dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ku Morzu

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

582 161 zł66 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz spokojnej oazy nad morzem? Chcesz zainwestować w apartament w zielonym otoczeniu. jedyne 150 metrów od plaży? Ta oferta skierowana jest dla właśnie do Ciebie! Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

650 000 zł167 m² 3 892 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania domy w okolicy Niepołomic w otoczeniu pięknej zieleni oraz Puszczy Niepołomickiej na obrzeżach miasta co stanowi przepiękne miejsce do zamieszkania. Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł57 m² 10 356 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Mickiewicza

Przasnysz,mazowieckie

998 000 zł430 m² 2 320,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Sprzedam świetne miejsce z możliwościami w miejscowości Krasiniec Szczuki 100 przy samej Trasie 57 Maków Mazowiecki -przasnysz pod usługi handlowo-usługowe, gastronomiczne bądź hotelowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 200 zł55 m² 7 533,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

550 000 zł65 m² 8 407,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: łódź, górna, osiedle Chojny Szukasz mieszkania, które nie tylko zapewni Ci wygodę, ale także dostarczy odrobinę uroku i humoru? Pozwól nam przedstawić Ci to niezwykłe 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiślana

Legionowo,mazowieckie

720 000 zł693 m² 1 038,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w świetnej lokalizacji w Legionowie, przy ul. Wiślanej z projektem nowoczesnego budynku jednorodzinnego. Powierzchnia działki 693m2. Wymiary 20,9m x 33m. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Długa Szlachecka

Długa Szlachecka,mazowieckie

350 000 zł3 800 m² 92,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Długiej szlacheckiej/budziska o całkowitej powierzchni 3 800 m . Działka składa się z większej części budowlanej i mniejszej części rolnej. Obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

435 000 zł33 m² 12 992,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park V. Planowany odbiór mieszkań na III Kwartał 2024. Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

370 073 zł30 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wrocław, krzyki, okolice ul. Opolskiej, tramwaj 500m od inwestycji! Przestronna kawalerka z balkonem w budynku z windą. Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc If you.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

349 000 zł67 m² 5 195 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ofertę stanowi nowo budowany parterowy budynek mieszkalny z dwoma mieszkaniami o łącznej powierzchni użytkowej 67,18 m2 każde. Lokale z poddaszem użytkowym. Znajdujący się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krasne

Krasne,podkarpackie

4 500 000 zł18 300 m² 245,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działki przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne lub wielorodzinne. Działki położone są w Krasnem tuż przy granicy z Rzeszowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

603 031 zł78 m² 7 724 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski firmy sdp nieruchomości: zakup nieruchomości z rynku pierwotnego wiąże się z zerowym podatkiem pcc oraz zerową prowizją dla biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saperów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł64 m² 6 031,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 4 pokojowe, do zamieszkania, 2 piętro, ul. Saperów, ogródek. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg przedstawiają mieszkanie przy ul. Saperów o powierzchni 64,5m2 wraz z dwoma piwnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 750 000 zł251 m² 14 940,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Nowy, energooszczędny, funkcjonalny, przestronny, ale przede wszystkim parterowy. To największe wyróżniki tego domu, jeśli do tego dodamy minimalistyczną bryłę budynku oraz świetne wyczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

425 000 zł33 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie na ul. Bolesława Chrobrego 16. W dzielnicy Krzyszkowice w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z cichobieżną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

1 000 100 zł70 m² 14 287,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży 3-pokojwe mieszkanie w pełnym rozkładzie na Grabiszynie. Wysoki parter w 2 piętrowej kamienicy. Idealne dla rodziny! Cena do negocjacji! Układ pomieszczeń: - kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Łódź,łódzkie

285 000 zł38 m² 7 484,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m2, znajdujące się na drugim piętrze kamenicy w dzielnicy Łódź Górna. W skład mieszkania wchodzi salon z balkonem "francuskim", kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Drozda

Skierdy,mazowieckie

403 500 zł1 500 m² 269 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana rezydencjonalna w Skierdach gm. Jabłonna, ul. Drozda. Działka o powierzchni 1500m2, wymiary ok.30,5m x 49,6m. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Skórzewo,wielkopolskie

1 145 900 zł209 m² 5 480,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:813 m²

Marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Rokitnica

Rokitnica,pomorskie

565 000 zł65 m² 8 752,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 64.55m2 położony w miejscowości Rokitnica pomiędzy Gdańskiem a Pruszczem Gdańskim. Lokal składa się z: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Marysińska

Łódź,łódzkie

380 000 zł69 m² 5 479,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się na Balutach na ulicy Marysinskiej, w jednym z najwyższych budynków w okolicy. Jest to 10. piętro, co gwarantuje imponujący widok na panoramę miasta. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włocławek,kujawsko-pomorskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 33m2 z balkonem i piwnicą. Nieruchomość mieści się w niskim bloku na 2 piętrze na Osiedlu Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Wrocław,dolnośląskie

564 500 zł52 m² 10 961,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam do sprzedaży, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na Psim Polu. Nieruchomość o powierzchni 51,50m2 składa się z: salonu z wyjściem na balkon sypialni oddzielnej kuchni łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniecka

Bożepole Wielkie,pomorskie

100 000 zł39 m² 2 570,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji dla kupującego! Zajmuję się także najmem długoterminowym okazjonalnym. Sprawdź opinie o firmie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

690 000 zł66 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Rumie z balkonem, halą garażową i komórką lokatorską! Rumia Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,70 m2 zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

359 000 zł61 m² 5 856,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Zielone Wzgórza, w cichej i spokojnej okolicy w oddaleniu od ulic głównych. Powierzchnia mieszkania to 61,30 m z następującym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

530 265 zł44 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Gotowe mieszkanie Idealne na start mieszkanie w Willi Miejskiej W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sochaczewska

Błonie,mazowieckie

549 000 zł95 m² 5 791,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie - 4pokoje, gotowe do wprowadzenia o powierzchni 94,8 m2 centrum w Błonia przy ulicy Sochaczewskiej, usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 005 zł51 m² 7 785,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Przytulne mieszkanie w apartamentowcu, ciepłe, słoneczne, energooszczędne, zadbane. Salon połączony z kuchnią 33m2, drugi pokój 12m2, przedpokój z zabudową, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł91 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie na sprzedaż na Bieżanowie to przestronne, czteropokojowe mieszkanie położone na parterze w budynku typu "wielka płyta". Lokalizacja na Bieżanowie, jednej z popularnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

909 999 zł162 m² 5 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni ok. 410 m2. lokal 1b Dom znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł53 m² 12 687,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

484 454 zł27 m² 17 936,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 27,01 m2 znajdujące się na 7 piętrze w bloku 11 piętrowym. Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe mieszkanie. Posiadamy w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Szczecin,zachodniopomorskie

199 640 zł1 288 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga okazja! Działka o powierzchni 1305m2, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne, jednorodzinno usługowe. Działka z dostępem do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

690 000 zł43 m² 16 035,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,02 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w nowym, kameralnym, pięknym osiedlu na Prądniku Białym. Osiedle jest zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galicyjska

Brodła,małopolskie

529 000 zł101 m² 5 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Tylko U nas- wyłączna sprzedaż Oferuję do zakupu dom wolnostojący o pow. 110m2 w stanie surowym zamkniętym usytuowany na pięknej działce o pow.17a. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł43 m² 16 046,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie 43m po generalnym remoncie! Mieszkanie posiada bardzo dobre zaplecze komunikacyjno-lokalizacyjne. W bliskiej odległości autobus,tramwaj, wyjazd na obwodnicę Warszawy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Winnica,mazowieckie

76 000 zł1 483 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Winnica/rębkowo działka 1483 m2 cena 76 000 pln Oferujemy do sprzedaży 4-działki budowlane o powierzchni 1483 m2, położona w Rębkowie,gm.Winnica. Działki została przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Paderewskiego

Warszawa,mazowieckie

2 066 900 zł1 879 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową okazję inwestycyjną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Rembertowa przy ulicy Paderewskiego. Na sprzedaż dostępna jest nieruchomość o powierzchni 1879 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

550 000 zł1 600 m² 343,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana gm nadarzyn w o powierzchni 1600 m2 mpzp. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod bliźniak lub 4 lokale. Wymiary 57m x 27m. Działka ładna,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij