieszkania Z ogródkiem! Inwestycja na rynku pierwotnym do zakupu bez dodatkowych opłat. Kameralne osiedle składające się z 8 kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Wejherowo,pomorskie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Piękny dom wolnostojący o powierzchni ok 300 m2 budowany dla Siebie z wielką dbałością o szczegóły , z ciekawą architekturą wnętrza, dzięki której ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Zabrze,śląskie

199 000 zł20 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Idealne mieszkanie dla singla lub studenta! Prezentujemy Państwu przytulną, nowoczesną kawalerkę w doskonałej lokalizacji Zabrza ul. de Gaulle'a. Mieszkanie po kapitalnym remoncie połączonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

679 000 zł64 m² 10 609,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się na czwartym piętrze w historycznym budynku w prestiżowej lokalizacji w Gdyni - 350 metrów od plaży! Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł32 m² 7 924,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie z balkonem, na 2 piętrze niskiego bloku w spokojnej części osiedla Dąbie. Na powierzchnię 32,18m2 składa się : - pokój z aneksem kuchennym z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Mysłowice

Mysłowice,śląskie

140 000 zł25 m² 5 668,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- prowizja 0%. Kawalerka do remontu na Wielkiej Skotnicy. Krótko: mysłowice - Wielka Skotnica | 2 piętro | C.O. miejskie| niski czynsz 370zł Nieruchomość prezentowana jest wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł36 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2. Idealne dla osób lubiących zieloną, spokojną okolicę z wieloma miejscami do spacerów oraz ceniących dobra komunikację. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o pow. 150m2, położony w ok. ul. Klasztornej na wrocławskich Wojszycach. Dom wybudowany w 2013r. w pobliżu parku, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

399 000 zł12 120 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polanica Zdrój - Nowy Wielisław. Okazja. Działka o pow. 12120 m kw. (1,2120 ha) w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczono pod zabudowę mieszkaniową. Działka spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

469 000 zł34 m² 13 979,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Neway Estate ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycyjną kawalerkę w Krakowie w dzielnicy Zabłocie. Nieruchomość: lokal w stanie deweloperskim o powierzchni 33,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł68 m² 18 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz wygodnego mieszkania w nowym budownictwie? Zapraszam na nowoczesny, zielony Mokotów! Oferuję mieszkanie w pięknej inwestycji mieszkaniowej w ostatnim etapie kameralnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nawojowa

Nawojowa,małopolskie

599 000 zł149 m² 4 020,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Grzybek Nieruchomosci oferuje do sprzedaży dom wolnostojący na działce o powierzchni 7 arów w Nawojowej - powiat nowosądecki. W pobliżu krajowej drogi 75. Bydenek wybudowany w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

139 762 zł938 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Nekla, gmina Dobrcz. Odległość do centrum Bydgoszczy to około 10 km (20 minut). Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 999 zł27 m² 7 487,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortową kawalerkę mieszczącą się w wyjątkowej lokalizacji- w sąsiedztwie Bulwarów nad Brdą! Kamienica po rewitalizacji, wyróżnia się swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

184 232 zł1 353 m² 136,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka nad Jeziorem Drwęckim w otoczeniu niezwykle malowniczej mazurskiej przyrody! Odległość do Ostródy 7km, do Iławy 30km oraz tylko kilka minut od S7 oraz krajowej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

315 554 zł39 m² 8 172,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakochaj się W apartamentach na wzgórzu sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, bez prowizji, możliwość pokrycia kosztów umowy notarialnej! Jeśli szukasz komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 700-lecia

Żywiec,śląskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Żywiec o łącznej powierzchni 48m2, z widokiem na góry, miejsce piękne przy którym znajduje się bardzo dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Białystok,podlaskie

575 000 zł58 m² 9 982,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Prezentujemy na sprzedaż położone w samym Centrum, przepiękne i oryginalne 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57,60 m2, usytuowane na 1 piętrze kamienicy z 1953 r., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Kamieniec,zachodniopomorskie

149 000 zł69 m² 2 172,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową wyłącznością mieszkania w części domu wolno stojącego wielolokalowego z osobnym wejściem, ogródkiem i garażem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

