dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 356 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Akacjowa

Koczargi Stare,mazowieckie

650 000 zł1 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w czwartej linii zabudowy od ulicy Akacjowej, powierzchnia 1000mkw wymiary 20x50 wzdłuż drogi wewnętrznej z wjazdem od północy. Dla Nieruchomości przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Niegów,mazowieckie

329 000 zł2 854 m² 115,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W kilku słowach: działka budowlano inwestycyjna o powierzchni 2854m2 z dojazdem oraz wszystkimi mediami w granicy. Świetny punk komunikacyjny przy trasie S8. Dokładny opis: jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janowskiego

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł84 m² 9 569,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalne, przestronne, jasne, czyste i zadbane czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 83,60 m2 z piwnicą o powierzchni 20,9 m2 i schowkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gliniana

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł27 m² 17 179,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 27,3m2 na warszawskim Muranowie! Idealne pod wynajem jak i dla osoby, której marzeniem jest zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Białystok,podlaskie

479 000 zł48 m² 9 896,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: ogłoszenie zawiera realne zdjęcia nieruchomości w obecnym stanie, to nie są wizualizacje! Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe, położne na 4 piętrze z windą, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł36 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ciche przemiłe, klimatyczne mieszkanie na ogrodzonym kameralnym osiedlu, doskonała komunikacja z centrum (15 min.), przystanek obok bloku, w budowie II linia metra Chrzanów. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Warszawa,mazowieckie

722 000 zł38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwa pokoje po generalnym remoncie na Bielanach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, ustawną sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pabianice,łódzkie

380 000 zł67 m² 5 663,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania trzypokojowego w Pabianicach, położonego na parterze w najbardziej zielonej dzielnicy - Bugaju. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

610 000 zł84 m² 7 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 83m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

649 000 zł117 m² 5 547,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej (skrajny) w stanie deweloperskim, w urokliwym miejscu w miejscowości Jagodowo pod Bydgoszczą. Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

849 900 zł175 m² 4 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący w okolicy Mszczonowa. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie deweloperskim plus , o powierzchni ok 175 m2, posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smugowa

Katowice,śląskie

650 000 zł182 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w bocznej ulicy od ul. Smugowej Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł330 m² 2 571,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Nowa cena! hit! Do sprzedaży dom w Niemczu. Posiada on wiele zalet, które sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących przestronnego i komfortowego miejsca do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tychy

Tychy,śląskie

699 000 zł119 m² 5 893,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy, bezczynszowy, piętrowy apartament w stanie deweloperskim w Tychach, idealny dla osób ceniących ciszę. Kupujący zwolniony jest z podatku 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

829 826 zł64 m² 12 966 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Myszyniec

Myszyniec,mazowieckie

146 000 zł14 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, wyjątkowo położona, działka rolna, o powierzchni 14600 m2, zlokalizowana w miejscowości Pełty, gmina Myszyniec, powiat ostrołęcki. Działka ma dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Malczewskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

779 000 zł417 m² 1 868,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku przedszkola, który jest obecnie w trakcie budowy. Budynek zlokalizowany jest w miejscowości Miłoszyce, w której realizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Mieszkanie: lokal ma 55 m2 i znajduję się na parterze w 10 piętrowym bloku. Złożony z: - salonu - Dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł100 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament zlokalizowany jest w kompleksie Nadmorze Invest Komfort zaledwie 150m od plaży i promenady nadmorskiej. To niezwykłe miejsce nie tylko z uwagi na bliskość kąpieliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

570 500 zł46 m² 12 295,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle w standardzie premium w świetnie skomunikowanej okolicy, blisko Parku Grabiszyńskiego. Inwestycja inspirowana naturą! Architektura z oddechem, maksymalnie wykorzystująca walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł125 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Chciałabym zaprezentować Państwu segment w stanie deweloperskim w podwarszawskim Pogroszewie. Środkowy segment, jeden z czterech o powierzchni całkowitej 125m2, 5 pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

649 000 zł71 m² 9 104,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z radością prezentuję ofertę 4-pokojowego dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w Dębogórzu nieopodal Gdyni w gminie Kosakowo. Ta nieruchomość to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle Lesk

Olecko,warmińsko-mazurskie

350 000 zł85 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Olecko, osiedle Lesk, na sprzedaż, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 85,4 m2 położone na 2 piętrze budynku mieszkalnego z widokiem na jezioro i zielony teren podmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warzywna

Tarnów,małopolskie

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m 2 położonego w Tarnowie przy ul.Warzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

345 002 zł24 m² 14 357,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Powstańców śląskich/ Kawalerka-24m2 Przedstawiamy Państwu kawalerkę 24m2 znajdującą się przy ul. Zaporowskiej. Mieszkanie bez żadnych obciążeń dostępne od zaraz. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Potasze,wielkopolskie

1 299 000 zł260 m² 4 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Wygodny i przestronny dom wolnostojący, położony w malowniczej cichej okolicy w Potaszu, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Zielonki. Wnętrze domu urzeka ciepłem i sprawia iż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

675 000 zł74 m² 9 122 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 74 m przy ul. Powstańców w Ząbkach. Mieszkanie: - i piętro bloku mieszkalnego z windą, - salon ok. 19m2 - kuchnia z oknem ok. 6.6m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubowo

Lubowo,wielkopolskie

80 000 zł744 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

539 000 zł43 m² 12 535 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Prezentuje Państwu apartament 2 pokojowy 43m2 w jednej z najpiękniejszych inwestycji w Kielcach przy ulicy Klonowej. Usytuowany w centrum miasta, w pobliżu Zalewu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Torze

Toruń,kujawsko-pomorskie

510 000 zł57 m² 8 952,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Czerniewice | Przy Torze | 3 Pokoje | 57,97 m2 Mieszkania w stanie deweloperskim. Rynek Pierwotny | Bez Prowizji | Bez Podatku pcc Zakończenie budowy 31.01.2025 roku. Termin przekazania lokali do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł58 m² 11 551,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja/ 3 pokoje- 58m2/ Tereny Zielone/ Garaż Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie (58 m2) z balkonem i garderobą przy ul. Kaparowa (lipa Piotrowska). Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Torze

Toruń,kujawsko-pomorskie

565 000 zł67 m² 8 401,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Czerniewice | Przy Torze | 4 Pokoje | 67,25 m2 Mieszkania w stanie deweloperskim. Rynek Pierwotny | Bez Prowizji | Bez Podatku pcc Zakończenie budowy 31.01.2025 roku. Termin przekazania lokali do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

505 000 zł47 m² 10 776,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jar | Watzenrodego | 2 Pokoje | 47 m2 Bez Podatku pcc Na sprzedaż piękne mieszkanie, o pow. 46,86 m2 - 3 pokoje, nowoczesne i funkcjonalne zlokalizowane w Toruniu na Jarze. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

276 736 zł27 m² 10 148 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia Brak podatku pcc. Biuro sprzedaży Dewelopera idealne mieszkania na inwestycje: apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Opis *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1970 roku zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Stefana Bryły. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

477 412 zł66 m² 7 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne apartamenty powstające w cichej i zielonej części Zacharzyc niedaleko Wrocławia. Osiedle będzie funkcjonowało jak małe miasteczko z pełną infrastrukturą, lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł67 m² 16 337,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowy nowoczesny 3 pokojowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze 2 piętrowego budynku na kameralnym osiedlu dzielnicy Wilanów - Zawady przy ulicy Syta. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

909 999 zł162 m² 5 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 410 m2. lokal 1b Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

450 001 zł38 m² 11 936,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*top 2pokoje-37,5m2/ Piwnica/ Dobra komunikacja* Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 znajdujące się przy ulicy Pereca we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sprawiedliwości

Pruszków,mazowieckie

449 000 zł40 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu wyjątkowo ustawnej kawalerki w samym centrum Pruszkowa przy ulicy Sprawiedliwości. Mieszkanie zlokalizowane na 6 piętrze, o powierzchni 40,5 m2 przygotowane do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

530 000 zł49 m² 10 711,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Dudek oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z wyjściem na ogródek bezpośrednio z salonu, zlokalizowane w Cieplicach Śląskie-Zdrój.