dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 742 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 742 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Przewodowo-Majorat

Przewodowo-Majorat,mazowieckie

280 000 zł7 600 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 7600m2 zlokalizowaną w woj. mazowieckim, gmina Gzy, wieś Przewodowo - Majorat. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 119 000 zł104 m² 10 759,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronny i słoneczny apartament w Warszawie w dzielnicy Bemowo. Wymarzony apartament w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełpińska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bielany ul. Kiełpińska | 500 m do metra Słodowiec | autobusy 300 m | tramwaje 500 m 2 pokoje z osobną kuchnią (możliwość połączenia kuchni z salonem) | w 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł152 m² 3 953,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Oferta bez prowizji, bez podatku pcc I dodatkowych kosztów! nowe osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej oraz szeregówek w kameralnej okolicy przy ulicy Potockiego w Rzeszowie. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł24 m² 14 522,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Tanio!/krzyki/śliczna/1 pok./ TOPLOKALIZACJA/HIT Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę w rewelacyjnej lokalizacji na ul. Ślicznej. W okolicy mnóstwo sklepów spożywczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

543 364 zł59 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dla tych co kochają spokój! Ustronne miejsce 5km od centrum Ustronia. Ładnie zagospodarowane pośród zieleni,lasu,pozbawione gęstej zabudowy wokół nowo powstającego kameralnego osiedla. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

394 999 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum/śródmieście/nadodrze/2 pok./INWESTYCJA/TOP Przedstawiamy Państwu na sprzedaż doskonałe inwestycyjnie 2-pokojowe mieszkanie na Nadodrzu w centrum Wrocławia przy ul. Św. Wincentego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żywiecka

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł94 m² 6 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Opiekun oferty tel. *** tylko W sdp nieruchomości *** Dom w przyjaznym sąsiedztwie, kilka kroków od Parku na Złotnikach. Otoczenie nieruchomości: dom w zabudowie półbliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł39 m² 13 484,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego, świeżo wyremontowanego mieszkania , powierzchnia lokalu to 39,23 m2 (w tym pomieszczenie przynależne - piwnica 2,5m2) i znajduje się ono na drugim piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni 1 - sypialni 2 - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł83 m² 9 879,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie przy al. Jana Matejki. Nieruchomość z doskonałym rozkładem pomieszczeń, 4-pokojowe Idealne pod inwestycje ze względu na możliwość podzielenia mieszkania na 2 osobne. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

650 000 zł86 m² 7 582,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Do sprzedania parterowe domy wolnostojące jednorodzinne w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka) w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł231 m² 3 890,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 125,10 m w stanie surowym otwartym w miejscowości Rzeszów (osiedle Biała). Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł45 m² 13 422,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/2pok./lux./MPK/PKP/Park Tysiąclecia Polecamy Państwu na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu MILART na Muchoborze Wielkim, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

464 000 zł1 600 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Chrząstawa wielka / działka budowlana 1600 mkw / czernica Działka budowlana o nieregularnym kształcie, pow. 1600 mkw, zabudowana domem jednorodzinnym do rozbiórki, działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

870 322 zł77 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie posiadamy również inne metraże. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w Gdańsku Piecki-Migowo, potocznie nazywane Moreną. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament dwupoziomowy / duży taras / Maślice Posiadamy na sprzedaż 2-poziomowe, komfortowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie. Mieszkanie posiada klimatyzacje, miejsce postojowe naziemne (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

236 000 zł52 m² 4 513,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację przestronnego mieszkania w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na obrzeżach Kowar, w bloku, atutem jest to, że budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Poznań,wielkopolskie

538 000 zł84 m² 6 395,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** sprzedaż bezpośrednia *** Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

785 700 zł46 m² 17 200,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja deweloperska mieszkania gotowe do odbioru kraków - bronowice ok. ul. Armii Krajowej | ok. Parku Miejskiego korzyści mieszkania W zielonym otoczeniu są ogromne! jeśli przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

389 998 zł27 m² 14 439 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

ok. Grabiszyńskiej | kawalerka po remoncie |. Polecam na sprzedaż bardzo ładne, nowoczesne, zadbane mieszkanie przy ulicy Grabiszyńskiej zaledwie 1,7 km od Rynku. Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłobuck

Kłobuck,śląskie

249 000 zł35 m² 7 155,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Kłobucka po remoncie. W mieszkaniu wymieniono instalację elektryczną, hydrauliczną, stolarkę okienną, drzwiową oraz grzejniki. W mieszkaniu doprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Oława,dolnośląskie

580 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: oława, ul. Magazynowa Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w centrum Oławy. To doskonała okazja do zakupu komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

669 900 zł41 m² 16 339 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bez prowizji od Kupujących. Podana cena zawiera miejsce parkingowe w garażu podziemnym. 8 minut do Metra Zacisze, 2 minuty do autobusu. Warszawa, targówek, zacisze ul. Wojskowa W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

531 997 zł52 m² 10 215 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 899 000 zł524 m² 11 257,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:690 m²

Sprzedam odrestaurowaną kamienicę (cały budynek)- jednorazowo 10 mieszkań (wcześniej było 12, możliwość powrócenia 12 mieszkań) z wyposażeniem i umeblowaniem (sprzęt agd, meble etc.)o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum Zielińskiego 39 w plombie nowej z lat 90tych Media miejskie Top Lojalizja Mieszkanie w pełnym rozkładzie Czynsz 584zl Balkon/piwnica /schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

394 900 zł38 m² 10 447,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam.REZERWACJA! Do sprzedania mieszkanie w świetnej lokalizacji. Blok 4 piętrowy ( technologia rama H, nie wielka płyta! ) po termomodernizacji , klatka schodowa po remoncie , zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szymanowskiego

Oława,dolnośląskie

360 000 zł59 m² 6 122 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

*** pomagamy W uzyskaniu kredytu 2% *** Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,80 m2. Bardzo dobra lokalizacja plac Karola Szymanowskiego. Duży balkon z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

309 000 zł61 m² 5 065,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 61m2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Wrzosowiak. W skład mieszkania wchodzą: -salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na II piętrze w zadbanej kamienicy/ niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Katowice

Katowice,śląskie

289 000 zł27 m² 10 597,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja oddana do użytku w Katowicach przy Parku Śląskim (II etap) Do sprzedaży mieszkania (stan deweloperski) w dwóch 5 i 6 piętrowych budynkach. Z lokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

679 999 zł48 m² 14 137,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Psim Polu - okolice ul. Zatorskiej. Mieszkanie jest zadbane, wyposażone, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

539 804 zł68 m² 7 896,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najwięlkszy apartament na parterze dodatkowo z ogrodem 32m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

494 000 zł48 m² 10 311 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Solińskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

500 000 zł62 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe (istnieje możliwość wydzielenia 4 pokoju) znajdujące się na 7 piętrze w bloku z windą o łącznej powierzchni użytkowej 62mkw. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 129 000 zł117 m² 9 649,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, skrajny segment, który znajduje się na kameralnym i ogrodzonym osiedlu z 2021 roku. O nieruchomości: na parterze znajduje się - przedpokój, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Geodezyjna

Warszawa,mazowieckie

1 062 495 zł101 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio od dewelopera na sprzedaż gotowy do odbioru lokal użytkowy zlokalizowany na nowym osiedlu mieszkaniowym Młoda Białołęka przy ul. Geodezyjnej 72. Doskonała lokalizacja, blisko trasy S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł54 m² 8 990,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferta sprzedaży dotyczy 2 pokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze, niskiego bloku z windą. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, przy parku Żeromskiego. Bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchowice

Pilchowice,śląskie

525 000 zł100 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Szukasz nieruchomości w atrakcyjnej cenie i lokalizacji? Taka oferta szybko znika z portali. Jeśli jeszcze ją widzisz - masz duże szczęście! cena do negocjacji! Sprzedam dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

900 100 zł150 m² 6 000,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Makler nieruchomości poleca! Nowy dom wolnostojacy. Powierzchnia całkowita 163m2 - salon 32m2, - pokoje -17m2,10,84m2, 8,82m2, - kuchnia ze spiżarnią 8,29m2+1,39m2, - łazienka 6,93m2, - toaleta1,65m2, -.