dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 500 000 zł165 m² 9 074,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Ta nieruchomość to wyjątkowe miejsce, które położone jest w spokojnej okolicy pod miastem, w miejscowości Parcela-Obory. Okolica jest cicha i malownicza, co pozwala na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mierosławskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

386 000 zł51 m² 7 595,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania dwupokojowego mieszczącego się na bydgoskich Bielawach! Mieszkanie mieści się na parterze kameralnego budynku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł154 m² 14 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:261 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu segment w spokojnej części Wilanowa. Standard Prezentowana nieruchomość składa się z 4 kondygnacji. Pierwszy poziom jest lekko poniżej gruntu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Władysława Łokietka

Bytom,śląskie

110 000 zł100 m² 1 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego 27 m2 bezpośrednio przy ul Łokietka, bytom Stroszek. Układ lokalu: - wielkość lokalu 27m2, - bezpośredni wjazd od ulicy, - kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Suwałki,podlaskie

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, które znajduje przy ul. Andersa w Suwałkach. Lokalizacja idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 997 zł54 m² 11 477,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Okazja / 3 pokoje / Balkon / Piwnica / Gądów Posiadamy na sprzedaż słoneczne, w pełni rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie znajdujące się na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł84 m² 19 036 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 5 pokojowe z dużym ogrodem na Biskupinie! Opiekun Oferty Zalety nieruchomości: - przynależny do mieszkania ogród ok. 300 m2 - miejsce do parkowania na 2 samochody -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

457 444 zł37 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nidek

Nidek,małopolskie

660 000 zł215 m² 3 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jednorodzinny dom ocieplony w centrum miejscowości Nidek z widokiem na góry. Dom po generalnym remoncie wraz z wymianą dachu z pokrycie dachówki ceramicznej lakierowanej. Gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

395 005 zł26 m² 15 369,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze z 10. Składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

480 000 zł95 m² 5 063,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości poleca do zakupu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,8 m 2 , w Świdnicy. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

711 000 zł48 m² 14 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego w Gdańskich Siedlcach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pułtusk,mazowieckie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

*******************biuro eko-invest nieruchomości**************** ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Budynek mieszkalny,jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godlewskiego

Zielona Góra,lubuskie

690 000 zł76 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości! Przedstawiamy przestronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Godlewskiego w nowoczesnym bloku w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł38 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja ul. Wyszyńskiego 2pok/ 38m2 Centrum Na sprzedaż 2 pokojowe Mieszkanie 38,3 m2 znajdujące się na 5 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - salon - Kuchnia - Sypialnia - Łazienka Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cyprysowa

Gdynia,pomorskie

4 500 000 zł130 m² 34 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Cztero pokojowy apartament w najbardziej prestiżowej lokalizacji - Gdynia Orłowo. Nowe budownictwo, zgrana wspólnota mieszkańców długoterminowych. Nowe budownictwo. Inwestycja zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Idealne na Start lub jako Inwestycja Oferta kierowana jest dla klientów gotówkowych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w remoncie położonego w centrum Stargardu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł48 m² 5 897 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 48.33m2 ul Grochowa os Czarnów Lokal na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą zabezpieczony domofonem parking dla mieszkańców W skład mieszkania wchodzą - 2 widne osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łacina

Poznań,wielkopolskie

562 506 zł48 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz nie tylko aktywnie wypoczywać w najbliższej okolicy Jeziora Malta czy znaleźć wytchnienie w obecności terenów zielonych, ale także łatwo i szybko dotrzeć do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł46 m² 24 675,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Unikatowe mieszkanie przy pięknej ulicy Wyspiańskiego na Starym Żoliborzu. Faktycznie lokal ma powierzchnią ponad 47m2. Pokój dzienny z widokiem na zieloną ulicę, widna kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

554 900 zł36 m² 15 631 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż kawalerka z oddzielna widną kuchnia w bardzo dobrej lokalizacji przy Wileńskiej 16. Budynek z 1994 roku, bardzo ładna klatka schodowa, nowe windy, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Trzebnica,dolnośląskie

419 000 zł47 m² 8 991,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność for english, please call or leave A message Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Ratusz w Trzebnicy. Kamienica po generalnym remoncie, w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

449 000 zł47 m² 9 619 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paszkowskiego

Kraków,małopolskie

555 000 zł61 m² 9 098,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie czteropokojowe o metrażu 61 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Prądniku Białym przy ul. Pękowickiej / Paszkowskiego. Mieszkanie o metrażu 61,5 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnowiecka

Warszawa,mazowieckie

888 000 zł96 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro ładna willa nieruchomości prezentuje oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu gocławka zamknięta prestiżowa enklawa na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie bez windy dwupoziomowe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Połczyno

Połczyno,pomorskie

219 000 zł825 m² 265,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 825 m2 w miejscowości Połczyno Bis, sąsiadującej z Puckiem. Cicha i spokojna okolica. W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

573 040 zł55 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1 m2 usytuowane na 4 piętrze W skład lokalu wchodzą; -Przedpokój 7,69 m2 -salon + aneks kuchenny 21,73 m2 z wyjściem na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł88 m² 5 917,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 87,71 m2 położone na parterze w domu dwurodzinnym, znajdujące się w miejscowości Wielgowo. Nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł57 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2013 roku na wrocławskim Tarnogaju,. Mieszkanie posiada Klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 911 zł60 m² 7 305,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Koralowa

Swolszewice Duże,łódzkie

259 000 zł515 m² 502,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapomnicie o codziennych zmartwieniach! Tu odnajdziecie harmonię wśród natury To miejsce gwarantuje ciszę, spokój i odprężenie wśród przyrody i wodnej bryzy Decyzja należy do Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 48 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Kościuszki. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

1 069 185 zł5 483 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z linią brzegową rzeki Łyny o powierzchni 5483 m2 położona w miejscowości Bartąg na gmina Stawiguda. Działaka ujęta w planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

390 000 zł73 m² 5 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż bardzo przestronne i zadbane 3 pok mieszkanie usytuowane w bloku z lat 90 w Pułtusku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

250 000 zł52 m² 4 774 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,37 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w 3 piętrowej kamienicy w Pułtusku Mieszkanie składa się z: -salonu -kuchni -sypialni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Grzędzice,zachodniopomorskie

719 000 zł119 m² 6 043,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

0% Prowizji - Klient Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup nieruchomości! Ofertą sprzedaży jest połowa bliźniaka zlokalizowanego na klimatycznym osiedlu dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Tworki,mazowieckie

249 000 zł5 654 m² 44,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, nieogrodzona Nieruchomość składa się z działki nr 1/4 o powierzchni 5654 m2 Dojazd publiczną drogą asfaltową. Prąd w działce, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 47m2 na osiedlu Kościuszki w Busku Zdroju. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Prawocińska

Siechnice,dolnośląskie

729 000 zł130 m² 5 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone W siechnicach. Nowe osiedle,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij