dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

646 000 zł75 m² 8 626,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 75 m2 znajdują się: 4 pokoje o pow: 22; 13; 11; 8m2. Z salonu jest wyjście na ok 5,6m2 balkon. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Rawicz,wielkopolskie

310 000 zł53 m² 5 898,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Rawicza przy ulicy Piłsudskiego 42. Lokal mieszkalny o powierzchni 52,56 m2 usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł75 m² 7 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 80 m2 z działką ok 200 m2 (zewnętrzny) Rozkład domu : Parter : ok 36,40 m2 - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnie

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł53 m² 6 772,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję ładne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Osiedlu Letnia. Mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z cegły składa się z : - salon u, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

251 500 zł42 m² 5 988 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem na III piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokal o powierzchni 42 m2 składa się z przestronnego salonu, sypialni, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worpie

Bytom,śląskie

169 999 zł48 m² 3 531,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

- mieszkanie na sprzedaż - ul. Worpie - mieszkanie dostępne od zaraz - Z przyjemnością przedstawiam Państwu ogłoszenie dotyczące mieszkania na sprzedaż w urokliwej dzielnicy Bytomia, karb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

489 000 zł66 m² 7 364,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu Blok z windą Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany w Markach przy ulicy Kosynierów 6. Mieszkanie jest częściowo wyremontowane. Mieszkanie posiada 66,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 910 zł63 m² 7 072,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lublin,lubelskie

992 000 zł101 m² 9 833,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 100,88 m2 na 8 p. i 9 p. w 11 piętrowym bloku Opis mieszkania: 1 piętro: pokój dzienny o pow. 24,09 m2 z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 480 000 zł218 m² 6 793,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:395 m²

Polecam całkowicie nowy projekt komfortowych domów w Siechnicach. Kameralna inwestycja będzie się składała z dwóch budynków dwulokalowych. Zalety lokalizacji: - szybki dojazd do Wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieradzka

Opole,opolskie

479 000 zł60 m² 7 947,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego mieszkania w Opolu w dzielnicy Malinka. Nieruchomość o powierzchni 60,27 m2 znajduje się na 4 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł44 m² 12 844 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w spokojnej okolicy - Stabłowice Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - Wygodny układ pomieszczeń - Balkon i taras o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie mieszczące się przy Parku Skowronim. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w budynku 11 piętrowym, z fantastycznym widokiem wprost na Park Południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lipienica

Lipienica,kujawsko-pomorskie

352 000 zł7 017 m² 50,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaoferować Państwu działkę rolno-budowlaną, zlokalizowaną w przepięknej okolicy nad Jeziorem Zaleskim w Lipienicy koło Świekatowa. Nieruchomość ma powierzchnię 7.017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Mam zaszczyt zaprezentować,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Magórska

Rzeszów,podkarpackie

1 499 000 zł4 265 m² 351,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu ofertę na wyłączność na sprzedaż działka o powierzchni 42,65ar ar położona w Rzeszowie bezpośrednio przy ul.Magórskiej boczna Ul.Iwonickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 399 900 zł205 m² 6 829 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Nowoczesny Dom ok. 200m2, w Pięknym Rejonie. Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni ok. 205m2 posadowiony wśród pięknych terenów Osowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

709 000 zł127 m² 5 591 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowo wybudowaną szeregówkę na osiedlu Biała w Rzeszowie (ul. Mokra Strona). Główne atuty nieruchomości: * szeregówka gotowa do wykończenia * garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł43 m² 12 637,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym znajdujące się we Wrocławiu na osiedlu Stabłowice. Nieruchomość składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Beskidzka

Warszawa,mazowieckie

1 184 550 zł74 m² 16 007,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż niepowtarzalne, duże, przestronne, dobrze zlokalizowane mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Beskidzkiej. 3- pokojowe o pow. 74,5m2 z dwoma balkonami (8 i 4m2). Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 600 000 zł319 m² 5 015,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Piękny dom wolnostojący przy lesie w Osowcu. Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę urokliwą nieruchomość na sprzedaż - przestronny, wolnostojący dom usytuowany w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

