dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 310 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

560 000 zł128 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Głogowie Małopolskim, przy bocznej ulicy Sikorskiego. Dom sprzedawany w stanie surowym zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 991 zł59,01 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 552 zł51,62 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 991 zł59,01 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 405 000 zł8 700 m² 161,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam zabudowaną nieruchomość o powierzchni 8700 metrów kwadratowych (87 arów ) znajdującą się we wsi Karczyce, 8 km od granicy Wrocławia (4 km od miejscowości Lutynia i 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,25 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje /48,25m2 /3 maja /myślenice. Super oferta. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z windą przy ulicy 3 maja w Myślenicach.

Szczegóły ogłoszenia

468 900 zł150 m² 3 126 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 940 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość - dom z poddaszem użytkowym do własnej aranżacji, usytuowany w malowniczej miejscowości Wielonek koło Ostroroga. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł41 m² 20 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bez pośrednika Apartament 2 pokojowy w pełni wyposażony w Villa Marea w Międzyzdrojach. Jednopoziomowy, 41,00 m2 wraz z pomieszczeniem gospodarczym o ok.3 m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 632 zł58,10 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Dom Na Mariackiej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 256 zł40,40 m² 9 140 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Dom Na Mariackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 760 zł58 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł460 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowy dom w sercu natury - tylko 100 m od lasu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego Na sprzedaż elegancka, jedyna w swoim rodzaju rezydencja - pierwszy i jedyny właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł86 m² 5 569,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu nowoczesny apartament dwupoziomowy z przestronnym balkonem, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł93 m² 9 228,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny z 1972 roku, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa na osiedlu Mieszka I.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,50 m² 11 908,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bezrzecze Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na parterze w bloku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Kobylanka,zachodniopomorskie

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom 86 m2 przy jeziorze Miedwie Skalin. Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Nieruchomość położona w Skalinie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł62,33 m² 8 166,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard | Sosnowiec Dańdówka, 11 listopada cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 62,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto Głogów

434 630 zł62,09 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby, toalety i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Pasaż Igi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto Głogów

310 375 zł47,75 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Pasaż Igi w centrum Głogowa. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto Głogów

478 674 zł75,98 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Funkcjonalne, 1-pokojowy loft składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Pasaż Igi w centrum Głogowa. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 250 m² 88,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie, sprzedam przepiękną działkę na wymarzony dom. Największe atuty nieruchomości: dzialka na wzniesieniu, w najwyższych partiach miejscowości. Nasłoneczniona, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł67,15 m² 6 105,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży świetnie zlokalizowane i wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe, posadowione na II piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

3 200 000 zł458 m² 6 986,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:944 m²

Mam olbrzymi zaszczyt przedstawić jedyną w swoim rodzaju ofertę sprzedaży przepięknego domu, w którym można nie tylko mieszkać, ale również prowadzić działalność gospodarczą, który.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Mam zaszczyt przedstawić ofertę domu na sprzedaż w Aleksandrowie Kujawskim, powiat Aleksandrów Kujawski, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł64,52 m² 8 524,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie położone w Kiełczowie przy ulicy Polnej w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej cztery mieszkania w budynku z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

769 500 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bez prowizji od strony kupującej Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Włochy w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu Warszawy, obok mamy skm-kę.

Szczegóły ogłoszenia

651 475 zł5 665 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Złożone wnioski o warunki zabudowy dla wszystkich działek. Sprzedam działkę rolno-budowlaną nr.279/6 pod inwestycję z przeznaczeniem na usługi,handel i sprzedaż hurtową,produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł975,93 m² 1 844,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na działce o powierzchni 3.168 znajdują się: 1. Budynek sklepu ogrodniczego o powierzchni 363,70m2 Firma prosperuje jako "rancho". Masz w sobie pasje ogrodnicze? Tak, to wspaniale,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł57,11 m² 10 295,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem położone w Kiełczowie przy ulicy Polnej w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej cztery mieszkania w budynku z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

4 572 150 zł8 965 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna i duża działka budowlana bardzo blisko Kampinosu, na obrzeżach Leszna pod Warszawą. Powierzchnia działki: 8965 m2 Główne cechy działki: bardzo duża działka parę kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 007 m² 526,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W pełni uzbrojona, słoneczna działka na osiedlu domów jednorodzinnych- chwaszczyno! lokalizacja: chwaszczyno to miejsce idealne dla osób, które pragną spokoju, a zarazem świetnego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł924 m² 1 135,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w atrakcyjnej lokalizacji! Osiedle domów jednorodzinnych! Gdańsk Jasień! lokalizacja: jasień to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska, która łączy świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 78m2 przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Główne informacje dotyczące inwestycji: *.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł38,90 m² 8 251,93 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna cena za dwa rozkładowe pokoje blisko umk. Mieszkanie wymaga przeprowadzenia remontu. Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się w wieżowcu wybudowanym z wielkiej płyty w 1975 roku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 087 m² 459 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, słoneczna działka na nowym osiedlu domów nad jeziorem! Straszyn! lokalizacja: nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Straszyn. To doskonały wybór dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł54,70 m² 4 934,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa niższa cena! Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie (grodziec) - Gotowe do wprowadzenia! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł994 m² 352,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Płaska, słoneczna działka w pierwszej linii od jeziora Tuchomskiego! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Warzenko. Położenie miejscowości na obrzeżach Trójmiasta to.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł43,24 m² 10 291,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W stanie deweloperskim na stawkach - dwa pokoje - drugie piętro - idealne dla pary lub pod wynajem dostępne od ręki Serdecznie zapraszam do obejrzenia ze mną mieszkania dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,49 m² 9 146,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fantastyczna oferta mieszkania trzypokojowego na drugim piętrze! mega balkon! możliwość kupna Z garażem pod blokiem - dodatkowe 90.000 ZŁ Miło mi zaprezentować Państwu naprawdę świetne 3-.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł934 m² 267,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka z dobrym dojazdem do Trójmiasta- jagatowo! lokalizacja: nieruchomość położona w Jagatowie - miejscowości z dobrze rozwiniętą infrastrukturą i ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł2 400 m² 468,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, płaska, słoneczna, uzbrojona działka pod zabudowę jednorodzinną, na nowym osiedlu domów - Gdańsk Kiełpino Górne! lokalizacja: nieruchomość położona jest w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł35,03 m² 24 264,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W kompleksie "promenady" do sprzedaży wyposażony Apartament 2 pokojowy, o pow.35 m2 z balkonem na 2 piętrze w cenie 850000 złotych (cena do negocjacji). Wystawa okien : północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł141 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży: połowa Willi z wyremontowanymi 4 mieszkaniami: mieszkanie 3 pokojowe i 3 kawalerki tylko za 1.330.000,00 PLN. W 2005 roku dokonano wymiany dachu na dachówkę ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyłączna sprzedaż - Kupujący nie ponosi opłat dla biura nieruchomości, opłaty ponosi Sprzedający Na sprzedaż - 3 pokojowy apartament o wyjątkowej aranżacji zlokalizowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 066 m² 91,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W miejscowości Manowo czeka na Was działka o powierzchni 3066 m2. Zlokalizowana na ulicy Brzozowej, w bliskim sąsiedztwie drogi dk11; dojazd do działki drogą asfaltową. W Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 297 m² 212,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Rabce-Zdroju media na miejscu, dwa wjazdy Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w malowniczej Rabce-Zdroju, idealną pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 000 zł43,06 m² 11 983,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nadmorska perełka inwestycyjna już w ofercie od dewelopera Zawisza Invest! Przedstawiamy "złote Perły", nowoczesną inwestycję w malowniczym Ostrowie, między Karwią a Jastrzębią.