dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Daktylowa

Smolec,dolnośląskie

720 000 zł51 m² 14 193 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 50,73 m2 w Księdze Wieczystej (po podłodze ok. 90 m2) położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zacisze

Dębienko,wielkopolskie

588 000 zł108 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wszystkie lokale zarezerwowane!prosimy o ewentualny kontakt po 2.10.2023! Pięknie położony dom dwulokalowy na dużej działce ok. 1100 m2 (po ok. 550 m2 dla każdej połowy). Dom wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Gdańsk,pomorskie

1 720 000 zł101 m² 17 028 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskim Wrzeszczu. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wysoka

Rąbień,łódzkie

264 000 zł1 014 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hej cześć. Mam taką fajną działkę na sprzedaż. Na granicy Rąbienia i Antoniewa na ul. Wysokiej. Na działce rośnie spora ilość drzew i krzewów owocowych. Jest zbudowany drewniany domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł89 m² 6 154,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego mieszkania na osiedlu Osowa Góra w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł60 m² 24 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w centrum Warszawy. Lokal o powierzchni 60m2 mieści się na pierwszym piętrze w 6-cio piętrowym bloku. Dwa lata temu odnowiono elewację. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

800 000 zł95 m² 8 385,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2 z piwnicą 6 m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym położone w nowym apartamentowcu z 2021 roku w Olsztynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętojerska

Warszawa,mazowieckie

1 797 000 zł122 m² 14 729,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1977

Szukasz dużego mieszkania dla Siebie i swojej rodziny ? A może jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś otworzyć własne biuro/kancelarie lub prowadzić firmę w jednej z lepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

199 990 zł1 402 m² 142,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Kruszyn, gmina Sicienko. Odległość do centrum Bydgoszczy to około 10 km (20 minut). Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Chorzów,śląskie

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania mieszkanie w Chorzowie przy ulicy Beskidzkiej 38 do własnej aranżacji o powierzchni użytkowej 42m2, usytuowane na czwartym piętrze w bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Koło

Koło,wielkopolskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne mieszkanie w bloku z cegły, spokojnie, do małego remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Pułtusk,mazowieckie

173 628 zł8 969 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pułtusk/tocznabiel Działka 8969 m2,cena 173628 pln Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Tocznabiel ,pow.pułtuski o pow.8969 m2 z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

3 562 000 zł153 m² 23 224,90 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego na Gdyńskim Redłowie. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 263 zł35 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą inwestycję budynku apartamentowego na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy! Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

675 000 zł63 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny 62 metrowy Apartament 3 pokojowy. Bez podatku pcc 2%! Premium Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu, luksusowe mieszkanie przy ul. Rzemieślniczej. Lokal wykończony przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Słowik

Słowik,śląskie

189 000 zł3 470 m² 54,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę budowlaną z częścią rolną, nieogrodzoną i niezabudowaną, o powierzchni 3470m , położoną w miejscowości Słowik, gmina Poczesna, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

345 000 zł3 880 m² 88,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej działki pod usługi turystyczne, idealnej dla przedsiębiorczych inwestorów! Ta nieruchomość o unikalnym położeniu i atrakcyjnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

999 000 zł113 m² 8 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mamy przyjemność przedstawić do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 113 m2 usytuowany w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość, usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

552 000 zł129 m² 4 272,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość w stanie deweloperskim, położona w bliskim sąsiedztwie Tomaszowa Mazowieckiego, dojazd 3 km. Proponujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraśnięta

Gdańsk,pomorskie

1 117 000 zł102 m² 10 994,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskiej Morenie. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Rębiechowo,pomorskie

1 495 000 zł185 m² 8 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:719 m²

Rębiechowo sypialnia Gdańska. Coraz więcej osób szukających zamieszkania w spokojnej okolicy i pracujących na co dzień w Gdyni lub Gdańsku decyduje się na nieruchomość w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chramcówki

Zakopane,małopolskie

439 000 zł31 m² 14 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 31 m 2 położonego w Zakopanem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

479 500 zł69 m² 6 989,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie na nowopowstającym osiedlu w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Gotowe w stanie deweloperskim. (Ostatnie) Przestronne mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Drobnice

Drobnice,łódzkie

4 950 000 zł9 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Młyn zbożowy w Drobnicach gm. Osjaków Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży obiekt komercyjny jakim jest młyn zbożowy. Całość posadowiona na działkach o łącznej powierzchni 0,90 ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Altanka

Altanka,mazowieckie

1 089 000 zł164 m² 6 640,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Sprzedam budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w miejscowości Altanka, wg projektu Szmaragd 6 wykończony i gotowy do zamieszkania, na działce o pow. 1180 m2. Dom o powierzchni 168.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

1 528 000 zł99 m² 15 470,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

287 000 zł48 m² 5 991,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie spełnia warunki programu "mieszkanie bez wkładu własnego" i "bezpieczny kredyt 2%". Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Pile o pow. 47,90 m 2. Osiedle Zamość parter /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

287 000 zł26 m² 11 220 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Welle apartments to inwestycja oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu. To miejsce jest już gotowe i jest idealnym punktem do wypoczynku lub pracy. Budynek welle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horodelska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

526 718 zł63 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga: rynek pierwotny, brak podatku pcc: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m2, oddane do użytku, stan deweloperski. Lokal znajduje się na terenie inwestycji deweloperskiej powstałej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Rataje

Poznań,wielkopolskie

502 237 zł52 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Bażantarni

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł107 m² 12 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować przytulny apartament, położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie niedaleko stacji Metro Kabaty Prezentowany apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 863 zł58 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje z 2 balkonami przy terenach zielonych Luksusowe osiedle Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 58,5m2 znajduje się na 3 piętrze w 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł27 m² 8 589,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki na granicy osiedli Szwederowo i Wzgórze Wolności w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł27 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie blisko morza, gdańsk - Przymorze. Standard Nieruchomość po remoncie. Wymienione instalacje elektryczne, wodno - kanalizacyjne. Nowe gładzie na ścianach oraz podłogi. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 450 000 zł198 m² 7 323,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment skrajny 198m2 + 600m2 ogródka- babice nowe szybki termin odbioru Przestronny, nowoczesny segment w nowo powstającej prestiżowej inwestycji położonej w Babicach Nowych. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł60 m² 11 572,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Westate Praga prezentuje mieszkanie o powierzchni 60,4 m2 w samym sercu Bielan. Specyfikacja: powierzchnia: 60,4 m2 Układ: trzy pokoje i oddzielna kuchnia Ekspozycja: północ-Południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł50 m² 8 944,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum na ulicy Pułaskiego w Rzeszowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe po remoncie na Ochocie Kamienica przedwojenna z 1935 r, cegła Wysoki parter Wysokość 2,90 m Ekspozycja zachodnia Widok na zielone zadbane podwórko Piwnica 10m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł104 m² 16 938 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, przy ul. Wiktorskiej 13/15, na odcinku pomiędzy ulicami Kazimierzowską i Puławską. Budynek z 1980 roku wybudowany dla Urzędu Rady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szkolna

Kielce,świętokrzyskie

235 000 zł27 m² 8 736,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje kawalerkę blisko Centrum Idealna dla singla, pary, inwestora Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,90m2 z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

309 000 zł49 m² 6 280,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie W idealnej lokalizacji -sosnowiec al.ZWYCIĘSTWA. Prezentujemy atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w samym sercu Sosnowca - ul.