dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Młynary

Młynary,wielkopolskie

69 900 zł824 m² 84,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Połącz się z naturą to może być Twoje miejsce na ziemi Szukasz miejsca dla Twojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku? Lubisz ciszę i spokój, ale chcesz mieć dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

429 000 zł59 m² 7 295,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam Państwu mieszkanie 3 pokojowe położone na I piętrze w docieplonym bloku z płyt z 19814 roku. Lokal o powierzchni 58,8 m2, którego powierzchnie składa się: **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

159 999 zł36 m² 4 383,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie na sprzedaż - ul. Pokoju - Ruda Śląska, nowy Bytom - Z przyjemnością przedstawiam Państwu ogłoszenie dotyczące mieszkania na sprzedaż w urokliwej dzielnicy Rudy Śląskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jodłówka-Wałki

Jodłówka-Wałki,małopolskie

103 800 zł865 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 8,65ar w Jodłówka-Wałki. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy na budynek mieszkaniowy jednorodzinny. Do działki podciągnięty jest prąd, a pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***english below*** ***ukrainian below*** Szanowni Państwo, do zaoferowania mamy mieszkanie które znajduje się w przepięknej i prestiżowej okolicy Saskiej Kępy, przy ulicy Międzynarodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

642 400 zł32 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. U nas również oferta wykończenia pod klucz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

898 999 zł76 m² 11 797,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pok. | ogrody grabiszyńskie! Polecam przestronne mieszkanie w Ogrodach Grabiszyńskich o powierzchni 76.2 m2. Mieszkanie jest położone na II piętrze i składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł80 m² 6 224,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena dla klienta gotówkowego 499 000zł! Obniżka ceny ważna do 08.10.2023roku! Dla klienta kredytowego cena ofertowa 539 000zł Mieszkanie 3 pokojowe powstałe z adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

484 010 zł45 m² 10 656,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 45,42m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z oddzielną kuchnią i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

572 000 zł44 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44 mkw. Zlokalizowane jest w dzielnicy fabryczna/stare Miasto, jest słoneczne, z każdego okna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

711 472 zł67 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:14/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją biura Rzeszowskie Nieruchomości. Prezentujemy do nabycia przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,12 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poznańska

Pruszków,mazowieckie

14 000 000 zł4 500 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

***okazyjna cena*** możliwość zakupu Z wpłatą połowy ceny, reszta W korzystnych ratach *** Nowoczesny obiekt sportowo-rekreacyjny oddany do użytkowania w 2010 roku, w stałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rakoniewice

Rakoniewice,wielkopolskie

500 000 zł115 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący parterowy, usytuowany na działce o powierzchni ok 500 mkw, położony między ulicami Sportową i Słoneczną w Rakoniewicach. Na ten moment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek usługowy na Ursynowie przy ul. Bokserskiej. Bardzo dobrze widoczny, z wejściem i dużą witryną, bezpośrednio od ulicy. Nieruchomość może być świetną inwestycją w lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

227 000 zł3 020 m² 75,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 3020m zlokalizowaną w miejscowości Olimpin , gm. Nowa Wieś Wielka. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wólka Radzymińska

Wólka Radzymińska,mazowieckie

250 000 zł1 336 m² 187,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Na tym terenie można lokalizować: 1/ budynki mieszkalne jednorodzinne; 2/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podkowińskiego

Kraków,małopolskie

450 000 zł31 m² 14 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferujemy 1 pokojowe mieszkanie z przytulną jasną kuchnią w okolicy ulicy Podkowińskiego w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybitwy

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł51 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem na ulicy Rybitwy na Warszawskim Ursynowie! Lokal mieści się w nowoczesnym 3 piętrowym z windą budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zygmuntów

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękne mieszkanie z dużym ogrodem i 2 miejscami parkingowymi w cenie! Przestronne mieszkanie, które jest częścią segmentu, położone w sercu przyjaznej dzielnicy Rembertów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

