dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

Rynek pierwotny

152 915 zł25,44 m² 6 010,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojowe B-3-39.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 268 m² 98,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Swędzieniejewicach Działka o powierzchni około 1250 m 2. Płożona w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Swędzieniejewice na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł46,27 m² 7 023,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 34 m2 na os 29 Listopada w Nowym Sączu. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim budynku, parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana 3000 m2 znajdująca się w zielonej i spokojnej miejscowości Zaręby, w powiecie grodziskim, w gminie Żabia Wola ,w województwie mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

631 900 zł33,43 m² 18 902,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 33,43 m2 z wydzieloną strefą sypialnianą, zlokalizowany w 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł109,50 m² 14 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Przedstawiamy nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany w urokliwej miejscowości Borów, zaledwie 22 km od Wrocławia. To propozycja idealna dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł11 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Kompaktowa kawalerka | Podgórze | Plac Bohaterów Getta | Pod najem krótkoterminowy | Mieszkanie z pełną własnością, wydzielona księga wieczysta. Zapraszam do kontaktu Sandra Kołodziej 780 722.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł74,67 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Liski,warmińsko-mazurskie

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjne działki na Mazurach Garbatych Lokalizacja: malownicza miejscowość Liski , gmina Stare Juchy Do zaoferowania mamy pięknie położone działki o powierzchni 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w urokliwej i malowniczej lokalizacji. Korfowe to wieś w gminie Leszno, granicząca z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł692 m² 381,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Fenomenalnie położona działka budowlana. Dojazd urządzony jest do granicy nieruchomości. W sąsiedztwie kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł125,50 m² 5 729,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Wyjątkowy, 5-pokojowy segment z ogródkiem Radzymin, ul. Korczaka! Szukasz przestronnego, nowoczesnego domu dla rodziny, w spokojnej i zielonej okolicy, z błyskawicznym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł9 680 m² 41,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko na sprzedaż - krzecko, gm. Sławoborze cena do negocjacji Na sprzedaż siedlisko składające się z dwóch działek położonych naprzeciwko siebie w miejscowości Krzecko - spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł66 m² 12 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł350 m² 42 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o powierzchni ok. 350 mkw na działce 3000 mkw. Na parterze dwupoziomowy salon z kominkiem, designerska kuchnia z jadalnią i wyjściem na zadaszony taras. Dodatkowo tzw. brudna.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedania willa o powierzchni 190m2 na działce 538m2 w Jeleniej Górze 5 pokoi parter: wiatrołap, hol, duży salon z aneksem kuchennym, jadalnia z oryginalnym pięknym kominkiem 1.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł74 m² 94,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25 300 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu piękną działkę rolną w Stanisławiu Dolnym. Idealny teren z myślą o późniejszej inwestycji. Działka z dostępem do drogi gminnej. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana ok 30km od Kalisza, w miejscowości Stropieszyn gmina Ceków. Działka przy asfaltowej drodze gminnej, w pobliżu zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

380 000 zł67,88 m² 5 819,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,88 m , położone na czwartym piętrze w budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Koszalina. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 050 m² 434,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Warzenku - 2050 m Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2050 m , położoną w malowniczej miejscowości Warzenko, w otoczeniu lasu i nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 255 zł38,37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 900 000 zł290 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Polecam do sprzedaży dom dla wymagających klientów, położony w Niemczu na działce ok.900 m2. Nieruchomość przeszła gruntowny remont w 2024 roku, wraz z wymianą wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł34,30 m² 13 411,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 34,3 m , położone w cenionej dzielnicy Działki Leśne. Lokal posiada korzystną ekspozycję na południowy zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł49,29 m² 11 543,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** ścisłe centrum ** stan do wejścia ** cegła ** Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 2-gim piętrze przy ulicy Sienkiewicza. Gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 804 zł72,76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Co zyskujesz kupując z nami? 1. Nie płacisz prowizji - Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu współpracy z biurem. 2. Gwarantujemy cenę dewelopera - kupując przez nasze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł319,43 m² 4 695,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko w naszym Biurze, piękny przestronny dom, oferta na wyłączność Oferujemy praktycznie nowy dom, odbiór został dokonany w 2009 r. Lokalizacja : Spokojne i malownicze osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 294 999 zł82,50 m² 15 696,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne, komfortowe trzypokojowe mieszkanie, z 2 balkonami 600 m od stacji metra Bemowo - ulica Pełczyńskiego 137. Nowocześnie i funkcjonalnie urządzone wnętrza, wykończone przy.

Szczegóły ogłoszenia

549 594 zł169,89 m² 3 235 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy w Rejowcu Fabrycznym o powierzchni 169,89 m , idealny pod działalność gastronomiczną lub usługową. Nieruchomość jest obecnie przystosowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi jest szybki i sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł31,62 m² 8 222,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta Mieszkanie w 3 kondygnacyjnym budynku, położonym bezpośrednio przy ul. Karpackiej. Odremontowane (gotowe do zamieszkania) malutkie mieszkanko, w spacerowej odległości od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł9 500 m² 1 473,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

| do sprzedania dobrze prosperujący interes jakim jest dom opieki w Tychach. Nieruchomość dwukondygnacyjna o powierzchni 3200m 2 posadowiona na działce o powierzchni 6300m 2. Parter: 22.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł42 m² 14 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nad morzem Podczele, kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Dębica,podkarpackie

217 494 zł25,29 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nowoczesne mieszkania ulokowane w budynku wielorodzinnym, położone w spokojnej okolicy w Dębicy przy ulicy Gajowej/.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Wiśniewo, gmina Zambrów, woj. podlaskie. Dojazd do działki trasą S8, tylko kilka minut od Zambrowa! Bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł28,98 m² 3 278,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży urządzoną kawalerkę, typu studio w jednej z bocznych uliczek Starego Zdroju. Miejsce świetnie skomunikowane przede wszystkim ze Śródmieściem. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł80,46 m² 11 807,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 80,46 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej dzielnicy Pogodno. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł16 937 m² 88,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Borchówka, gm. Nowosolna - Powierzchnia całkowita: 16 937 m -przeznaczenie zgodnie z mpzp: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 104 668 zł73,90 m² 28 479,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na motławę W prestiżowej inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł835 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działki w malowniczej i spokojnej okolicy, na pograniczu Suchej Beskidzkiej i Stryszawy, z łatwym i szybkim dojazdem do ul. Role w Suchej Beskidzkiej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 900 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1900 m | Gdańsk Jasień | Media w drodze | mpzp m/u31 Na sprzedaż działka o powierzchni 1900 m , położona w Gdańsku przy ul. Zwierzynieckiej, w dzielnicy Jasień -.