dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 977 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wyżne

Wyżne,podkarpackie

135 000 zł60 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz 30 arową działkę z drewnianym domem wolnostojący do remontu w cichej, spokojnej oraz urokliwej lokalizacji o powierzchni uz ytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowica

Nowica,dolnośląskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Zapraszam na prezentację działki o powierzchni 3 800 m2, częściowo zabudowanej przedwojennym domem jednorodzinnym, z sadem, z zabudowaniami gospodarczymi. Dom do remontu, wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz pięknego, wykończonego mieszkania, to właśnie znalazłeś idealną nieruchomość dla siebie. To przepiękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 mkw. znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł52 m² 10 823,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne dwa pokoje zlokalizowane na wrocławskim Muchoborze. Nieruchomość położona jest w czterokondygnacyjnym budynku z 2004 roku. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

881 010 zł39 m² 22 590 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc dla kupującego! nowe wykończone apartamenty w nadmorskim parku W kołobrzegu Oferta dotyczy apartamentu nr Obiekt jest ukończony, większość apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

303 000 zł2 525 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż "górska" działka budowlana w Grzmiącej, gm. Głuszyca. Grunt o powierzchni 2 525 m2 położony jest w Grzmiącej i znajduje się na skraju Parku Krajobrazowego. Dojeżdża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wyry

Wyry,śląskie

245 000 zł904 m² 271,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Marzysz o budowie domu w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do większych miast? Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harasymowicza

Kraków,małopolskie

629 000 zł51 m² 12 278 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy na bezpłatną prezentację nieruchomości. Z nami uzyskasz kredyt i fachową pomoc w zakupie. Dzielnica: podgórze / Dębniki / Pychowice Ulica: harasymowicza Rok budowy: 2001 Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł74 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 73,9m2 zlokalizowane w Ursusie przy ulicy Skoroszewskiej w bloku z 2013 roku. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

520 000 zł127 m² 4 094,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Makler nieruchomości poleca Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 127m.Dom posiada trzy sypialnie, dwie łazienki, salon z aneksem kuchennym i kotłownie.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

645 687 zł58 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

1 500 000 zł718 m² 2 089,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dużą działkę i atrakcyjny obiekt komercyjny w Brzegu Dolnym. Budynek parterowy o powierzchni 718 m2, usytuowany na działce o powierzchni 3000 m2. Lokal przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karlikowska

Sopot,pomorskie

1 219 000 zł57 m² 21 386 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie - 3 pokoje z dużą loggią blisko plaży w Sopocie, sprzedam lub zamienię na większe z dopłatą. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Sopotu, przy ulicy Karlikowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

990 000 zł154 m² 6 444,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 153,62m2 w Mierzynie. Dom położony na działce o pow. 345m2 -w cichej i spokojnej okolicy domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szadecka

Poznań,wielkopolskie

1 399 000 zł128 m² 10 929,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Polecamy Państwu wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 128 m2 na przepięknie zagospodarowanej działce o pow. 376m2 L O K A L I Z A C J A Dom zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakrzów Turawski

Zakrzów Turawski,opolskie

139 000 zł133 m² 1 045,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy? Położonego w gm. Turawa? Dom o pow. ok 133 m2 posadowionej na dużej ok. 51a działce! dom: - wolnostojący, - 2 kondygnacyjny: parter i I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chemików

Oświęcim,małopolskie

405 000 zł51 m² 7 879,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na osiedlu Chemików w Oświęcimiu. Lokal jest po generalnym remoncie, jego metraż wynosi 51,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Łubianka

Stara Łubianka,wielkopolskie

59 000 zł922 m² 63,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Sprawdź tę ofertę! Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 922 m2 w Starej Łubiance, niedaleko Piły. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł49 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia po remoncie o powierzchni 48,70 m2. Znajduje się ono na 4 piętrze w bloku wybudowanego z wielkiej płyty na Rubinkowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

580 000 zł75 m² 7 754,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania z balkonem i garażem o powierzchni użytkowej 59,6 m 2 (powierzchnia całkowita to 74,8 m 2 ) zlokalizowanego na Bukowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

499 000 zł25 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. U nas również oferta wykończenia pod klucz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

458 675 zł35 m² 13 120 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Grabiszyn|mikroapartamnet inwestycyjny|35m2| Specjalista ds. nieruchomości Tel: świetna oferta inwestycyjna, mieszkanie 34,96m2 z dużą loggią 12,40m2 mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Piotrowice

Katowice,śląskie

2 100 000 zł3 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w Katowicach w dzielnicy Piotrowice. Bardzo dobra lokalizacja 15 min do centrum miasta, 150m do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Murowana

Kraków,małopolskie

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica przy ul. Murowanej w Krakowie, w dzielnicy Śródmieście. Nieopodal ul. Kamienna, ul. Montelupich, dworzec Towarowy, aleja 29 listopada. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kaszubska

Szczecin,zachodniopomorskie

6 799 000 zł86 m² 8 487,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny usytuowany na 1 piętrze kamienicy tuż przy Galerii Kaskada. Dla inwestora - cash flow: mieszkanie generuje miesięcznie zysk na poziomie 5000 zł, co daje 60.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

800 416 zł62 m² 12 851,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne Mieszkanie z dużym balkonem w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolsztyn

Wolsztyn,wielkopolskie

500 000 zł109 m² 4 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący parterowy, usytuowany na działce nr 387/6, o powierzchni ok 650 mkw, położonej w miejscowości Stary Widzim (gmina Wolsztyn). Budowa została zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Otwarta

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł41 m² 10 389 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 41,39 m2 położone blisko ul. Pomorskiej (dzielnica - Nadoodrze we Wrocławiu) mega okazja! oferta limitowana! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł62 m² 6 209,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, osiedle górczyn, przy ulicy jana pawła II W gorzowie wlkp. *** zarezerwowane umową przedwstępną*** Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł88 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Polecamy funkcjonalne, ciche, doświetlone 2 pokojowe na Ochocie Wykończone w oparciu o detale Winda Ekspozycja wschodnio-zachodnia Wspaniała przestrzeń w niektórych miejscach wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł90 m² 17 199 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

1 200 000 zł245 m² 4 897,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Wombat nieruchomośc I oferuje do sprzedaży atrakcyjny piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 245m 2 , posadowiony na działce o powierzchni 11,49a w Jaworzynie Śląskiej. Parter domu.