dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

279 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 46,50 m2, z 2 balkonami, na I piętrze X piętrowego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal rozkładowy, z odrębnym wejściem do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

463 150 zł39 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze miejsce do mieszkania dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz Studentów Uniwersytetu Medycznego z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo wielu Wydziałów uł i należącego do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

622 000 zł52 m² 11 961,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m kw. * okolice: - ostrowa Tumskiego - parków (słowiańskiego, staszica, edyty Stein, tołpy) oraz terenów spacerowych nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wiślica

Wiślica,śląskie

129 000 zł1 109 m² 116,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka blisko skoczowa W otoczeniu zieleni Teren płaski nieogrodzony o powierzchni 1109m2. Działka o wymiarach 25m(front)x44m, dojazd gminną drogą asfaltową. Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

839 000 zł135 m² 6 201,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 135,29 mkw. - całkowitej 142,86 mkw. - położony w Żórawinie. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

249 000 zł1 300 m² 191,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkalno-usługową lub rekreacyjno-turystyczną. Brak strefy ciszy. 250 metrów do plaży jeziora Drwęckiego! Jezioro Drwęckie to jezioro na szlaku kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł47 m² 8 991,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46,6 m 2 zlokalizowanego blisko centrum Szczecina, w dzielnicy Drzetowo. Usytuowane jest ono na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

963 040 zł54 m² 17 957,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i pcc zalety: - 3 jasne pokoje - system smart home - duży salon - balkon - 15 min do centrum nowa inwestycja na warszawskiej woli! pełna infrastruktura miejska - 15 min do centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

50 000 zł340 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży ogródka działkowego o powierzchni 340 m2 na rod "małopolanin", wraz z zadbanym domkiem, szklarnią oraz liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

859 000 zł129 m² 6 682,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 128,54 m2, na działce o powierzchni ok. 470 m2, zlokalizowany w Chotomowie, gm. Jabłonna. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagórna

Kobyłka,mazowieckie

939 000 zł212 m² 4 429,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:748 m²

Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w centrum Kobyłki (15km od Warszawy). Jeśli szukasz domu dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczepaniaka

Kielce,świętokrzyskie

425 000 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka -powierzchnia: 51 m -liczba pokoi: 2 pokoje -mieszkanie na 1 piętrze w ocieplonym bloku z nową elewacją -mieszkanie dwustronne, słoneczne, cieple Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

3 300 000 zł2 989 m² 1 104,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka Na Sprzedaż Piaseczno Woj. Mazowieckie Działka na sprzedaż w Piasecznie przy ul. Julianowskiej tuż przy skrzyżowaniu z ul. gen Okulickiego. Ul. gen Okulickiego stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

702 351 zł60 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł67 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do zakupu mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem - 67 m2 podzielone na dwie kawalerki o metrażach 26 m2 oraz 36 m2, na 4. piętrze kamienicy zlokalizowane w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

698 900 zł127 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

679 000 zł36 m² 18 720,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z rynku pierwotnego, w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji w Gdańsku Brzeźnie. Mieszkanie znajduje się zaledwie 7 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworska

Osowiec,mazowieckie

599 000 zł86 m² 6 969,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja mieszcząca się w Osowcu przy ul. Dworskiej składać się będzie z 4 budynków 2 lokalowych. Pięknie położenie sprawia, że konfort życia wysuwa się tu na pierwsze miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł53 m² 24 528 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Piękne, doskonale doświetlone, dwustronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Wyjątkowy układ pomieszczeń: -duży salon połączony z doskonale wyposażoną kuchnią, -przestronna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne Wzgórze

Kielce,świętokrzyskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią brak piecyka gazowego Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okólna

Milanówek,mazowieckie

2 400 800 zł3 001 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertę jednej z ostatnich działek położonych w centrum miasta-ogrodu Milanówka. Otoczona zabudową rezydencjonalną, wśród pięknych pomników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł114 m² 8 763,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w Warszawie, w dzielnicy Ursus Gołąbki, przy ul. Magnackiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł68 m² 9 591,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie jest przecenione - do końca września cena to 650 000 zł, od października wraca do kwoty 680 000 zł. Na sprzedaż p iękne 3-pokojowe , narożne mieszkanie o powierzchni 67,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głuchowice

Głuchowice,dolnośląskie

740 000 zł140 m² 5 274,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom parterowy o pow. użytkowej 122,5m2 + garaż 17,8m2 posadowiony na 9,8 arowej działce w miejscowości Głuchowice ( między Lubinem a Legnicą ). Spokojne, ciche miesjce z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

165 000 zł44 m² 3 785,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

652 275 zł56 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

450 915 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej 38. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Zabrze,śląskie

120 000 zł38 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Zamkowa 4a/18 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeżynowa

Grabówka,podlaskie

576 000 zł75 m² 7 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej przy lesie z ogrzewaniem gazowym w Grabówce. Piec gazowy w cenie domu. Dojazd pod dom drogą asfaltową, do sklepu spożywczego 100 m. Budynki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe, dwupokojowe 39m 2 z balkonem Do sprzedania mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Łódzka w Piotrkowie Tryb. W bliskiej okolicy sklepy, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł55 m² 16 909 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świetnie usytuowane. Dojazd autobusem do metra Imielin - 8 minut. Wokół pełna infrastruktura - przedszkole, szkoła, sklepy, restauracje, wkrótce tramwaj do Centrum Warszawy. Dwie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wisełka

Wisełka,zachodniopomorskie

209 000 €108 m² 1 935,19 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wisełka, apartament dla Osób ceniących sobie luksus obcowania z naturą. Wyjątkowe miejsce w wyjątkowej miejscowości. Docenione przez Osoby dbające o przyrodę ale i o Innych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Olimpijska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

49 000 zł18 m² 2 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Garaż na sprzedaż w zabudowie szeregowej, położony w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Olimpijskiej. Pomieszczenie garażowe ma powierzchnię 18m2. W 2021 r. przeszedł remont m.in. nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

545 000 zł86 m² 6 337,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kup mieszkanie w pięknej lokalizacji i ciesz się każdym dniem! 16 luksusowych mieszkań położonych w kameralnym, ogrodzonym osiedlu przy wschodniej granicy Kielc w Woli Kopcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

388 550 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie, położone w centrum miasta przy ul. Wielkopolskiej. Nieruchomość powstała w wyniku adaptacji poddasza, przez wykonawcę specjalizującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mława

Mława,mazowieckie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 977 m²

Nieruchomość, na którą wszyscy czekali. Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym położony na działce o pow.1977 m2 gdzie znajdują się też: - budynek.