625 860 zł46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,36 m2. Usytuowane na 1 piętrze w budynku 8 piętrowym. Zlokalizowane na Targówku. Termin oddania 2 kwartał 2025 Opis inwestycji: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szerzyny

Szerzyny,małopolskie

230 000 zł62 m² 3 709,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 500 m²

Opuszczone gospodarstwo na skraju lasu Dom na sprzedaż Szerzyny Oferujemy Państwu nieruchomość, która w szczególny sposób powinna przykuć uwagę osób ceniących ciszę, spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

825 000 zł4 521 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Nekla, która znajdują się około 40 km od centrum Poznania, a także 12 km od prężnie rozwijającego się miasta Września, do których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaukaska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł42 m² 14 218 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni 42,2 m2 w na Stegnach. Balkon! Podstawowe informacje: mieszkanie do kapitalnego remontu. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 500 zł47 m² 6 394,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu nową ofertę w naszym biurze - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone się w świetnej lokalizacji - na osiedlu kapuściska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jezierskiego

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł64 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku z piwnicą przy ulicy Jezierskiego. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Nieruchomość z doskonałym, dwustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rybnik

Rybnik,śląskie

520 000 zł94 m² 5 507,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu nowy dom w zabudowie segmentowej znajdujący się na pograniczu Rybnika i Rydułtów. Dom o powierzchni 94,41 m 2 usytuowany jest na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne i przytulne mieszkanie na Sikorniku! Prezentujemy Państwu dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m 2 , mieszczące się w bloku na Sikorniku. Mieszkanie do remontu, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie! Prezentujemy Państwu słoneczne mieszkanie z widokiem na zieloną przestrzeń. W skład dwupokojowego mieszkania wchodzą: 2 pokoje, jadalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

695 000 zł146 m² 4 751,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce 347m 2 w stanie deweloperskim, znajdujący się 9 km od centrum Gliwic oraz 3 km od centrum Zabrza. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bajkowa

Ostrów Mazowiecka,mazowieckie

1 445 000 zł208 m² 6 947 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż nieruchomość w Ostrowi Mazowieckiej sprzedawana jako dwie działki (w tym jedna zabudowana) o łącznej powierzchni 2011 m2. Na działkach posadowiony jest murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrze

Zabrze,śląskie

780 000 zł146 m² 5 332,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony na działce 418m 2 w stanie deweloperskim, znajdujący się 9 km od centrum Gliwic oraz 3 km od centrum Zabrza. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

360 600 zł57 m² 6 299,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania siemianowice śląskie Oferujemy do sprzedaży, nowe i komfortowe, klimatyczne mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim usytuowane na I piętrze w całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szałsza

Szałsza,śląskie

3 150 000 zł260 m² 12 115,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, parterowy dom wolnostojący z basenem, znajdujący się w okolicy lasu, na działce o powierzchni 2267 m 2 w Szałszy, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

430 800 zł66 m² 6 498,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferujemy do sprzedaży nowy lokal z dwiema witrynami do własnej aranżacji usytuowany na parterze prestiżowej, trzypiętrowej, całkowicie odrestaurowanej kamienicy w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gliwice

Gliwice,śląskie

219 000 zł681 m² 321,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow.681 m 2 o wymiarach ok.40x17 m, położoną w cichym i spokojnym miejscu Gliwic w dzielnicy Bojków. Ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

223 000 zł37 m² 6 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Fordonie na osiedlu Nad Wisłą. Nieruchomość o powierzchni 37m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gliwice

Gliwice,śląskie

936 000 zł208 m² 4 501,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 207,95 m 2 stanowiący pierwsze piętro kamienicy. W skład lokalu wchodzi 6 niezależnych pomieszczeń oraz wc. Kamienica po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

226 359 zł36 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie gliwice sośnica Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze dwupiętrowego budynku w Gliwicach Sośnicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

307 230 zł27 m² 11 442,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa wysoki standard gładzie w każdym lokalu monitoring Prezentowany lokal.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij