dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 252 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 252 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narcyzowa

Częstochowa,śląskie

550 000 zł212 m² 2 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:790 m²

Rezerwacja!dom w Częstochowie.Dzielnica Kiedrzyn/Północ PREZENTUJE;Aleja Nieruchomości LOKALIZACJA;Częstochowa,Północ,ul.Narcyzowa OPIS NIERUCHOMOŚCI Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

368 000 zł46 m² 7 913,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Legionów. Na 46,5m2 składa się: * pokoju z wyjściem na balkon o powierzchni 17m2 * pokoju o powierzchni 8,4m2 * kuchni z oknem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

531 400 zł63 m² 8 393,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 62,30m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

646 000 zł75 m² 8 613,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na osiedlu Bukowym w pobliżu Puszczy Bukowej, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na III piętrze niskiego bloku w prawobrzeżnej części Szczecina. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

450 363 zł37 m² 12 231 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe do odbioru (wydane pozwolenie na użytkowanie) balkon mieszkanie do własnej aranżacji monitoring osiedla 24 H dokonała komunikacja Idealne mieszkanie dla studenta, na"start" lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

304 508 zł31 m² 9 697,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31,40m2, na 3 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 3-go Maja

Jarosław,podkarpackie

548 000 zł74 m² 7 405,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży świeżo po kapitalnym remoncie lokalu przy głównej ulicy 3 maja 1 w Jarosławiu. Szukasz nowej lokalizacji dla swojego biznesu? A może chciałbyś połączyć zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kornowac

Kornowac,śląskie

100 000 zł5 300 m² 18,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne W kornowacu Oferujemy na sprzedaż dwie działki rolne położone w gminie Kornowac - powiat raciborski. Powierzchnie działek: *** 5300 m2 - cena 100 000 zł *** 1750 m2 - cena 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Polskiej

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł66 m² 8 575,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty: - budynek po termoizolacji 01.2023 r - Centrum dzielnicy, - 2,5 km do Tunelu pod Martwą Wisłą i Stadionu Energa Gdańsk, - Przystanki tramwajowe i autobusowe koło bloku, - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł92 m² 5 111,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży słonecznego i bardzo ciepłego czteropokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią o powierzchni 91,76 m 2 zlokalizowanego na bliskim Pogodnie. Usytuowane jest ono na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

858 000 zł100 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lux/3pok./RADWANICE/NISKI BLOK/3 BALKONY/GARAŻ/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 3-pokojowy w Radwanicach. Apartament mieści się na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Społeczna

Łódź,łódzkie

392 000 zł51 m² 7 686,27 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 51,7 mkw, zlokalizowane przy ul. Społecznej w Łodzi na Chojnach. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Bytom,śląskie

190 000 zł52 m² 3 648,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na parterze budynku w Bytomiu przy ul. Artura Grottgera co sprzedajemy ? Lokal o powierzchni 52 m2, składający z się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

389 999 zł27 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

ok. Grabiszyńskiej | kawalerka po remoncie | Polecam na sprzedaż bardzo ładne, nowoczesne, zadbane mieszkanie przy ulicy Grabiszyńskiej zaledwie 1,7 km od Rynku. Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł35 m² 5 328,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1942

Rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 34,72m położoną na poziomie pierwszego piętra, w 6-cio mieszkaniowym budynku, na bydgoskim osiedlu Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Pułtusk,mazowieckie

158 620 zł4 532 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka rolna niezabudowana, z możliwością zabudowy ,w miejscowości Tocznabiel,gm.Obryte,pow.Pułtusk, woj.mazowieckie ,położona 7 km od Pułtuska,70 km od Warszawy.Działka ma wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumba

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł67 m² 11 650,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

English below Na sprzedaż piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,52 m 2 na jednym z bardziej pożądanych osiedli we Wrocławiu - Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

440 535 zł30 m² 14 709 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% prowizji - Kupujący nie płaci podatku pcc! Luksusowa inwestycja w centrum Katowic dla osób ceniących wygodę życia w nowoczesnym centrum miasta - doskonały projekt całej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

455 001 zł43 m² 10 616 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe | 2 Pok. | rozkład! | Sołtysowicka. Polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 42,87m2, wrocław ul Sołtysowicka. Inwestycja oddana początkiem 2023r, nowe budownictwo. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Głogów Małopolski,podkarpackie

399 000 zł57 m² 7 028 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży White House Deweloper ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkania z ogrodem, pralnią i dwoma miejscami postojowymi, o powierzchni 56,77 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Słupsk,pomorskie

329 588 zł42 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, gotowe do odbioru mieszkanie w stanie deweloperskim przy ulicy Morskiej w Słupsku. Możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji i pcc. Rozglądasz się za nowym mieszkaniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

2 999 000 zł385 m² 7 789,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:778 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 385m2, z potencjałem na gotowy biznes. Nieruchomość zlokalizowana jest w Gdańsku dzielnicy Piecki-Migowo przy ulicy Myśliwskiej. Dom posiada 3 poziomy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

250 000 zł43 m² 5 787,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz M3 do remontu - ta oferta jest dla ciebie! atrakcyjna lokalizacja! cena do negocjacji! Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 43,2 m 2 w stanie do remontu na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł55 m² 14 545 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel. Piękne, słoneczne mieszkanie z okalającym je tarasem i doskonałym rozkładem pomieszczeń o powierzchni 55 m2. Zlokalizowane na zamkniętym osiedlu, na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grabińska

Łódź,łódzkie

779 900 zł126 m² 6 197,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom/bliźniak w Łodzi niedaleko ul. Grabińskiej! Oferta kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy dom który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Ustroń

Ustroń,śląskie

1 391 000 zł9 938 m² 139,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę widokową,położoną w Ustroniu o ekspozycji wschodnio-południowo-zachodniej,blisko lasu,w kształcie trapezu o wymiarach:szer front ok 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

398 999 zł32 m² 12 468,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gaj/krzyki/świeradowska/2 pok/po remoncie/lux Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe, świeżo wyremontowane, jasne mieszkanie, idealne dla pary, młodego małżeństwa bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

415 000 zł73 m² 5 686,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Polecam do zakupu mieszkanie gotowe do wprowadzenia w Siedlcach przy ul. 3 maja 18 72,98 m2 2 pokoje oddzielna kuchnia toaleta wc balkon loggia piwnica Mieszkanie odświeżone. Parkiet w idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

824 200 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie. To mieszkanie nie będzie długo czekało na swojego nabywcę. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Źródlana

Grotniki,wielkopolskie

215 000 zł795 m² 270,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka (795 m2) położona w Boszkowie na ulicy Źródlanej mająca ogromny potencjał inwestorski. Działka posiada dwa poziomy (górny i dolny) oraz możliwość wykonania kaskady wodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

469 000 zł27 m² 17 434,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przytulna kawalerka z dużym, widokowym balkonem w czteropiętrowym bloku. Świetna lokalizacja w pobliżu Multikino, park Wodny, serenada. W cenie mieszkania komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubin

Lubin,dolnośląskie

989 000 zł295 m² 3 352,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! świetna lokalizacja! oferta dla wymagających Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękny dom w zabudowie wolnostojącej. Najwyższa jakość użytych materiałów! energooszczędne rozwiązania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Słupsk,pomorskie

241 937 zł30 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe, gotowe do odbioru mieszkanie w stanie deweloperskim przy ulicy Morskiej w Słupsku. Możliwość wykończenia pod klucz. i pcc. Rozglądasz się za nowym mieszkaniem na start? Cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Białystok,podlaskie

329 000 zł36 m² 9 189,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

translator Afrikaans Albanian - shqipe Arabic - العربية Armenian - Հայերէն Azerbaijani - azərbaycanca Basque - euskara Belarusian - беларуская Bengali - ব ল Bulgarian -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Słupsk,pomorskie

245 852 zł31 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Palędzie,wielkopolskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości: adres: palędzie, ul. Radosna. Doskonale ustawny | Dwupiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej: parter - 79,96 m2 o Salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

890 000 zł127 m² 7 007,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu klimatyczną nieruchomość w części uzdrowiskowej Lądka-Zdroju, w zabytkowej Willi. Mieszkanie podzielone na część mieszkalną oraz dwa osobne apartamenty, przystosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

538 835 zł58 m² 9 274 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja tylko do końca tygodnia - mieszkania z widokiem na las lub na zbiornik wodny = brak sąsiadów zaglądających W okna! Ciesz się wyjątkowym mieszkaniem, o jakie trudno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Słupsk,pomorskie

322 553 zł42 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

410 000 zł49 m² 8 370,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam zapoznanie się z ofertą mieszkania 3-pokojowego, w stanie deweloperskim, w ulubionej przez młodych ludzi lokalizacji - na osiedlu Nowa Wygoda. Mieszkanie zlokalizowane w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

490 480 zł62 m² 7 970,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe do odbioru! 0% podatku pcc - 0% prowizji - zakup od dewelopera Prezentowane mieszkanie (C3-0-13) ma powierzchnię 61.54 m2 z ekspozycją południową ,składa się z : salonu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij