dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł28 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie o mieszkaniu z przyjemnością przedstawiam państwu wyjątkową oferta pięknego apartamentu we Wrocławiu. Oferowane mieszkanie położone jest na 2 pietrze. apartament 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł48 m² 13 166,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2 pokoje * 47,85 m2 * IV piętro * komórka lokatorska * miejsce postojowe w garażu podziemnym * Lenartowicza opis: - mieszkanie o powierzchni 47,85 m2 - piętro: 4/10 - blok oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

493 000 zł48 m² 10 215,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 48,26 m2 | Rzeszów | ul. Hetmańska Prezentowane dwupokojowe mieszkanie ma powierzchnię 48,26 m2. Położone jest na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siedlec

Siedlec,śląskie

339 000 zł8 778 m² 38,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu malowniczą działkę w całości budowlaną, niezabudowaną i nieogrodzoną, o powierzchni 8778m , położoną przy drodze asfaltowej w miejscowości Siedlec, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł134 m² 5 950,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

W ofercie naszego biura - już gotowe do przekazania nowoczesne, domy W zabudowie szeregowej Z czterema sypialniami, na osowej górze! ciekawa architektura budynku I wysokiej jakości wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Zakopane

Zakopane,małopolskie

9 900 000 zł980 m² 10 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Zakopanem. Do Sprzedania działka inwestycyjna zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Zakopanego ul. Strążyska. Działka budowlana z dogodnym dojazdem. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Curie-Skłodowskiej

Radom,mazowieckie

549 000 zł102 m² 5 387,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Czteropokojowe w ścisłym centrum miasta. Blok z cegły, powstały w 1997 roku, administrowany przez spółdzielnię Łucznik. Usytuowany na terenie zamkniętym bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Hutnicza

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł101 m² 8 168,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni mierzonej po podłodze 101m +23m powierzchni dodatkowej (62m w księdze wieczystej), usytuowane w okolicy ul. Hutniczej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

529 165 zł58 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe pow. 58,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

800 000 zł139 m² 5 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Dom wolnostojący Z garażem W miejscowości - lipniki/gm.PUŁTUSK. Prezentowana oferta to dom wolnostojący z garażem, położony na działce 1049 m2 w oparciu o projekt "u 12".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

662 000 zł41 m² 16 146,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 2-Pokojowe Mieszkanie z Widokiem na Zieleń i Garażem na Słonecznej Morenie Budynek i Lokalizacja: to mieszkanie jest częścią nowoczesnego osiedla Słoneczna Morena, zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z kominkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł26 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Elegancka Kawalerka w Urokliwej Kamienicy - Idealna Inwestycja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu urokliwej kawalerki, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 270 000 zł140 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szukasz nowoczesnego i stylowo urządzonego domu we Wrocławiu? Marzyłeś o wnętrzu zaprojektowanym przez architekta? Cenisz sobie komfort, wygodę oraz przestrzeń? Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł64 m² 4 922 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Kutrzeby w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o powierzchni ok. 64 m2, znajduje się na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

770 000 zł100 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentuję Państwu przytulny dom w Świdnicy, w zabudowie bliźniaczej, położony na 700m2 działce w cichej i spokojnej okolicy. Informacje o nieruchomości: dom piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 699 999 zł247 m² 6 882,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Top Parterowy dom 240 m2-/ w Żórawina centrum! okazja indywidualny projekt! Polecamy Państwu na sprzedaż dom z wyjątkowego projektu ,.Spokojna Okolica! .Dom w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

863 027 zł48 m² 18 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż apartament 2 pokojowy o powierzchni 47,66 m2, I-sze piętro, ekspozycja zachodnia w prestiżowej lokalizacji Gdańsk Oliwa. Inwestycja, na terenie której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Solidarności

Kielce,świętokrzyskie

522 800 zł57 m² 9 199,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle powstające przy Alej Solidarności oraz ul. Górnej składające się z 5 budynków 10 piętrowych, budowane etapami Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 56,83 m2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

565 383 zł43 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi w odrestaurowanym Lofcie! Każdy pokój ma wyjście na taras 50 m2 Ogródek Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

599 199 zł63 m² 9 478 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje z ogródkiem na Południu Wrocławia Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 Otoczenie: kameralne osiedle 2 piętrowych budynków znajduje się w pobliżu Parku Bieńkowickiego. 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

2 100 000 zł550 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duży dom (400m2) wraz z 150m2 częścią, w której można prowadzić działalność gospodarczą. Budynek położony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zakrzowska

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł47 m² 4 234 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Prezentuję Państwu nieruchomość lokalową o powierzchni 47 m2 położoną przy ul. Zakrzowskiej na Psim Polu, na działce o powierzchni 87 m2. Budynek zlokalizowany jest przy samym rondzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grzybno,pomorskie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Proponuję Państwu zakup nieruchomość w Grzybnie, w wyjątkowo dogodnej lokalizacji - 3 km od Kartuz i 30 km od trójmiasta. Jest to duży dom - o powierzchni użytkowej około 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

702 000 zł34 m² 20 353,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. 0% podatku pcc. Nowoczesne, kameralne osiedle na Gocławiu. W pobliżu sklepy, market, kino, przedszkola, szkoły i żłobki. Mieszkanie o metrażu 34,49 mkw, balkon 11,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie godne polecenia! ** oferta na wyłączność ** Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania na 9 piętrze o powierzchni 36 m2 znajdujące się na osiedlu Na Skarpie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem. Rozkładowe 2-pokojowe mieszanie o pow. 54 m2, III piętro, blisko Centrum. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje o powierzchni 22 i 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

20 000 zł14 m² 1 457,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Sprzedam podziemne miejsce postojowe w bloku na osiedlu Giardini Verona. Powierzchnia: 13,72 m2 Księga Wieczysta Wjazd do hali garażowej na pilot. Cena 20 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morawska

Gdańsk,pomorskie

2 319 500 zł142 m² 16 343,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oliwa central! osiedle W budowie! Poznaj ofertę sprzedaży willi w sercu Trójmiasta i wybierz wariant najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Trudno sobie wyobrazić lepsze miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Wyjątkowa lokalizacja! Strefa wellness do dyspozycji mieszkańców! Osiedle zamknięte, monitorowane! Miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Radom,mazowieckie

209 000 zł45 m² 4 639,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lelewela os. Obozisko. Nieruchomość o powierzchni 45 m2 znajduję na trzecim piętrze w trzy-piętrowym bloku. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maciejki

Nadarzyn,mazowieckie

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Mamy do zaoferowania dom w Nadarzynie przy ul. Maciejki 40 o powierzchni 180 m2 usytuowany na 859 metrowej działce. Dom położony jest przy ślepej uliczce wyłożonej kostką brukową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magazynowa

Ruda Śląska,śląskie

275 000 zł47 m² 5 790,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie - 47,49 m2 w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Chebzie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

OK. Hallera / 2 pokoje / 2 piętro / fat / tramwaj / inwestycja Nieruchomość położona na 2 piętrze w kamienicy, powierzchnia wynosi ok. 52 m2, na którą składa się kuchnia, 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lewkowiec

Lewkowiec,wielkopolskie

81 415 zł857 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod lasem ? W spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, kilka minut drogi od Ostrowa Wlkp.? Ta propozycja jest idealna dla Ciebie! Prezentuję na sprzedaż 12 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sicienko

Sicienko,kujawsko-pomorskie

599 000 zł148 m² 4 046,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Tylko U nas! Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 148mkw w miejscowości Sicienko (projekt Dom w Złoci G2) dom składa się Z : - 5 pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielna

Marcinkowice,dolnośląskie

1 198 000 zł122 m² 9 811,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zakupu domu w Marcinkowicach przy ul. Zielnej. (tak! naprawdę moz esz zamieszkać przy Zielnej w Marcinkowicach ) Ta wyjątkowa nieruchomość to dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

320 000 zł62 m² 5 152,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 61m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kantora

Kraków,małopolskie

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupoziomowe 160m2 powierzchni użytkowej ( po podłodze 220m2), dziesięciopokojowe, ul. Kantora, okolice ul. Ślicznej. Mieszkanie w bloku cegły z 1990 roku, na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

990 000 zł162 m² 6 111 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania przestronny, dwupoziomowy apartament, w samym centrum dobrze skomunikowanej dzielnicy Wieczysta. Mieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze, posiada łącznie 200m2 powierzchni po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł87 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Szczęśliwice , rozkładowe mieszkanie usadowione na wysokim parterze w 3- piętrowym budynku z 98 r. Oferta skierowana do klientów gotówkowych. Na powierzchni 87,02 m2 znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

970 000 zł158 m² 6 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Bardzo Ładnym Rejonie. Cisza, spokój i zieleń. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok. 117 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni 1000m2,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij