dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 962 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 962 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

1 140 000 zł79 m² 14 484 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo przestronny apartament zlokalizowany w Krakowie w dzielnicy śródmieście/olsza! opis mieszkania: nieruchomości jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nowy Targ,małopolskie

279 000 zł904 m² 308,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana pod dom jednorodzinny. Oferowane są 4 działki budowlane ok. 900 m2 każda - możliwość wyboru działki. Działka położona jest na ulicy Klikuszówka (2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

740 000 zł49 m² 15 213,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowy, w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,64 m2 w inwestycji Imperial Citi Yes przy ulicy Nowohuckiej 46, kraków Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

427 942 zł58 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaoferować Państwu, nowe 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,83 m2 usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego niskiego bloku z windą. Zespół niskich bloków wykonanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

586 900 zł35 m² 16 982,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdzie: stefana Batorego, bezpośrednio na Polach Mokotowskich. , budynek po rewitalizacji w roku 2021. Odpowiednie dla: inwestora - dla osób szukających bezpiecznej lokaty kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

1 535 072 zł87 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migdałowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 499 900 zł160 m² 9 374,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

Oferta na wyłączność zapraszam do współpracy. Wyjątkowa propozycja dla wymagających. Prezentujemy dom w prestiżowej lokalizacji, wyjątkowy i funkcjonalny. Powierzchnia domu 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Suwałki,podlaskie

279 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2, położone na I piętrze niskiego bloku przy ul. 1 maja w Suwałkach. Lokal wymaga odświeżenia. Mieszkanie ma bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

311 000 zł61 m² 5 123,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania z dużym, słonecznym balkonem znajdującego się w spokojnej części osiedla Południe. Okolica z mnóstwem miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 143 408 zł68 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Pamiętaj, żeby nie zapomnieć o sobie - Tężnia solankowa - Prywatna siłownia - Strefa jogi - Młodopolska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

475 265 zł58 m² 8 189,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kompaktowe mieszkanie dla rodziny, zlokalizowane w Łodzi na Bałutach bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie kwalifikuje się do programu "kredyt 2%" 0% prowizji bez podatku pcc Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

895 000 zł140 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu wyjątkowego miejsca otoczonego lasem, zabudowanego unikatowym, nowoczesnym budynkiem mieszkalnym typu dworek. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hebanowskiego

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł62 m² 11 129 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie bezczynszowe (wspólnota mieszkaniowa), 62 mkw., własność notarialna: 3 pokoje z łazienką, aneks kuchenny i balkon, na parterze, dogodne dla osób niepełnosprawnych, dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

422 499 zł55 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł760 m² 618,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod zabudowę wielorodzinną z częścią usługową o powierzchni 760 m2 w Fordonie. Niewątpliwym atutem działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

520 000 zł94 m² 5 507,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu nowy dom w zabudowie segmentowej znajdujący się na pograniczu Rybnika i Rydułtów. Dom o powierzchni 94,41 m 2 usytuowany jest na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

400 000 zł122 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu drewnianego położonego na os. Książęce w Skarżysku-Kamiennej. Dom Piętrowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słonecznego Poranka

Banino,pomorskie

890 000 zł130 m² 6 846,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie posadowione w zabudowie szeregowej, 5 pokojowy, z możliwością wydzielenia 6 pokoju, bezczynszowy, z 3 miejscami postojowymi osobną klatką schodową, położony w Baninie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

654 000 zł54 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem na kameralnym osiedlu Ostródzka. Mieszkanie o powierzchni 54mkw znajduje się na parterze dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

411 731 zł33 m² 12 537,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy kameralne osiedle położone blisko rezerwatu przyrody. Klasyczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 4,5m2 oraz dodatkową powierzchnią- poddaszem do adaptacji własnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kiekrz

Kiekrz,wielkopolskie

538 000 zł84 m² 6 395,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** sprzedaż bezpośrednia *** Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

420 000 zł64 m² 6 583,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe,klimatyczne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej zadbanej kamienicy w sąsiedztwie Placu Krakowskiego,w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

652 065 zł70 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cyprysowa

Ustanów,mazowieckie

285 000 zł1 012 m² 281,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w świetnej lokalizacji w Ustanowie przy ul. Cyprysowej, w pobliżu Zalesia Górnego, w gminie Prażmów, powiat piaseczyński. Kilkaset metrów do Chojnowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

650 000 zł74 m² 8 827,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego segmentu, wykończonego pod klucz. Segment składa się z salonu z aneksem kuchennym, 4 pokoi, dwóch łazienek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Knurów

Knurów,śląskie

309 000 zł62 m² 5 024,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! obniżka O 61 tys zł W dół! oferta tylko dla klientów gotówkowych Oferuję 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku 4 piętrowym na os. 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dywity

Dywity,warmińsko-mazurskie

300 000 zł29 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Uwaga! Mieszkanie może być celem Bezpiecznego Kredytu 2%! Idealne zarówno dla singla jak i pary z małym dzieckiem. Położone na wyjątkowym, zielonym Osiedlu Sterowców w Dywitach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł75 m² 10 681,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja! Trzy pokoje, duży salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, garderoba, łazienka i osobne wc, to jest doskonała propozycja dla rodziny! Mieszkanie ma bardzo duży i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Przestronne, dwupokojowe i słoneczne mieszkanie z antresolą i garderobą, usytuowane na poddaszu kamienicy, położonej naprzeciwko wrocławskiej Katedry. Blisko stąd do najurokliwszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł66 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Gdańsk nowy port | pas nadmorski | dobra inwestycja | osobna kuchnia | zielona okolica Na sprzedaż oferujemy słoneczne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Radzyny,wielkopolskie

1 499 999 zł337 m² 4 446 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:834 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam komfortowy dwurodzinny/dwulokalowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

394 627 zł26 m² 15 125,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

O% prowizji - Kupujący nie płaci podatku pcc! B2_134 to luksusowy apartament na VIII piętrze składający się z przestronnego pokoju oraz loggi. Inwestycja noho przeznaczona jest dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

389 000 zł54 m² 7 137,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojewego o pow. 554,50 m 2 zlokalizowane na parterze w niskim bloku na osiedlu Złote Łany. Układ: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

825 000 zł250 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 521 m²

Polecam Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 250 m 2 oraz działkę w miejscowości Nekla, która znajdują się około 40 km od centrum Poznania, a także 12 km od prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamoyskiego

Zalasewo,wielkopolskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Marzysz o nieruchomości z możliwością wykończenia wg własnego uznania? Jednocześnie daleko Ci do zatłoczonych miast i chcesz zamieszkać w zielonej, spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

4 775 000 zł191 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Spektakularny, dwupoziomowy apartament z widokiem na morze znajdujący się na trzeciem, ostatnim piętrze budynku przy ul. Łokietka w Sopocie. W skład mieszkania o powierzchni 178,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benedyktyńska

Mogilno,kujawsko-pomorskie

298 000 zł68 m² 4 362,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje trójstronne, nowoczesne i bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

439 000 zł33 m² 13 303 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje funkcjonalne mieszkanie o pow. 33 m2 na ul. Aleksandry Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w X piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - pokój (18m2) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Nowe Miasto nad Wartą

Nowe Miasto nad Wartą,wielkopolskie

551 000 zł52 m² 10 647,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogrodem o powierzchni 67m2. Mieszkanie zaprojektowane jest jako dwie niezależne kawalerki, każdy pokój ma oddzielny aneks kuchenny i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Łomianki

Łomianki,mazowieckie

660 000 zł63 m² 10 491,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

| mieszkanie usytuowane jest w jednym z budynków położonych na strzeżonym i monitorowanym osiedlu "tęcza" w Łomiankach. Oferta dotyczy lokalu na parterze 3 kondygnacyjnego budynku,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij