dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 847 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 847 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania poprzez renomowaną agencję nieruchomości, wisto Nieruchomości Biuro Godne Polecenia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielaka

Kępice,pomorskie

294 000 zł59 m² 4 985 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa niższa cena! Szybki termin wydania kluczy! Mieszkanie 3 pokojowe Kępice ul. Tadeusza Bielaka Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu , brak zgody Ministerstwa przy zakupie dla obcokrajowców Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

221 000 zł735 m² 300,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca bardzo ładną działkę! Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 740 m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Kopcowa

Wola Kopcowa,świętokrzyskie

155 000 zł800 m² 193,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki blisko Kielc i zależy Ci na szybkim dojeździe do Kielc, bez stania w korkach ? To ta działka może Cię zainteresować! Na sprzedaż działka budowlana w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Moszczenica Wyżna

Moszczenica Wyżna,małopolskie

150 000 zł4 500 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowej w miejscowości Moszczenica Wyżna gm. Stary Sącz , pow. Nowosądecki, woj. Małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

932 000 zł60 m² 15 456 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, komfortowe mieszkanie, które spełni potrzeby trzyosobowej rodziny. Rozkład jest wygodny, dodatkowo kuchnia została "otwarta" zyskując więcej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłocińska

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł47 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Miłocińskiej w Gdańsku, o powierzchni 47m2 z ogrodem o powierzchni 66m2 i dwoma miejscami parkingowymi. W lokalu znajduje się pompa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania hala o pow ok 100 mkw do kapitalnego remontu. Otwarta przestrzeń +pomieszczenie socjalne i toaleta. Wysokość 4 metry. Brak ogrzewania. Działka o pow. ok 300 mkw. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

198 000 zł37 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz M3? Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 37,08 m 2 na 4 piętrze w stanie do odświeżenia w bloku. Mieszkanie to: 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próżna

Białystok,podlaskie

840 000 zł73 m² 11 506,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wszystkim pośrednikom, agentom I agencjom nieruchomości Z góry dziękujemy - nie skorzystamy! Sprzedamy mieszkanie 73 m2 (840000 zł) 3 pokoje (2 sypialnie i salon, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Margonin

Margonin,wielkopolskie

65 500 zł771 m² 84,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Połącz się z naturą to może być Twoje miejsce na ziemi Szukasz miejsca dla Twojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku? Lubisz ciszę i spokój, ale chcesz mieć dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

780 000 zł76 m² 10 200,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu ofertę atrakcyjnego 4-pokojowego apartamentu w świetnej lokalizacji z pięknym widokiem oraz dużym balkonem, usytuowanego na 6 piętrze w nowoczesnym, kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gliniana

Gostynin,mazowieckie

550 000 zł1 700 m² 323,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W centrum miastanr 2311/1 I 2311/2 ,koło biedronki, z pozwoleniem na budowę budynku usługowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

484 000 zł30 m² 16 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży jasna,funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne różne układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł37 m² 14 207,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Uwaga- rezerwacja do 30 października =lokalizacja= Mieszkanie na Starej Ochocie, w pobliżu Dworca Zachodniego, parku Pięciu sióstr. W pobliżu także liczne sklepy, biurowce, usługi. =rozkład=.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł47 m² 9 573,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 46,9m2 z balkonem w bloku na 7 piętrze z 10 pięter z windą do remontu! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 399 777 zł142 m² 9 857,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bez prowizji! cena do negocjacji! możliwość zamieszkania 1msc od zakupu! Szukasz pięknego, przestronnego o idealnym metrażu domu w cichej i przyjaznej okolicy dla swojej rodziny? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białystok

Białystok,podlaskie

330 000 zł1 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka, nad Potokiem, dojlidy Górne Na sprzedaż pięknie położona działka rolne z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 1100m2, w otulinie zieleni, ciszy oraz nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ślemień

Ślemień,śląskie

135 000 zł1 217 m² 110,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Ślemień w cichym i spokojnym otoczeniu, widokowa. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok uzbrojona Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

1 953 000 zł61 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż ekskluzywny 2 pokojowy apartament w prestiżowym budynku o podwyższonym standardzie Atelier Residencja, znajdujący się w samym sercu Warszawy, przy ul. Bagno, nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kwiatów Polnych

Lublin,lubelskie

90 000 zł21 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 916 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży garażu zamykanego w dzielnicy Sławin. - 20,8 m2 - zamykana - wyposażona w dębowe regały - wysokość wjazdu - 2 m Garaż dostępny do zakupu oddzielnie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł47 m² 7 549,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Makler poleca : 3-pokojowe mieszkanie 47m2 położone na I piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Kapuściska. Trzy niezależne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Sosnowa

Harklowa,małopolskie

170 000 zł600 m² 283,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie działka położona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Harklowa, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Gnatowice

Nowe Gnatowice,mazowieckie

80 000 zł2 191 m² 36,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki o powierzchni 2191 m2 w miejscowości Nowe Gnatowice (gmina Teresin) zlokalizowanej w sąsiedztwie istniejącej zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł63 m² 10 324,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Prezentowane studio znajduje się na Osiedlu zamkniętym na ul. Skoroszewskiej 1a. Na jego powierzchnię 62,86 m2 składa się: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Śrem

Śrem,wielkopolskie

1 070 000 zł2 516 m² 425,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 710 m²

Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych w centrum Śremu. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 7710 m oraz prawo własności do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

395 008 zł26 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Szczepin ul. Inowrocławska Kawalerka 25,7m2 , Na sprzedaż kawalera 25,7 m2 znajdująca się w centrum Wrocławia na osiedlu Szczepin ul. Inowrocławska. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

573 210 zł64 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż gotowe do obioru 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,69 m2 usytuowane w Gdańsku Południe - Orunia Górna. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Funkcjonalny układ. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczynowa

Zabrze,śląskie

255 000 zł46 m² 5 495,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Leszczynowej. Mieszkanie znajduje się na 2gim piętrze z 4 Powierzchnia mieszkania to 46,4m2 na co składa się: -Pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

205 000 zł44 m² 4 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane Na sprzedaż słoneczne M-3 z dużym balkonem położone na parterze wieżowca przy ulicy 26 marca. Lokal o powierzchni 44m2 składający się z dużego salonu, małego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciężkowice

Ciężkowice,małopolskie

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl witam mam do sprzedania piekne dzialki widokowe w spokojnej malowniczej okolicy na pogorzu ciezkowickim pow. tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł73 m² 12 602,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Witam, idealna nieruchomość do zamieszkania jak rownież pod inwestycję I wynajem! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej cenionych dzielnic we Wrocławiu. 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł70 m² 28 557,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji między Placem Konstytucji a placem Zbawiciela - centralnymi punktami Warszawy. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł57 m² 4 657 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal użytkowy znajdujący się w Elblągu przy ulicy Robotniczej 181 "pod wieżami" wybudowanym przez firmę mytych. Nieruchomość o powierzchni 56,90 m2 położona poniżej parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

698 640 zł50 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0%podatku zakup od dewelopera Do zakupu oferujemy mieszkanie (C37) położone w prestiżowej inwestycji przy ul. Rydlówka - w niedalekiej odległości od Ronda Matecznego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Będzin,śląskie

121 000 zł37 m² 3 230,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Będzin ul. Konopnickiej 23 /1 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł33 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do kupienia jednopokojowe mieszkanie na Pradze Płn. 33 m 2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2002 roku. Praga Płn, nowa Praga Duży ustawny pokój z osobną widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł51 m² 12 737,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Hit/okazja/ 3 pokoje/antresola/ 51 m2 / Stabłowice Na sprzedaż od zaraz po kapitalnym remoncie funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z antresolą i dużym 12 metrowym balkonem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł26 981 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna o pow. 2,7 ha - położona w Lubiczu Dolnym - Małgorzatowo objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie podstawowe - tereny obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł62 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 62,49 m2 na Osiedlu Park Podolany. Nieruchomość położona jest przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

449 000 zł48 m² 9 273,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Rotmanka - 3 pokoje i miejsce postojowe w cenie Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze w budynku z 2002 roku, znajdujące się na pograniczu Rotmanki, pruszcza Gdańskiego.