dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Mieszkowo

Mieszkowo,mazowieckie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 927 m²

Mieszkowo wieś, powiat piaseczyński, 27km od ścisłego centrum Warszawy. Duża płaska działka, starodrzew, kształt przybliżony do kwadratu. Wg. Mpzp zabudowa jednorodzinna ekstensywna. Na sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrząca

Wrząca,łódzkie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania wyjątkowy dom wolnostojący wybudowany według projektu Murator-C90 z niewielkimi zmianami w projekcie. Dom o powierzchni 160 m2, niepodpiwniczony wybudowany 2016r. i oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Siemianowice Śląskie,śląskie

215 000 zł43 m² 5 022,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szuaksz M3 do odświeżenia - koniecznie skorzystaj Z tej oferty! lokalizacja - centrum klasyczne budownictwo łatwy dojazd nowe instalacje stan do odświeżenia Ofertą jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

290 000 zł4 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu zjawiskową działkę budowlaną, która pomoże spełnić Państwa marzenia o życiu z jednej strony przepełnionym kontemplacją przyrody, a z drugiej bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł46 m² 13 593,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,61m2, które jest do remontu. Z dwóch pokoi można przerobić na salon z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej nr 1.1 zlokalizowany w Panieńszczyźnie. A tak może wyglądać ten dom. Zapraszam do wirtualnego spaceru Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

811 000 zł60 m² 13 449 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowosolna

Łódź,łódzkie

1 469 000 zł200 m² 7 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferuję Państwu piętrowy dom wybudowany na zamkniętym osiedlu na obrzeżach Łodzi. Osiedle oddalone jest od centrum miasta o około 15min. autem, w pobliżu osiedla przebiega kilka linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiego

Kielce,świętokrzyskie

459 000 zł70 m² 6 594,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Homelia Nieruchomości prezentuje: trzypokojowe mieszkanie po pow. 69,6 m2 położone przy ul. Jaworskiego 16. mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Klasyczny rozkład, duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Remiszewska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł57 m² 12 708,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje na Targówku w budynku z 2011 roku - cena: 730 000 zł - metraż: 57,44 m2 - lokalizacja: ul. Remiszewska, targówek Mieszkaniowy, warszawa - stan prawny: własność; - zakup na kredyt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

900 000 zł157 m² 5 741,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie o powierzchni ponad 156 mkw położone na 3 piętrze w zadbanej kamienicy w centrum miasta. Kamienica zadbana z wyremontowanymi klatkami. Dotychczas lokal przeznaczony był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

535 584 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! Posiadamy jeszcze 20 mieszkań o podobnym rozkładzie pomieszczeń. Spotkania na budowie od poniedziałku do piątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Jakubowo

Jakubowo,kujawsko-pomorskie

99 990 zł3 001 m² 33,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w miejscowości Jakubowo. Działka ma wydane warunki zabudowy jednorodzinnej. Dojazd prosto z drogi asfaltowej. W bezpośrednim sąsiedztwie gospodarstwa rolnego. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

549 892 zł67 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 67 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł55 m² 16 727,30 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 55 m2. Jest zlokalizowane blisko przystanku tramwajowego oraz autobusowego-bardzo dobre połączenie z centrum. Znajduje się na 5 piętrze ,jest winda. Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerniewo

Czerniewo,pomorskie

630 000 zł132 m² 4 770,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:806 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 132,05 m położony w Czerniewie w gminie Trąbki Wielkie. Zamieszkaj w klimatycznym domu w otoczeniu lasu! Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bombardierów

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 343 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom o powierzchni 240m2 na działce 1343 m2 na warszawskim Rembertowie. Standard Nieruchomość wybudowana w 2003 roku, wymaga remontu, adaptacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

550 000 zł65 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ofertą sprzedaży jest przytulne 3 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, oddalone zaledwie 3km od Bramy Krakowskiej! Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń: ***salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jeziorowa

Wrocław,dolnośląskie

79 000 zł21 m² 3 816 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wrocław - pawłowice, ul. Jeziorowa. Garaż 20,7 mkw (oddzielny, zamykany) murowany z pomieszczeniem gospodarczym. W bloku z 2002 roku, na osiedlu "przy Parku" przy Jeziorze Pawłowickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ligota Łabędzka

Ligota Łabędzka,śląskie

516 014 zł60 m² 8 656,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Narożny 4pokojowy apartamant dodatkowo z dużym 56m2 ogródkiem na chwile prywatnego relaksu! Gliwice to obecnie najlepsze miejsce do inwestowania na Śląsku. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł59 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na znanym i lubianym osiedlu Leśnym które mieści się przy ul. 11 Listopada. To miejsce o znacznie mniejszym zaludnieniu niż pozostałe bydgoskie osiedla. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

327 594 zł41 m² 7 976,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym ogródkiem 22m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny_apartemanet jest już gotowy_możliwośc zakupu na kredyt 2% bez wkładu Własnego ( Pomagamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suwałki

Suwałki,podlaskie

169 000 zł3 240 m² 52,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka położona w Jeleniewie, 10 km od centrum Suwałk. Zlokalizowana jest na końcu spokojnego osiedla domów wolnostojących. W okolicy znajdują się urocze tereny pól i lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kraków

Kraków,małopolskie

1 280 000 zł2 000 m² 640 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna na Krowodrzy. Powierzchnia: 20 ar. Działka z pozwoleniem na budowę dwóch bliźniaków. Wyjątkowa oferta z dostępem do głównej drogi. Wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

420 000 zł54 m² 7 763,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przytulne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, mieszczące się w trzypiętrowym bloku w Brodnicy przy al. Józefa Piłsudskiego. Mieszkanie Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

689 474 zł58 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 58,43m2 w realizacji termin na 30.09.2024- zakup umową deweloperską, Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika, słoneczne Jagodno opis nieruchomości Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

461 661 zł53 m² 8 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 3pok. Z dużym balkonem_z gwarancją najniższej proponowanej ceny_apartemanet jest już gotowy_możliwośc zakupu na kredyt 2% bez wkładu Własnego ( Pomagamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodniaków

Siedlce,mazowieckie

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania w lokalizacji która zapewni Ci mnóstwo zieleni, bliskość szkół oraz punktów handlowo-usługowych? Może rozważasz zakup mieszkania idealnego pod inwestycję jako lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

515 000 zł61 m² 8 442,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje | osobna, widna kuchnia | do remontu | piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

860 000 zł68 m² 12 660,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze (przedostatnim) o powierzchni użytkowej 67,93 metrów kwadratowych. Znajduje się w dobrej lokalizacji - zaledwie 180 metrów od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Toruń,kujawsko-pomorskie

880 000 zł136 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Stawki | strzałowa | 6 pokoi Dom posiada duży potencjał i możliwość zamieszkania dużej rodziny, bądź dwóch rodzin, niezależnie - na parterze budynku i na jego poddaszu z oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł42 m² 2 136,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 42,13m2 w cenie ofertowej 90 000zł. Składa się z kuchni, pokoju i łazienki z wc. Usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wacława

Łódź,łódzkie

699 000 zł76 m² 9 219,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona na kameralnym strzeżonym osiedlu przy ul. Wacława. Nieruchomość oddana do użytku w 2009 roku. Budynek posiada windę oraz miejsca parkingowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

769 216 zł49 m² 15 666,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 49 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gaik

Kraków,małopolskie

781 100 zł92 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

187 000 zł45 m² 4 123,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania do sprzedaży, które znajduje się w w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Koszykowej. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca swoją układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dziadów Most

Dziadów Most,dolnośląskie

195 000 zł200 m² 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 582 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami zlokalizowany w gminie Dziadowa Kłoda. Oleśnickie Pogodne Centrum w odległości 17 km. Parter o pow. ok 120 m2: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 920 000 zł142 m² 20 560,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Avenue Estate prezentuje unikatowy penthouse, urządzony w wysokim standardzie z zachwycającym ogrodem zimowym, położony w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Apartament mieści się na cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

452 821 zł32 m² 13 963 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie położone 3km od Wrocławskiego rynku, w okolicy ul. Żelaznej. Mieszkanie mierzące 32,43m2, składające się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 490 000 zł156 m² 9 551,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 156 m2, działka o powierzchni 554 m2, zlokalizowany w Goleniowie, osiedle Helenów. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 100 000 zł799 m² 1 376,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Do sprzedania budynek biurowo - usługowy o powierzchni użytkowej 798,92 m2. Ogrodzony, ocieplony położony na działce o powierzchni 0,1245 ha. Budynek posiada wszystkie media, okna pcv.