dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

584 400 zł90 m² 6 457,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mrozów gotowe / mieszkania z ogródkami / 5 pokoi Na sprzedaż atrakcyjne mieszkania w układzie szeregowym zlokalizowane w Mrozowie - 6 km od zachodniej granicy Wrocławia - Leśnicy. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemstów

Niemstów,dolnośląskie

350 000 zł146 m² 2 399,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Rozłożysta parterówka z 4 sypialniami położona na 14 arowej działce 5 km od Lubina Nieruchomość położona pośród nowych domów, bezpośrednio przy osiedlowej drodze asfaltowej. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wisznice

Wisznice,lubelskie

299 000 zł82 m² 3 645,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wolnostojący dom w cichym centrum Wisznic Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Henryszew

Henryszew,mazowieckie

142 000 zł1 017 m² 139,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1017 m2, zlokalizowana w miejscowości Henryszew. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dla działki przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kielecka

Wrocław,dolnośląskie

603 000 zł49 m² 12 427,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dostępne od zaraz mieszkanie 2pokojowe składające się z: -Salon z aneksem kuchennym (24,58 m2) -sypialnia (15,03 m2) -przedpokój (4,66 m2) -łazienka (4,25 m2) -balkon (~4,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł55 m² 12 579 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam ładne duże dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w prestiżowym osiedlu na Gaju, przy ul. Strońskiej. Budynek z 2009r. w bardzo dobrym stanie, klatki schodowe zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł40 m² 14 846,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu urokliwe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska, na osiedlu Słoneczna Morena. To miejsce, które oferuje nie tylko komfortowe warunki mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 300 000 zł308 m² 4 220,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny / działka 1600 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje atrakcyjny I funkcjonalny dom jednorodzinny Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radłów

Radłów,małopolskie

895 000 zł361 m² 2 477,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom w okolicy Tarnowa -dom wolnostojący w Brzeźnicy. Poszukujesz dużego domu? W ustronnym i spokojnym miejscu? Dobrze skomunikowanym z Tarnowem? Zależy Ci na nowoczesnym wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 350 000 zł243 m² 13 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mokotów Wyględów segment skrajny z ogródkiem. Budynek położony na kameralnym, pełnym zieleni osiedlu. Parter 69,93 m2 -jadalnia 9,64 m2 -kuchnia 5,84 m2 -salon 40,65 m2 -przedsionek 0,94 m2 -hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gzy

Gzy,mazowieckie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 033 m²

Mierzeniec gm.Gzy *******************BIURO EKO-INVEST NIERUCHOMOŚCI**************** ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym. ***siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

219 000 zł800 m² 273,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana we wsi Zaborówek, położonej w podwarszawskiej Gminie Leszno. Grunty wsi Zaborówek objęte są otuliną Puszczy Kampinoskiej, która w tym miejscu jest na przysłowiowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 114 300 zł51 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie w części nadbudowanej kamienicy na 3 piętrze. Kamienica secesyjna po kapitalnym remoncie. Mieszkanie jest rozkładowe każde pomieszczenie z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Trzebuska

Trzebuska,podkarpackie

350 000 zł6 500 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 65 arów - Trzebuska, gmina Sokołów Małopolski Na sprzedaż działka o powierzchni 65 arów. Lekko nachylona w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30m x 215m. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

350 000 zł1 795 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 1795 m2 w miejscowości Pułtusk. Tereny nie objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Spokojna, rozwijająca się okolica z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zatory

Zatory,mazowieckie

380 000 zł153 m² 2 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący w miejscowości Zatory pow.pułtuski. Ekstra oferta dla osób, które nie chcą zaczynać budowy od samych podstaw! Nie trzeba szukać działki, nie trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dziekanów Polski,mazowieckie

3 590 000 zł330 m² 10 878,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 213 m²

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży przepiękny, klimatyczny dom o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych na działce o powierzchni 2213 m2. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

335 000 zł40 m² 8 312,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowy budynku. Rok budowy 2002. Na powierzchnię 40,30 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajki

Gliwice,śląskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Sikornik. Wyremontowany, 4-ro piętrowy blok w centrum osiedla. Dodatkowym atutem jest fakt, że zarządza wspólnota a nie Spółdzielnia, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

609 992 zł55 m² 11 151,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe /top/hit polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Stargard,zachodniopomorskie

469 000 zł62 m² 7 624,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. użytkowej 61,51 m2 (z czego pow. mieszkalna - 58,89 m2, powierzchnia przynależnej piwnicy 2,62 m2) Lokal położony w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł30 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Jednopokojowe mieszkanie na parterze w zielonej i cichej okolicy - ul. Bolesławicka 24. Mieszkanie: na 30,4 m2 (wysoki parter) znajdują się: - salon - łazienka - widna kuchnia - hol -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

345 003 zł24 m² 14 351,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja Powstańców śląskich/ Kawalerka-24m2 top Przedstawiamy Państwu kawalerkę 24m2 znajdującą się przy ul. Zaporowskiej. Mieszkanie bez żadnych obciążeń dostępne od zaraz. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł49 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny, mieszkanie po generalnym remoncie, aktualna umowa najmu. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

499 008 zł43 m² 11 495,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów i wysokich sufitów! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

861 350 zł49 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie w doskonałej lokalizacji 5 km od starego miasta i 7km od Wrzeszcza. Bliskość terenów zielonych, morza i plaży, liczne ścieżki rowerowe, zielone tarasy rekreacyjne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nauczycielska

Gdynia,pomorskie

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal mieści się przy ulicy Nauczycielskiej/ Gdynia Witomino. Budynek Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Dąbrówka Szczepanowska

Dąbrówka Szczepanowska,małopolskie

109 000 zł3 000 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu piękną i widokową działkę położoną w miejscowości Dąbrówka Szczepanowska gmina Pleśna. Usytuowana w bardzo spokojnej części wsi, sąsiedztwo to pojedyncza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 999 zł47 m² 5 723,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni całkowitej 47 m2 w skład którego wchodzą: - przestronny jasny pokój z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wysin

Wysin,pomorskie

645 000 zł170 m² 3 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:34 700 m²

Nieruchomość siedliskowa w miejscowości Wysin, gm. Liniewo położona na terenach przeznaczonych pod agroturystykę. Wygodne położenie 16 km do Skarszew, 24 km do Kościerzyny, 31 km do Starogardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na dziewiątym piętrze wysokiego bloku z 1964.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

248 000 zł29 m² 8 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz idealnej inwestycji na wynajem lub mieszkania na start? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy kawalerkę na sprzedaż, położoną na 4. piętrze. To mieszkanie to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,małopolskie

429 000 zł63 m² 6 810 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na 6. piętrze. To wyjątkowe miejsce zostało niedawno poddane kompleksowemu remontowi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grzybowa

Żarki-Letnisko,śląskie

930 000 zł400 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferujemy Państwu dom o powierzchni 400m , piętrowy, z wysoką piwnicą i poddaszem, położony na pięknej i zalesionej działce o powierzchni 3700 m znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł69 m² 11 866,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Chorzów,śląskie

159 450 zł25 m² 6 378 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Szukasz mieszkania , gdzie wszystko masz pod ręką a zarazem jest cicho i spokojnie ? Doskonale trafiłeś! Na sprzedaż urokliwa kawalerka na poddaszu o powierzchni 25 m2. To doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł56 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Złota Podkowa przy ulicy Zwycięskiej we Wrocławiu. Mieszkanie ma 56m2 i duży taras 38 m2. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Podłogi w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wilamowice

Wilamowice,śląskie

398 160 zł63 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest mieszkanie znajdujące się na I piętrze budynku o powierzchni 63,20 mkw. Inwestycja realizowana w oparciu o ustawę deweloperską. Inwestycja osiedle wschód".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Żary,lubuskie

269 000 zł50 m² 5 412,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na II piętrze w bloku przy ul. Zwycięzców o powierzchni 49,7m2. Główne atuty: - mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Uraz

Uraz,dolnośląskie

169 997 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena Działka w Urazie/zielona przy drodze/ przy drodze/ogrodzona+media Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 ( prostokąt ) o wymiarach 50 x 20 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

339 000 zł63 m² 5 415,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wombat nieruchomości poleca do zakupu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m 2 w Świdnicy, osiedle Młodych. Tylko U nas! Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.