dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

775 000 zł47,10 m² 16 454,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Solidarności budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł131 m² 5 114,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 585 m²

Wyjątkowy dom blisko natury Księże Młyny, gm. Pęczniew Zapraszamy do odkrycia urokliwej posiadłości położonej w miejscowości Księże Młyny, w sercu terenów rekreacyjnych, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł6 500 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: krótko Wyjątkowa działka o powierzchni 6500 m położona w Książenicach, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, przy ul. Akacjowej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł43 m² 15 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Matemblewo jest dzielnicą Gdańska chętnie wybieraną na miejsce do życia ze względu na położenie na wzgórzach morenowych, bliskość terenów zielonych, a z drugiej strony korzyść do tego co.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 023 m² 341,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1023 m / Bojano |/ Spokojna okolica / Media w drodze * bez prowziji od kupującego * Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1023 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł218 m² 5 229,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Załuski około 35 km od granic Warszawy, 39 km od stacji metra Młociny. Budynek wybudowano w 2009 roku w technologii tradycyjnej, starannie,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46,40 m² 15 064,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży oferujemy 3 pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ulicy Księcia Trojdena. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 60-tych, bez windy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł162 m² 2 345,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego W dobrzeniu wielkim. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 162 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Dobrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,82 m² 9 436,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w dzielnicy Dziesięciny przy ulicy gen. Hallera. Powierzchnia mieszkalna to 67,82m2 na którą składa się: -przestronny salon z kuchnią w formie aneksu -dwie oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wołowe Lasy,zachodniopomorskie

150 000 zł5 744 m² 26,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5744 m , położona w malowniczej miejscowości Wołowe Lasy, w powiecie wałeckim, w województwie zachodniopomorskim. Wołowe Lasy to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 345 m² 38,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę o łącznej powierzchni 3455 metrów kwadratowych z możliwością podziału na mniejszą wraz z wydanymi warunkami zabudowy, położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł54,60 m² 13 003,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2009 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł66,50 m² 8 045,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 66,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera kupujacy nie płaci prowizji ani pcc Mieszkanie 5- pokojowe dwupoziomowe, położone w niskich segmentach. Każde mieszkanie z osobnym wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 500 m² 61,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o pow. 15 ar, położona w miejscowości Stara Kraśnica, gm. Świerzawa. Kształt działki nieregularny, wymiary ok. 66x 28 m. Działka położona jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł37,54 m² 3 862,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka na sprzedaż - Świętochłowice - 2 piętro - bardzo niski czynsz Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 37,54 m , usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

837 000 zł102 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Domowe nieruchomości paulina jasińska mają przyjemność przedstawić Państwu: do sprzedania niepowtarzalnie nowoczesny apartament umiejscowiony w Sędziszowie Małopolskim przy ulicy Prof.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł94,61 m² 14 321,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak 2 niezależnych mieszkań 2-pokojowych, idealny układ na wynajem. Może służyć również jako jedno, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48,60 m² 11 707,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, komfortowego i gotowego do natychmiastowego zamieszkania 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

515 000 zł74 m² 6 959,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Dobre Nieruchomości prezentują przestronne M5 położone w bardzo wygodnej lokalizacji - Bartodzieje, najlepiej skomunikowanej dzielnicy w Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 74,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł146,27 m² 8 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł59 200 m² 9,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka znajdująca się w miejscowości Paraszyno gm. Łęczyce. Paraszyno jest to niewielka miejscowość położona ok. 20 km od Wejherowa i 24 km od Lęborka. Posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł138 m² 5 065,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom - bliźniak - 10 min od bielska-białej I skoczowa Chcesz mieszkać w cichym i spokojnym miejscu, 20 metrów od wejścia do lasu, niedaleko terenów rekreacyjnych z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł44,64 m² 15 210,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą na popularnym osiedlu Promenady Wrocławskie. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł140 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 665 m²

Dom + garaże + budynki gospodarcze / inwestycja / biznes Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z potencjałem Zielin, ul. Kwiatowa, tylko 30 minut od Słupska! Przestronny dom o powierzchni 140.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł312 m² 3 842,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:381 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł106,28 m² 9 399,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, górzyskowo, przestrzeń, w której naprawdę chce się żyć! Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140,12 m² 7 850,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Rąbień - dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2. usytuowany na działce503 m2. Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ogrzewanie podłogowe, piec na gaz.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł80,45 m² 8 203,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal W centrum idealna przestrzeń dla twojego biznesu Szukasz miejsca, które zapewni Twojej firmie widoczność i wygodę działania? Ten lokal w centrum miasta to świetna baza do rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł131 m² 18 702,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

6-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Marymonckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 131m2 Powierzchnia dodatkowa: -.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 000,21 m² 6 898,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:953 m²

NA sprzedaż: kompleks Wypoczynkowo-Usługowy w Międzywodziu link do filmu: Uwaga: Realna opcja wynajmu części powierzchni na zasadzie wieloletniej umowy na.

Szczegóły ogłoszenia

5 995 000 zł1 200 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Nr Oferty eks-bs-15535 Sprzedaż budynku komercyjnego na granicy Uniejowa Przepiękna okolica Uniejow to uzdrowisko z kompleksem basenów geotermalnych Działka leśna ok.0,86 ha Zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej w stanie deweloperskim o pow. 150 m2 z garażem w Osielsku pod Bydgoszczą. Zakup bez podatku pcc 2% opis domu: funkcjonalny, murowany, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł46,22 m² 7 464,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom prezentuje Na sprzedaż Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Sandomierskiej w Kielcach Na sprzedaż mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł47,90 m² 6 680,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Mickiewicza. Powierzchnia mieszkania 47,9 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - pokoju, - widnej samodzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł250 m² 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w Naszym Biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo ciekawy ponad 100-letni przedwojenny budynek o charakterze gospodarczym. Nieruchomość przeznaczona do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 948 zł60,68 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m w stanie deweloperskim, z loggią. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przestronna loggia zapewniają komfort codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł16,50 m² 19 393,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku vat - wynajem prowadzony przez operatora! Lokal o powierzchni 16,50 m , zlokalizowany przy ul. Legnickiej - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Domo Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym, położoną w miejscowości Ocice, zaledwie 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł135,81 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:969 m²

Nowoczesny dom wolnostojący, jednorodzinny W żorach - dzielnica baranowice Stan deweloperski Dom energooszczędny 135,81 m2 powierzchni użytkowej 969 m2 - działka Oferujemy Państwu do sprzedaży.