dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

1 387 880 zł290 m² 4 785,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z pięknym ogrodem szczodre/10 min Wrocław tylko U nas! premium Oferujemy na sprzedaż ładny dom wolnostojący na dużej zielonej działce z nasadzeniami. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

380 000 zł57 m² 6 696,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomośći oferuje do sprzedaży parterowy dom w zabudowie jednorodzinnej , o powierzchni użytkowej 44,43m 2 i powierzchni zabudowy 56,75m 2 w Witoszowie Dolnym , 5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Miastko

Miastko,pomorskie

559 953 zł6 751 m² 82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w nieruchomości w postaci działki zabudowanej nr 371/2 o pow. 0,6751 ha. Miejscowość: pasieka 14, 77-200 Miastko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

469 000 zł58 m² 8 111,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna oferta dla inwestora! Nowoczesne i komfortowe cztery pokoje, ustawne i umeblowane, aranżowane dla "siebie". W pełni urządzone wysokiej jakości materiałami i sprzętem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

510 000 zł48 m² 10 524,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Otwierasz drzwi, wchodzisz do swojego nowego mieszkania, a tam wita Cię najlepszy widok w mieście. Brzmi dobrze ? Koniecznie przekonaj się na własne oczy i przyjedź do nowopowstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

435 000 zł33 m² 12 992,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na III Kwartał 2024. Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlifierska

Warszawa,mazowieckie

1 184 000 zł80 m² 14 889,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 79,52mkw przy ulicy Szlifierskiej na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł20 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20m2. Położone na 3 piętrze zabudowy w Rzeszowie. Mieszkanie z balkonem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Tarnów

Tarnów,małopolskie

535 000 zł70 m² 7 698 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz dużego i komfortowego mieszkania w topowej lokalizacji z własnym ogródkiem mam ofertę która może Ci się spodobać. Mam przyjemność zaprezentować przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł69 m² 9 492,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 69 m2. na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku z 2016 roku. Posesja bezpieczna, zamknięta szlabanem. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zabłocie

Zabłocie,śląskie

156 000 zł3 266 m² 47,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, przestrzeń i dobrą lokalizację! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 250 000 zł143 m² 8 741,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Dom na granicy Krzywaczka-Głogoczów ,jest to małe zamknięte osiedle 3 budynków. Wyśmienita lokalizacja gwarantuje cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

535 000 zł115 m² 4 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1111

Sprzedam mieszkanie bez pośredników Sprzedam mieszkanie czteropokojowe o powierzchni ok. 115 m2 w pobliżu centrum Jeleniej Góry (śródmieście). Mieszkanie jest usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Antoninek

Poznań,wielkopolskie

919 000 zł138 m² 6 659,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym garażem w zielonej części Poznania - Antoninku. Nieruchomość z lat 90-tych położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Białystok,podlaskie

699 000 zł68 m² 10 340,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament w kameralnej inwestycji Z wielką przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wygodnego apartamentu w inwestycji Wrocławska Park na osiedlu Zielone Wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

800 001 zł97 m² 8 211,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Michałowice,małopolskie

1 050 000 zł243 m² 4 326,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Estate Nieruchomości prezentuje gotowy dom w zabudowie bliźniaczej, na widokowej działce w podkrakowskiej miejscowości Michałowice. Nieruchomość usytuowana jest na wzgórzu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 12 Marca

Wejherowo,pomorskie

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wejherowa. Nieruchomość położona na 1 piętrzę w budynku II kondygnacyjnym. Miejsce idealne na prowadzenie działalności, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Nowogard,zachodniopomorskie

279 000 zł41 m² 6 770,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41.21m2 w ścisłym centrum Nowogardu. Na lokal składają się: - 2 pokoje - korytarz - łazienka - balkon - piwnica Niski czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

399 548 zł34 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

330 000 zł43 m² 7 737,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 11 piętrze wieżowca w okolicy Galerii Łódzkiej Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i składa się z salonu, ustawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 200 zł38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,60m2, na 1 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiedeńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

469 000 zł88 m² 5 329,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Eueopejskim w Jeleniej Górze. Budynek czterorodzinny położony przy ulicy Wiedeńskiej w Jeleniej Górze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowiańska

Łódź,łódzkie

378 000 zł40 m² 9 347,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż cesja deweloperska na mieszkanie w nowej inwestycji "slovianka" Baltic Estate. Mieszkanie usytuowane na 4. i tym samym - ostatnim piętrze. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

365 000 zł70 m² 5 184,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Chciałbyś mieć swoje wymarzone mieszkanie bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych? Mam dla Ciebie idealną propozycję na Osiedlu Kopernik, gdzie potrzebujesz tylko walizki pełnej marzeń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

1 083 000 zł3 800 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Śliwice / długołęka / działka bud 3800 mkw polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych - dobra inwestycja Przedstawiam działkę budowlaną o pow. 3800 m2 z aktualnym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, Wilkowyje

Tychy,śląskie

249 000 zł4 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miło nam zaoferować Państwu do sprzedaży nieruchomość rolną o powierzchni ok 45 a składająca się z dwóch działek o nr:   położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

275 000 zł72 m² 3 808,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizja 0% - oferta bez prowizji ze strony Kupującej krótko: mysłowice | duże mieszkanie 3 pokojowe o ciekawym rozkładzie | balkon | 2 piętro Nieruchomość prezentowana jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

519 900 zł37 m² 14 051,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. niespełna 37 m2. Stare miasto/szczepin Ul. Legnicka. Korzystny rozkład mieszkania - możliwość uzyskania dwóch niezależnych pokoi, błyskawiczny transport.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grauże Nowe

Grauże Nowe,podlaskie

66 000 zł3 010 m² 21,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Graużach Nowych na Suwalszczyźnie. siedem działek budowlanych (warunki zabudowy) o pow. od 3010 m2 do 3679 m2; atrakcyjna lokalizacja wśród terenów zielonych, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Otwock,mazowieckie

535 000 zł67 m² 7 985,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Z przyjemnością prezentuję jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy, które idealnie nada się dla rodziny, osoby starszej, studenta lub do dalszego wynajmu. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł51 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wszystkie widoczne na zdjęciach meble są w cenie mieszkania, a mieszkanie jest dostępne od 1 listopada. Na mieszkanie o powierzchni 50,7 m2 na wysokim parterze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie W cenie Z całym wyposażeniem Mieszkanie o powierzchni 45 m2, na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Sierakowskiego 52 Mieszkanie w stanie bardzo dobrym czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Borkowo,pomorskie

578 000 zł68 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68m2 z ogródkiem! Gotowe do odbioru! Inwestycja jest zlokalizowana na Osiedlu Kasztanowym w Borkowie, przy ulicy Kasztanowej 75b/7. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Artura Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł73 m² 14 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie na Woli w kameralnej inwestycji Budimexu przy ul. Zawiszy. Salon z balkonem od strony zadbanego patio, kuchnia otwarta, dwie duże sypialnie (jedna z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł65 m² 11 656,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 65,2m2, szczegóły: wyposażenie: - salon z jadalnią: narożnik rozkładany, stolik kawowy, pufa, komoda, stolik rtv, stół z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankiela

Komorniki,wielkopolskie

420 000 zł66 m² 6 351,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do kupna lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z ogródkiem położony przu ulicy Jankiela w Komornikach. Porponowane mieszkanie ma powierzchnię 66,13 m2 w korzystym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł45 m² 12 168,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja / dużo zieleni / miejsce postojowe / widok na staw / 2 pokoje / 2015r. / rozkładowe / gotowe do zamieszkania Układ pomieszczeń: - kuchnia z oknem - pokój dzienny - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Staroniwa

Rzeszów,podkarpackie

579 335 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

435 000 zł48 m² 9 089,01 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Witam, przestawiam mieszkanie znajduje się przy ulicy Transportowej w dzielnicy Nowe Miasto osiedle Apartamenty Alto. Budynek zostanie wydany do użytkowania 1 kwartale 2023 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

899 000 zł88 m² 10 215,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w kameralnej i zielonej okolicy, blisko Zakrzówka, tyńca. Budynek I lokalizacja Budynek zrealizowany w 2001 roku przy ul. Jerzego Harasymowicza.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij