dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 800 000 zł975,93 m² 1 844,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na działce o powierzchni 3.168 znajdują się: 1. Budynek sklepu ogrodniczego o powierzchni 363,70m2 Firma prosperuje jako "rancho". Masz w sobie pasje ogrodnicze? Tak, to wspaniale,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 229 zł40,41 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 750 zł53,62 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 775 zł36,08 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł57,11 m² 10 295,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem położone w Kiełczowie przy ulicy Polnej w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej cztery mieszkania w budynku z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

4 572 150 zł8 965 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna i duża działka budowlana bardzo blisko Kampinosu, na obrzeżach Leszna pod Warszawą. Powierzchnia działki: 8965 m2 Główne cechy działki: bardzo duża działka parę kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 007 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W pełni uzbrojona, słoneczna działka na osiedlu domów jednorodzinnych- chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to miejsce idealne dla osób, które pragną spokoju, a zarazem świetnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł924 m² 1 135,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjnej lokalizacji! Osiedle domów jednorodzinnych! Gdańsk Jasień! lokalizacja: jasień to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska, która łączy świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 240 zł74,66 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 616 zł60,88 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 696 zł44,84 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 78m2 przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Główne informacje dotyczące inwestycji: *.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł38,90 m² 8 251,93 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna cena za dwa rozkładowe pokoje blisko umk. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu. Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się w wieżowcu wybudowanym z wielkiej płyty w 1975 roku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 087 m² 459 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka na nowym osiedlu domów nad jeziorem! Straszyn! lokalizacja: nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Straszyn. To doskonały wybór dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł54,70 m² 4 934,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa niższa cena! Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie (grodziec) - Gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł994 m² 352,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Płaska, słoneczna działka w pierwszej linii od jeziora Tuchomskiego! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Warzenko. Położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,24 m² 10 291,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W stanie deweloperskim na stawkach - dwa pokoje - drugie piętro - idealne dla pary lub pod wynajem dostępne od ręki Serdecznie zapraszam do obejrzenia ze mną mieszkania dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 094 zł34,05 m² 17 712,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto (zawiera 23% vat). * podatek vat można odzyskać Z przyjemnością przedstawiamy apartament nr 217 w inwestycji Bałtyk Sun, miejscu które urzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 960 zł35,22 m² 15 785,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena podana w ogłoszeniu dotyczy stanu deweloperskiego i jest ceną brutto (zawiera 23% vat). Cena wykończenia i wyposażenia wynosi 99 000 zł netto + 23% vat. * podatek vat można odzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 758 zł33,41 m² 17 712 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Cena podana w ogłoszeniu dotyczy stanu deweloperskiego jest ceną brutto (zawiera 23% vat). Cena wykończenia i wyposażenia wynosi 99 000 zł netto + 23% vat. * podatek vat można odzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,49 m² 9 146,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fantastyczna oferta mieszkania trzypokojowego na drugim piętrze! mega balkon! możliwość kupna Z garażem pod blokiem - dodatkowe 90.000 ZŁ Miło mi zaprezentować Państwu naprawdę świetne 3-.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł934 m² 267,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka z dobrym dojazdem do Trójmiasta- jagatowo! lokalizacja: nieruchomość położona w Jagatowie - miejscowości z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł2 400 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska, słoneczna, uzbrojona działka pod zabudowę jednorodzinną, na nowym osiedlu domów - Gdańsk Kiełpino Górne! lokalizacja: nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł35,03 m² 24 264,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W kompleksie "promenady" do sprzedaży wyposażony Apartament 2 pokojowy, o pow.35 m2 z balkonem na 2 piętrze w cenie 850000 złotych (cena do negocjacji). Wystawa okien : północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł141 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży: połowa Willi z wyremontowanymi 4 mieszkaniami: mieszkanie 3 pokojowe i 3 kawalerki tylko za 1.330.000,00 PLN. W 2005 roku dokonano wymiany dachu na dachówkę ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłączna sprzedaż - Kupujący nie ponosi opłat dla biura nieruchomości, opłaty ponosi Sprzedający Na sprzedaż - 3 pokojowy apartament o wyjątkowej aranżacji zlokalizowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 066 m² 91,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W miejscowości Manowo czeka na Was działka o powierzchni 3066 m2. Zlokalizowana na ulicy Brzozowej, w bliskim sąsiedztwie drogi dk11; dojazd do działki drogą asfaltową. W Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 297 m² 212,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Rabce-Zdroju media na miejscu, dwa wjazdy Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w malowniczej Rabce-Zdroju, idealną pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 000 zł43,06 m² 11 983,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy "złote Perły", nowoczesną inwestycję w malowniczym Ostrowie, między Karwią a Jastrzębią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł87 m² 8 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta sprzedaży bezpośredniej od dewelopera, bez prowizji, bez pcc. Kameralne i nowoczesne osiedle blisko natury, domy z ogródkiem pod Warszawą | Łazy k. Warszawy Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 200 zł37,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w apartamenty w stanie deweloperskim nad morzem! Tylko 200 m dzieli Cię od wypoczynku na plaży. Na sprzedaż 9 apartamentów o podwyższonym standardzie z tarasem lub.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł46,29 m² 15 986,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Top lokalizacja/ nowy blok / gotowe do zamieszkania/ wysoki standard Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

619 890 zł58,24 m² 10 643,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Polecam Państwu na sprzedaż, dostępne od zaraz, 2-pokojowe w pełni rozkładowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 58,24 m2 zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Tołpy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Łąkowa

Osieki,zachodniopomorskie

129 000 zł1 188 m² 108,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Oferta dotyczy sprzedaży działki rekreacyjnej- 1188 m2 z 2 garażami.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł171 m² 7 309,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 195 m²

Oferta prywatna. Gdybym nie odbierał, proszę zostawić wiadomość sms lub whatsapp. Pośredników nieruchomości zapraszam wyłącznie z zainteresowanym klientem. Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Przeuroczy domek Z drewna na ścianie lasu - rozgarty ul. Grzybowa - tylko U nas To jest niesamowita przyjemność być opiekunem takiej oferty - przedstawiam Państwu naprawdę uroczy domek.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł52,50 m² 16 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Zapraszam Cię do apartamentu, w którym nie mieszkał jeszcze nikt przed Tobą :).

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł66 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Psim Polu we Wrocławiu przy ul.L.Kubali! Do mieszkania przynależy: - komórka lokatorska - o pow. 4,41m2: dodatkowo płatna 15 500 zł - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł49 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką i piwnicą To jest oferta bezpośredniego zakupu od właściciela, bez pośrednika i bez prowizji od kupującego. 49 m 2. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł73,62 m² 17 658,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 3 pokojowy W centrum wrocławia Na sprzedaż elegancki, 3 pokojowy apartament w samym centrum Wrocławia, w okolicy Ogrodu Botanicznego. Wnętrza są jasne, uporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 192 m² 86,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). W miejscowości Wyszewo czeka na Was działka o powierzchni 2192 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł170 m² 9 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Nowoczesna stodoła pod Warszawą / design premium Wyjątkowy, oddany już do użytkowania dom typu nowoczesna stodoła (modern barn) łączący minimalistyczną, nowoczesną architekturę z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł45 m² 7 088,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zajrzyj do tego mieszkania o powierzchni 45 m . Znajdziesz tu trzy pokoje oraz dostęp do piwnicy. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku czteropiętrowym z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł731 m² 1 298,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona Działka w zagospodarowanej części Osowa oferuje dużą elastyczność, umożliwiając prędkie rozpoczęcie budowy nowoczesnego domu jednorodzinnego (wolno stojącego lub w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Porost

Porost,zachodniopomorskie

389 000 zł105,03 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). W ofercie biura znajdziecie lokal mieszkalny wraz z budynkiem (na zgłoszenie).

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł71 m² 6 732,39 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie walizek? Ta oferta na Mydlicach Południowych (ul. Legionów Polskich 139) jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż.