dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

270 000 zł96,36 m² 2 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowość Radgoszcz, gmina Troszyn, składająca się z działki o powierzchni 7700m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł68,76 m² 14 965,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja Premium Nad Morzem: gotowy, stabilny Dochód! Apartament Hotelowy z Antresolą w Royal Tulip Sand Kołobrzeg***** Kluczowe Atuty Oferty: gotowa Inwestycja: stały, pewny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł125,90 m² 9 213,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowy dom z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 063 m² 187,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka położona na lekko nachylonym terenie, z dala od miejskiego zgiełku, przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego, usytuowana na nowopowstałym osiedlu. Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47,70 m² 23 039,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie 200 m od plaży - Gdańsk Brzeźno. Są nieruchomości, które mają klimat - i to mieszkanie zdecydowanie do nich należy. Położone w sercu nadmorskiego Brzeźna,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,50 m² 8 224,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe, unikatowe mieszkanie na poddaszu dla osób ceniących sobie niebanalne wnętrza. Wysokie sufity, drewniane belki i ceglane mury to coś, co nadaje mu niepowtarzalny klimat. Tutaj poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł52 059 m² 99,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren pod inwestycje Oferujemy na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 5,1986 ha znajdujące się w gm.Pabianice. Szerokość działki od frontu wynosi 83 m. Pozytywna decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł2 813 m² 479,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych oznaczonych na planie oznaczeniem 6mnu z pozwoleniem na budowę zespołu 8 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

805 460 zł78,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 78,20 m2 dostępne na V piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu ksm przy Alei Solidarności oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł465 m² 451,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:506 m²

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży magazynów w strefie przemysłowej miasta Kazimierza Wielka, woj. świętokrzyskie. Budynek do generalnego remontu. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł135 m² 8 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom jednorodzinny położony na Wyspie Chrząszczewskiej. Nowy budynek z 2025 roku, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 135 m kw. Parter domu stanowi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 292 zł81,43 m² 11 547,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na terenie osiedla Nowa Dąbrowa. Do odbioru I kwartał 2027 W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu, powstaje zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł31,90 m² 13 134,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zakupu zadbanego, klimatycznego mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania przy ul. Karola Libelta 14a. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł3 484 m² 35,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka na sprzedaż Zimna, woj. podlaskie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Zimna, w sercu województwa podlaskiego. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 320 zł46,40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł360 m² 7 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Bielawach w Bydgoszczy. Na sprzedaż prezentujemy dom położony w prestiżowej części osiedla Bielawy w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,60 m² 6 834,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na IV piętrze w zadbanym budynku przy ul. Legnickiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł123,60 m² 6 140,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż przestronny apartament dwupoziomowy 123 m2 w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w kameralnym osiedlu Moja Stacja w Nowych pieścirogach/nasielsk. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2 w miejscowości Szlembark , gm. Nowy Targ. Nr ewid. działek 651/1 i 651/2. Działka o szer. od ok. 7 do 19 m i dł. 67 m. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 800 zł38,90 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II etap.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł200 m² 12 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom dla dużej Rodziny szukającej niskich kosztów utrzymania Przestronny Dom w samym Sercu Podkowy Leśnej z dużym Potencjałem, który łączy funkcjonalność z estetyką. Dom oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,55 m² 15 039,28 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m , zlokalizowane przy ul. Skorochód-Majewskiego na zielonej Ochocie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom w stanie do generalnego remontu położony na dużej działce o powierzchni 2089 m , zlokalizowanej w miejscowości Kuraszków - Oborniki Śląskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł426 m² 206,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy wyjątkową działkę w samym sercu Kisielic, która może stać się Twoim wymarzonym miejscem do zamieszkania lub inwestycji. Zlokalizowana w centralnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Gronity,warmińsko-mazurskie

757 640 zł4 888 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny składający się Z czterech działek 51/7 -1285 m2, 51/8 - 1201 m2, 51/14 -1202 m2, 51/15 - 1202 m2. W sumie 4888 m2. Grunt zlokalizowany W gronitach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł150,77 m² 8 158,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Leśne Wzgórza nowoczesne domy jednorodzinne przy lesie. Adres inwestycji: ul. Szamocin, białołęka Dworska, warszawa Rodzaj zabudowy: szeregowa/jednorodzinna dwulokalowa z kanalizacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł799 m² 413,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka zlokalizowana w Kolbudach, na wzniesieniu, obok osiedla nowo budowanych domów jednorodzinnych. Do centrum Kolbud jest kilka minut pieszo. Znajdziemy tam pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł7 520 m² 212,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 7 520 m2 w prężnie rozwijającej się części Malborka. Lokalizacja: działka znajduje się w Malborku przy ul. Włościańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł5 800 m² 205,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowe działki w Koleczkowie - blisko Trójmiasta! Oferujemy na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek w malowniczej i szybko rozwijającej się miejscowości Koleczkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł240 m² 8 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Chcesz zamieszkać w kameralnym, spokojnym i zielonym miejscu ? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny na zamkniętym osiedlu w Wilanowie - okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł38,70 m² 3 850,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 o powierzchni 38,70 m2, położone na 1szym piętrze w 2-piętrowym bloku w Pszowie. Lokal wolny od zaraz - idealny dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł105 805 m² 7,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

10 ha roli w odległości 1,7 km od morza. Działka rolna o powierzchni 10.5805 ha, położona w odległości ok. 1,7 km od morza. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł58,65 m² 7 757,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | 58 m | Nowe osiedle przy ul. Seminarialnej | 2 piętro | Balkon Mam przyjemność zaprezentować przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,65 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł232 m² 3 405,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 232 m , położony na działce ok 1000 m w Sławacinku Starym, z szybkim wyjazdem na ul. Warszawską (dk2) i sprawnym dojazdem do centrum Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

322 000 zł40 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tylko w Biurze best lokum Nieruchomości Sprzedam mieszkanie jednopokojowe na dziewiątym piętrze w centrum Kielc Mam do zaoferowania przyjemne i wygodne mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł1 925 m² 180,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną w Spale. Do sprzedania działka budowlana w Spale o powierzchni użytkowej 1925 m 2 , położona 10 km od centrum Tomaszowa Maz. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł63 m² 13 015,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na wyłączność mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Oficerskiej we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower oraz ronda Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

98 360 zł1 300 m² 75,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki o powierzchni 1300 mkw lub 1304 mkw. Położone w miejscowości Włyń, gmina Warta, powiat sieradzki. Działki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu Wyjątkowy,.