dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

259 000 zł48 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m2 z dużą, jasną kuchnią. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze w bloku czteropiętrowym. Do lokalu przynależy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

433 355 zł36 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 35,55 m2 nr 78 mieszczący się na 4 piętrze, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galileusza

Kębłowo,pomorskie

660 000 zł140 m² 4 700,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

U nas Marzysz o domu w spokojnej okolicy z lasem zaraz obok, a jednocześnie blisko miasta? Świetnie trafiłeś! Przedstawiam Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł56 m² 11 946,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja! Super lokalizacja Komuny Paryskiej, nowe budownictwo, centrum Wrocławia Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Do sprzedania mieszkanie 2 -pokojowe, w budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

698 400 zł52 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

722 400 zł50 m² 14 333 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

562 506 zł48 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bez pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja w świetnej lokalizacji przy jeziorze Malta. Bardzo dobry dojazd do centrum. W pobliżu pełna infrastruktura. Wszystkie mieszkania mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 299 000 zł122 m² 10 638,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

1 299 000 zł | Sprzedaż | lokal mieszkalny | 122,10 m2 | Nowa Iwiczna Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny z garażem w miejscowości Nowa Iwiczna, gmina Piaseczno. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefów,mazowieckie

999 900 zł146 m² 6 859,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

999 900 zł | sprzedaż | 145,77 m2 | bliźniak | Józefów | powiat legionowski | stan deweloperski | projekt indywidualny dostępna tylko prawa połówka, lewa sprzedana! jedyny taki dom W okolicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 799 000 zł203 m² 8 865,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

1 799 000 zł | sprzedaż | 202,92 m2 | dom wolnostojący | solec gmina góra kalwaria przedsprzedaż nowej inwestycji W solcu pod konstancinem - jeziorną! został ostatni dom! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 581 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

597 906 zł51 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł49 m² 6 468,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 49 mkw. w bloku parter, na osiedlu Szwederowie Lokal mieszkalny składa się z dużego pokoju 16 mkw., dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

1 289 915 zł86 m² 15 011,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 85,93m2 znajduje się na 4. piętrze, a w jego skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym 30.18m2 3 niezależne pokoje 13.24m2, 12.15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

275 000 zł65 m² 4 253,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W dobrej cenie! trzy pokoje, funkcjonalny układ, duży balkon! Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania typu M4, stanowiącego odrębną własność, które mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

166 000 zł28 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania kawalerkę 28m idealną pod inwestycje zlokalizowaną 200m od galerii katowickiej Kawalerki mogą zostać wygenerowane z ostatniego mieszkania o metrażu 55,42 m2 które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łowiecka

Białowieża,podlaskie

199 916 zł943 m² 212 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ucieczka na wieś. Działka ( 292/1) położona w pięknej okolicy, z dwóch stron jest las. Na działce znajduje się dom ( do remontu) lub rozbiórki. Działka o ogromnym potencjale pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

689 000 zł46 m² 14 824 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł270 m² 3 706,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Proponuję do sprzedaży wolnostojący dom wielorodzinny w zachodniej części naszego miasta, czyżkówko. Powierzchnia domu ok. 265,5 m2 położony na działce o powierzchni ok. 500 m2, dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

707 156 zł47 m² 15 045,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Centrum Szklarskiej Poręby - III linia zabudowy od ul. Kilińskiego. uwaga! zakończenie prac w styczniu 24. Faktura vat 23% - możliwość odliczenia vat dla osób fizycznych. Apartamenty Belle View to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

483 000 zł49 m² 9 883,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy lokal o powierzchni 48m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Sztutowie, składający się z: - pokoju dziennego z aneksem 20,65m2 - przedpokoju 6,40m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

158 000 zł36 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 36 mkw. Znajdujące się w centrum Łodzi, przy ulicy Lutomierskiej 40. W kamienicy której znajduję się lokal, na sprzedaż są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaczmarka

Komorniki,wielkopolskie

490 000 zł66 m² 7 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,25 m2. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł69 m² 12 463,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Polecamy jasne, ciche, zadbane 4 pokojowe na Mokotowie Wykończone w oparciu o detale Ekspozycja wschód-zachód Mieszkanie 64,5 m, dodatkowo przynależy do niego przedpokój 5,63m Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

475 000 zł48 m² 9 970,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze niskiego bloku na Wrzosach przy ul.Zbożowej. Bardzo dobry dojazd na umk i w pozostałe części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

1 250 000 zł111 m² 11 253,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Atrakcyjny I energooszczędny dom W spokojnej I zielonej dzielnicy sosnowca -ostrowy górnicze. Nie szukaj dalej , oferta dostępna tylko w naszym biurze. Jeśli lubisz ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

652 400 zł35 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł45 m² 13 030,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,51mkw na warszawskim Tarchominie przy ulicy Odkrytej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

671 346 zł59 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja w cichej i spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. Blisko jeziora Rusałka. Kompleks składa się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zagruszany

Zagruszany,podlaskie

459 000 zł211 m² 2 175,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Polecamy 2 ostatnie segmenty w zabudowie szeregowej w ślicznym miejscu blisko Białegostoku! Na sprzedaż: 1) Dom w zabudowie szeregowej - stan sur. zamknięty o pow. całkowitej - 211m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jabłonka Stara

Jabłonka Stara,wielkopolskie

100 000 zł7 522 m² 13,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlaną w miejscowości Jabłonka Stara, w gminie Miedzichowo, powiecie nowotomyskim. Oferowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 7522 m2 objęta jest mpzp wg którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyborowo

Przyborowo,wielkopolskie

265 000 zł3 644 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 3644 m2, zlokalizowaną w Przyborowie w pobliżu trasy S5. Lokalizacja ułatwia komunikację z Poznaniem i Bydgoszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł58 m² 10 948,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Muchobór wielki/2pok./lux./parking/balkon/Factory Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na I piętrze, o powierzchni 58 metrów 2, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 164,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł54 m² 13 667,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni ~54 m2, bardzo przestronne. Wykończone pod klucz, nikt w nich jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elektryczna

Warszawa,mazowieckie

3 900 000 zł90 m² 43 213,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

lepsza Lokalizacja lepszy Budynek lepsze Wykończenie Bezpośrednio sprzedam Urządzone trzypokojowe mieszkanie 90,25 m2 w inwestycji flisac na Powiślu Najwyższy standard to Fakty, nie słowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Łużycka

Zgorzelec,dolnośląskie

6 000 000 zł9 263 m² 647,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

działka usługowa, pow. 9263 m2, zgorzelec Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 9263,1 m2, położona przy głównej drodze wojewódzkiej nr 352 na trasie Zgorzelec - Bogatynia., działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

760 000 zł87 m² 8 706,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Siechnice/4pok./dwupoziomowe/LUX/balkon/Ratusz/top Polecamy Państwu na sprzedaż wyposażone mieszkanie dwupoziomowe w miejscowości Siechnice ul. Piłsudskiego. Ścisłe centrum w cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach, ul. Kopernika

Bolków,dolnośląskie

125 000 zł1 077 m² 116,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlano-rolna z pięknym widokiem na średniowieczny Zamek w miejscowości Bolków (pow. jaworski, woj. dolnośląskie) uzbrojona w media (prąd-skrzynka na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Marki,mazowieckie

699 000 zł146 m² 4 787,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe z ogródkiem o pow.ok.80m2 zlokalizowane w kameralnym budynku tylko czterech apartamentów z kontrolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

672 360 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.