dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Młyńska

Radlin,śląskie

95 000 zł806 m² 117,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Działka budowlana w otoczeniu zielenie na Biertułtowach z dostępem do wszystkich mediów! Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

493 680 zł56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

618 112 zł48 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu Jeziora Strzeszyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

739 000 zł49 m² 15 081,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament 49m2 z dużym tarasem i widokiem na Las/ ruczaj/kraków. Lokalizacja: ruczaj jest jedną z prężniej rozwijających się dzielnic Krakowa. Spokojna okolica otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 480 000 zł350 m² 4 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny i podpiwniczony dom z dużymi tarasami znajdujący się na działce o powierzchni ok. 1500m 2. Garaż dwustanowiskowy, ogrzewanie z pompy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielopole Skrzyńskie

Wielopole Skrzyńskie,podkarpackie

54 000 zł1 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj na jednym z wzgórz w województwie Podkarpackim. 9 widokowych działek bardzo widokowych na każdą stronę świata z warunkami zabudowy oraz wszystkimi mediami. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zielona

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł81 m² 7 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż parterowy dom bliźniaczy realizowany na nowym, kameralnym osiedlu w Wysokim Kościele przy ulicy Zielonej. Szybki dojazd do Wrocławia jak również Trzebnicy trasą S5. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

340 000 zł49 m² 6 974,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ciekawa propozycja jako inwestycja pod wynajem krótko i długoterminowy ale również dla singla czy pary. Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiego bloku otoczonego mnóstwem zieleni. Na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Poznań,wielkopolskie

679 000 zł56 m² 12 229,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz 3 pokojowego, jasnego i świetnie zlokalizowanego mieszkania? Lokum idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, doskonałe także pod wynajem. Nieruchomość położona jest na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

499 500 zł74 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe przestronne,trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zadbanej trzy piętrowej kamienicy w sąsiedztwie gliwickiego Rynku o pow.73.99 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokoje w Rezydencji Parkowej, ulokowane na 1 piętrze, z balkonem, windą i piwnicą. Ekspozycja -południowy wschód. Bardzo dobra lokalizacja - centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

658 050 zł56 m² 11 748,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: piękne trzypokojowe mieszkanie w otoczenie wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Reda

Reda,pomorskie

349 000 zł36 m² 9 817,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: cicha i spokojna okolica. Niewątpliwym atutem jest przestrzeń terenów zielonych. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, szkoła, przedszkole, boisko, place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł62 m² 11 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku z 1939roku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Bohaterów Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żywiecka

Niwy,kujawsko-pomorskie

468 000 zł1 767 m² 264,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną w Niwach, gmina Osielsko o łącznej powierzchni 1767 m kwadratowych. Działka 79/9 (870 m kwadratowych) i 79/10 (897.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

585 000 zł103 m² 5 668,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentów, na nowo powstałej inwestycji w zabudowie szeregowej dwulokalowej w Markach przy ulicy Dmowskiego. Nasza inwestycja zapewnia wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

780 000 zł165 m² 4 713,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Wasz Nowy Dream House! Dom jak ze snów znajdziecie na osiedlu Prądy!. W mieście, a jednak na uboczu, możecie poczuć się jak na wsi, ale ze wszystkimi miejskimi udogodnieniami (sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślana

Gliwice,śląskie

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Digital Broker prezentuje idealne mieszkanie do aranżacji własnej. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na bardzo dobrą lokalizację, korzystny układ pomieszczeń oraz liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Rogoż,dolnośląskie

870 000 zł126 m² 6 926,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, 8 km od Wrocławia. Rozkład pomieszczeń: parter - hol wejściowy, salon z kuchnią, łazienka, schowek, garaż. Piętro - 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białołęka

Białołęka,dolnośląskie

799 000 zł155 m² 5 154,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cenisz sobie ciszę i spokój? Marzysz o nowoczesnym wnętrzu a jednak chciałbyś mieć namiastkę górskiego klimatu? Ten dom jest dla Ciebie idealny! Oferta dostępna tylko w Cuprum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

744 525 zł98 m² 7 560,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy apartament w standardzie deweloperskim, położony w nowoczesnym budynku z 2022r. Apartament znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

618 900 zł90 m² 6 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Lokal nr.1A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

809 000 zł2 007 m² 403,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo - usługowa o pow. 2007 m2 w Gliwicach (przedmieściu). Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum na nowym osiedlu bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

337 953 zł25 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Piła,wielkopolskie

699 000 zł71 m² 9 998,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, położonej w malowniczej miejscowości, blisko lasów i rzeki, z łatwym dojazdem do centrum. Mieszkanie to jest idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Obornicka

Warszawa,mazowieckie

3 990 000 zł801 m² 4 981 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w okolicy ul. Obornickiej zabudowana dwoma domami połączonymi ze sobą garażem. Domy z 1987 r. do remontu lub wyburzenia, obecnie wynajmowane na kwatery pracownicze. Na działce można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

535 584 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b3m44 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jałowcowa

Kłosowo,pomorskie

199 000 zł1 322 m² 150,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Kłosowo (gm. Przodkowo) przy ul. Jałowcowej. Wieś Kłosowo położona jest bardzo blisko aglomeracji trójmiejskiej, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kózki

Kózki,mazowieckie

225 000 zł5 780 m² 38,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną, zadbaną działkę położoną w cichej i spokojnej okolicy w gminie Grębków, w miejscowości Kózki. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

1 290 000 zł179 m² 7 206,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczny dom w Dziwiszowie koło Jeleniej Góry. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1620m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

769 999 zł56 m² 13 774,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe Zerniki 55m2/3 pokoje /garaz /taras/top Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m2 wraz z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Pruszków,mazowieckie

469 476 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji i pcc zalety: - 3 jasne pokoje - kameralne osiedle - blisko parku - nowoczesne budownictwo - 30 min do centrum nowa inwestycja W pruszkowie 30 minut do centrum warszawy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Piotrkowie Tryb. Powierzchnia domu wynosi 110m2, a powierzchnia działki 480m2. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł46 m² 15 051,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy Państwu do sprzedania zadbane, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,51m2 w doskonałej lokalizacji na ul. Piaseczyńskiej blisko ul. Dolnej i ul. Belwederskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

870 000 zł144 m² 6 053,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stylu willi miejskiej przy zachodniej granicy Wrocławia ( Lutynia) Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Objazdowa

Zielona Góra,lubuskie

349 000 zł58 m² 5 965,81 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze prospace. Oferujemy na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie na ul. Objazdowej w Zielonej Górze, w bardzo dobrej cenie 349 000zł, koniecznym warunkiem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębionka

Dębionka,wielkopolskie

535 000 zł200 m² 2 675 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż rodzinny dom, blisko las, dębionka, rawicz. Zadzwoń:luboferta na wyłączność. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

435 000 zł53 m² 8 223,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni, - 2 sypialni, - łazienki, - holu, - balkonu. Mieszkanie do remontu, idealne pod inwestycję. Ekspozycja okien na wschód/zachód. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

550 000 zł1 500 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka w kształcie zbliżonym do trapezu prostokątnego (3 boki proste, 37x58x17, czwarty nieregularny) o powierzchni 15ar, z zagajnikiem i strumieniem! (możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Juszkowy Gród

Juszkowy Gród,podlaskie

137 000 zł6 756 m² 20,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Juszkowy Gród w gminie Michałowo. Nieruchomość rolna o powierzchni 6,756 m2 z możliwością bezpłatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

277 900 zł40 m² 6 982 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1941

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania w Świdnicy w pobliżu Centrum. Na powierzchnię użytkową mieszkania (39,8m2 ) składa się: - pokój - kuchnia - łazienka - przedpokój Mieszkanie jest.