504 250 zł48 m² 10 505 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z balkonem przy Parku Oporowskim Opiekun nieruchomości: tel. 2 ustawne pokoje z osobną kuchnią Mieszkanie dwustronne, narożne Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Kłodzko,dolnośląskie

299 000 zł100 m² 2 999 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kłodzko. Mieszkanie w kamienicy o pow. 99,7 m kw. położone na parterze w budynku. Lokal składa się z 3 pokoi, 2 kuchni, łazienki, przedpokoju. Są dwa oddzielne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł295 m² 6 406,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:893 m²

Projekt domu archon Dom w jabłonkach 17 (g2) Dom z dwustanowiskowym garażem oraz komfortowym apartamentem rodziców na poddaszu. To dom o prostej bryle z dachem dwuspadowym, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

699 966 zł58 m² 12 058 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Płaszów! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II piętrze V-piętrowego apartamentowca w dzielnicy Podgórze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł45 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się na 2 piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. Pięknej na wrocławskim Tarnogaju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

628 113 zł46 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 000 zł35 m² 9 057,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne i gotowe do wprowadzenia, nieduże mieszkanie idealne dla singla lub pary, mieszczące się na parterze w bloku na os. Błonie przy ul. Dmowskiego. Ta kompaktowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł1 027 m² 17 289,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bliźniak do remontu oraz letni domek/czworak w prawym rogu gruntowej działki. Budynek z lat 50-tych, podpiwniczony, o łącznej powierzchni całkowitej 74,9 m2. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Krasawna

Sieradz,łódzkie

199 650 zł1 331 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki (działka nr 3) położonej przy ul. Krasawna o powierzchni 1331m2, oznaczonej jako działka nr 5583/8. Działka położona nieopodal ul. 1 maja (wjazd od 1 Maja). Działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Garbów

Garbów,lubelskie

589 999 zł108 m² 5 472,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Deweloper okazja! ostatni wolny dom W promocyjnej cenie 589 000zł do negocjacji! bez prowizji oraz bez podatku pcc! dom Z projektu : saga III/ lmb 69b-L budowa zakończona do stanu surowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jabłoniowa

Słomczyn,mazowieckie

1 449 000 zł202 m² 7 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

1 449 000 zł | sprzedaż | dom wolnostojący | 134 m2 | słomczyn | gmina konstancin - jeziorna uwaga - możliwość zamiany na duże mieszkanie lub segment W warszawie! Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Rzeszowie os. Drabiniaka ul. Cicha mieszkanie jak nowe! po generalnym remoncie! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 40m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 648 000 zł227 m² 11 665,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mamy do zaoferowania przepiękny dom w doskonałej lokalizacji. Przedmiotem oferty jest dwupiętrowy (podpiwniczony) dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 203 m2. (powierzchnia całkowita 227 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł40 m² 11 513,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam ofertę mieszkania, które wprowadza odświeżający błękit do codziennego życia! :) przemyślana przestrzeń: niewielkie, lecz świetnie zaprojektowane 39,52m skrywa w sobie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Działki Leśne

Gdynia,pomorskie

355 000 zł32 m² 11 094 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko W mio casa! zamieszkaj W urokliwej kawalerce blisko centrum gdyni, widok na morze W cenie! :-) idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reda,pomorskie

1 459 000 zł448 m² 3 254,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:994 m²

Reda Betlejem: dom Twoich Marzeń z 10 Pokojami i Potencjałem Inwestycyjnym na 6 mieszkań na Działce 994 m2. Bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł90 m² 19 988,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Apartament 3 pokojowy, 2 duże sypialnie, 2 łazienki, oddzielna widna kuchnia, taras, miejsce postojowe w podziemnym garażu z założoną księgą wieczystą kw na sprzedaż! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł45 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 45m2 na Wrocławskim Tarnogaju. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł55 m² 12 085,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

972 000 zł1 080 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 11 ar położona w Śledziejowicach gmina Wieliczka. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Piękne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w pięknej dzielnicy wrocławia/krzyki/jagodno. Mieszkanie o pow. 48 m2 z balkonem mieści się na 3 piętrze w kameralnym budynku na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij