dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 458 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Słotwiny,łódzkie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni ok. 3 000 m2 w Słotwinach koło Koluszek oferta na wyłączność Działka jest szeroka i ustawna - szerokość od frontu 37 m W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pleszowska

Kraków,małopolskie

160 000 zł14 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela - brak prowizji Inwestycja "między parkami" Na sprzedaż przytulna kawalerka w kameralnym budynku na Prądniku Białym przy ulicy Pleszowskiej w pobliżu nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł64 m² 11 462,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Poznańskiej na wrocławskim Szczepinie. Dwustronne mieszkanie z ekspozycją południową oraz północną o powierzchni ok. 63,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

689 000 zł46 m² 14 823,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% podatku - 0% prowizji - zakup od dwelopera 2 pokoje o powierzchni 46,48 m2 (C2-0-1) na parterze z ogródkiem z ekspozycją południową. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Brzezia Łąka,dolnośląskie

940 000 zł150 m² 6 252,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie sprzedaży połowa bliźniaka usytuowana n a dużej działce ok. 600 m2 w Brzeziej Łące. Nieruchomość położona przy bocznej uliczce w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować dwa domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane przy ulicy Tokarzewskiego 7f w Krakowie. Domy wybudowane i oddane do użytkowania zostały w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

493 750 zł38 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pełne światła , ciekawie i nowocześnie wykończone mieszkanie z dużym balkonem Dwa niezależne pokoje. Widna w pełni urządzona kuchnia i wygodna łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szklarska

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł32 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 32m2 przy ul. Szklarskiej (pilczyce). Lokal usytuowany jest na wysokim parterze. W skład mieszkania wchodzą: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

343 076 zł26 m² 13 216 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe do odbioru (wydane pozwolenie na użytkowanie) balkon Z widokiem na zieleń mieszkanie do własnej aranżacji monitoring osiedla 24 H dokonała komunikacja Idealne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł55 m² 3 638,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta na wyłączność biura. Posiadamy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 55m2 w dzielnicy Zdrój przy ul. 11 Listopada. Mieszkanie zlokalizowane na idealnym, pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Irysowa

Suchy Dwór,dolnośląskie

1 649 000 zł170 m² 9 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Południe wrocławia - tylko 3km do granicy miasta! Na sprzedaż piękny dom wolnostojący z zagospodarowaną działką 1000m Cicha okolica, kameralne osiedle Do domu przynależy: -osobny drewniany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

452 360 zł25 m² 17 858,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji promocja - mieszkanie 25,33 m2 Stara cena: 507.500 zł Cena promocyjna: 452.360 zł Oszczędzasz aż 55.000 zł! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

538 475 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,35 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i wschód. Pokój dzienny o pow. 17,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pochyła

Warszawa,mazowieckie

508 000 zł39 m² 13 137 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Piękna i dobrze zagospodarowana okolica z obiektami rekreacyjno-sportowymi (np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Łask,łódzkie

265 000 zł43 m² 6 191,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Co może spodobać Ci się w tym mieszkaniu? - nieduży metraż, ale z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń - spokojne i zielone osiedle w Łasku - szybki i wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Pomiechówek

Pomiechówek,mazowieckie

480 000 zł3 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób chcących ulokować pieniądze. #Lokalizacja Do sprzedaży działka w miejscowości Stare Orzechowo, gm. Pomiechówek, zlokalizowane w malowniczej okolicy, przy rzece Narew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Szydłowiec,mazowieckie

200 000 zł9 300 m² 21,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 9 300 m w miejscowości Szydłowiec ul. Polna Działka położona jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Reja

Suwałki,podlaskie

99 000 zł5 184 m² 19,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z bajecznym widokiem na Suwalszczyźnie we wsi Baranowo gmina Rutka Tartak, 27 km od Suwałk. Działka o powierzchni 5184 m2 co daje możliwość swobodnej zabudowy prawie dowolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Grójec,mazowieckie

339 000 zł48 m² 7 063 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedane _ _ _ 11/09/2023 _ _ _ Mieszkanie 2 pokojowe na ogrodzonym osiedlu przy ulicy Orzeszkowej. Dwa oddzielne pokoje, widna kuchnia w zabudowie, w przedpokoju szafy. Na podłogach nowe panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł73 m² 10 909,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Gotowy do zamieszkania! wszystkie media! drogi Z kostki! budynek wykończony wysokiej jakości materiałami budowalnymi Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Pięczkowo,wielkopolskie

99 000 zł919 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

475 000 zł60 m² 7 955,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,71 m2 wraz z tarasem o powierzchni ok. 9 m2 oraz przynależną piwnicą o powierzchni 5,58 m2 na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

779 900 zł120 m² 6 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom oddany do użytkowania w pięknym rejonie Grodziska Maz - Osowiec Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 120 m2, z atrakcyjną działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biała Woda

Biała Woda,podlaskie

225 000 zł5 278 m² 42,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w przepięknej okolicy lasów, a zaraz blisko Suwałk. Nieruchomość jest umiejscowiona z dala od sąsiadów co daje wyjątkową prywatność. Cechy działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł36 m² 15 616,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować państwu 2 pokojowe mieszkanie, prawdziwą perłę architektoniczną, gdzie piękno spotyka się z funkcjonalnością, tworząc idealne miejsce do życia. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł47 m² 9 384,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego trzypokojowego mieszkania z dwoma balkonami o powierzchni 47,42 m 2 zlokalizowanego na Pomorzanach. Usytuowane jest ono na 1 piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Bóbrka

Bóbrka,podkarpackie

22 000 zł5 642 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną z możliwością użytkowania rekreacyjnego w miejscowości Bóbrka w woj. podkarpackim, powiat krośnieński, gmina Chorkówka. Pięknie położona nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Krosno

Krosno,podkarpackie

395 000 zł61 m² 6 460 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam piękne położony lokal użytkowy w Krośnie ul. Krakowska, obręb Białobrzegi. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego, wielorodzinnego i może służyć do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie ma powierzchnię użytkową wynoszącą 27m2, co sprawia, że jest to idealna propozycja zarówno dla singli, par, czy tez jako zakup inwestycyjny. To przytulne mieszkanie, obecnie składa dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

416 185 zł3 010 m² 138,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki w Wielkiej Nieszawce - inwestycja 25 działek w cichej spokojnej lokalizacji Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

676 000 zł57 m² 11 932,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezprowizyjna obsługa-ani podatku pcc Inwestycja na rynku pierwotnym do zakupu bez dodatkowych opłat. Kameralne osiedle składające się z 8 kameralnych budynków (po dwa mieszkania w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

542 459 zł52 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Funkcjonalne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł130 m² 6 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do Sprzedaży bardzo nowoczesny Dom wolnostojący ok. 130 m, z bardzo przyjemnym cichym ogródkiem z tyłu domu. Budynek usytuowany na bardzo ładnym kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,lubelskie

2 400 000 zł365 m² 6 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Pełny opis wkrótce

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

595 000 zł49 m² 12 147,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy do sprzedaży 2 pokoje z osobną kuchnią, z balkonem i piwnicą w spokojnej dzielnicy Olszy. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Choszczewo

Choszczewo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł8 400 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki we wsi Choszczewo, nad jeziorem Jełmuń, w gminie Sorkwity. Oferowana nieruchomość składa się z działki nr 123/6 o powierzchni 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

429 997 zł50 m² 8 660,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Karłowice | 2 pokoje + komórka | top!. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Karłowicach, przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 1-piętrze w 2-piętrowym, budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

240 000 zł2 800 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Chrzanów Kąty. Powierzchnia: 2800m2 Kształt: zbliżony do trapezu Powierzchnia: według danych egib 0.2800 ha. Położenie: chrzanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czytankowa

Wrocław,dolnośląskie

778 000 zł64 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m2, zlokalizowane na osiedlu Sołtysowice. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 2003 roku, w którym zlokalizowanych jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Sienkiewicza. Salon z aneksem, dwie sypialnie, łazienka z prysznicem , przestronny korytarz oraz balkon. Nieruchomość jest po generalnym remoncie , wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bierzwnica

Bierzwnica,zachodniopomorskie

450 000 zł1 113 m² 404,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 303 m²

Na sprzedaż stara gorzelnia i spichlerz w miejscowości Bierzwnica, oddalonej o 11 km od Świdwina i 15 km od Połczyna- zdroju. Powierzchnia działki, na której znajduje się.