322 000 zł47 m² 6 859,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

"mieszkanie W centrum, tuż obok uniwersytetu łódzkiego" ul. Pomorska - cena: 322.000 zł DLA KOGO?: - dla inwestora pod wynajem lub dla osoby starszej ZALETY NIERUCHOMOŚCI: - lokalizacja - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

798 200 zł56 m² 14 254 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

777 920 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

600 000 zł50 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż ustawne mieszkanie przy ul. Profesora Tadeusza Seweryna na Bieżanów-Prokocim. English version below lokalizacja Dzielnica: bieżanów-Prokocim Ulica: profesora Tadeusza Seweryna Przystanek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Hermana

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł32 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość 1-pokojową, która znajduje się przy pkp Ursus- niedźwiadek. Atuty nieruchomości: - dobrze skomunikowana lokalizacja - niskie opłaty - spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł60 m² 10 302,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja do 20.10 Polecam na sprzedaż Oferuję na sprzedaż 2 pokoje z balkonem znajdującą się na osiedlu zamkniętym. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze niskiego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł39 m² 13 718 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje z kuchnią oraz loggią ok. 3 m2. W pokojach na podłodze położone panele natomiast w przedpokoju, łazience oraz kuchni gres. Okna pcv w idealnym stanie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

1 091 800 zł92 m² 11 867 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł47 m² 12 793,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada 2 przestronne pokoje, oddzielna kuchnię z oknem, łazienkę oraz balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy Państwu dom w trakcie budowy o powierzchni 140 m2. Nieruchomość znajduje się w Krakowie, nowa Huta , rejon Kościelniki. Okolica zapewnia szybki dostęp do centrum Nowej Huty (10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 897 zł51 m² 13 474,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Gądów, park Zachodni - z tarasem, piwnicą top! Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie na bezpiecznym osiedlu na wrocławskim Gądowie. Mieszkanie jest przestronne, rozkładowe, umeblowane, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

379 000 zł61 m² 6 202,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż komfortowe, ustawne 3-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze o powierzchni 61 m2. W mieszkaniu znajduje się balkon oraz przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł73 m² 22 602,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Pure Estates ma przyjemności zaprezentować piękne mieszkanie na Wilanowie. Metraż mieszkania to 73m2 i składa się z: dwóch sypialni Dwóch łazienek Salonu ż kuchnią z wyjściem na obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

249 900 zł47 m² 5 317,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków w Częstochowie. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł80 m² 18 806,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Digitalbroker prezentuje idealne mieszkanie idealne dla rodziny, baź na inwestycje. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystną lokalizację w wyjątkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie przy parku Kolei Szprotawskiej na ul. Ogrodowej w pobliżu dyskontu Netto. Całkowicie wyposażone i dostępne od czerwca bieżącego roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

250 000 zł46 m² 5 387,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze w niskim bloku, zlokalizowane na osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim. Na powierzchnię nieruchomości 46,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

677 100 zł43 m² 15 598 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wysoka

Luboń,wielkopolskie

855 000 zł135 m² 6 355,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Gwarancja 5 lat Możliwość Wykończenia Pod Klucz prowadzimy sprzedaż ponad 110 inwestycji deweloperskich w powiecie poznańskim posiadamy inwestycje rozpoczęte bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Białystok,podlaskie

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w stylu vintage z piecem kaflowym. Dom o powierzchni 110m2 mieści się na działce 600m. Oprócz domu na działce mieści się również wyremontowana letnia kuchnia, altanka, ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

820 000 zł123 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja usytuowana jest w centrum Łomianek w sąsiedztwie niskiej zabudowy. Osiedle składa się z pięciu zespołów budynków w zabudowie szeregowej z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Olmonty,podlaskie

955 000 zł126 m² 7 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

*** nie zwlekaj pięknie wykończony dom W zacisznej okolicy blisko lasu*** Polecam nową inwestycję - dom w zabudowie bliźniaczej w Olmontach. Piękne zaciszne miejsce wśród zabudowy.