dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł42 m² 6 247,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,42m 2 w układzie szczecińskim. Jednym z atutów mieszkania jest bardzo duży balkon. Lokal położony jest na 4. piętrze, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

270 000 zł32 m² 8 552,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 53,29 m2 położone blisko Politechniki Łódzkiej. Mieszkanie znajduję się na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł49 m² 14 037,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Wygodne, zadbane mieszanie o doskonałym rozkładzie pomieszczeń zlokalizowane na Ursusie (skorosze). Mieszkanie o powierzchni 49,44m2, usytuowane na 3 piętrze niskiej 3-pietrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

399 000 zł157 m² 2 536,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

W ofercie biura Rzeszowskie - Nieruchomości dom wolnostojący o powierzchni 130 m2 w Głogowie Małopolskim, usytuowany na płaskiej 8 arowej działce. Budynek został wykonany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

375 871 zł36 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

423 900 zł57 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji - os. Gontyny. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze budynku po termomodernizacji, z nową, cichobieżną windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowe Chechło

Nowe Chechło,śląskie

192 960 zł1 072 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1072m2. Działki zlokalizowane w spokojnej okolicy na wzniesieniu wśród nowo powstałej zabudowy domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

397 549 zł39 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

781 900 zł74 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** 850m w linii prostej do Morza **10min zajmuje dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

850 253 zł82 m² 10 398 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł48 m² 7 928,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w niskim budynku 4. piętrowym. Lokalizacja świetnie skomunikowana Śródmieście-Zachód, turzyn, ul. Generała Józefa Bema. Miejsca parkingowe wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

510 560 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 64 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tatarska

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł55 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun nieruchomości: telefon Mieszkanie 3-pokojowe na parterze w 4-piętrowym budynku. Idealnie sprawdzi się dla pary lub rodziny szukającej spokojnej okolicy z dobrym dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kryg

Kryg,małopolskie

98 000 zł10 299 m² 9,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka rolna położona w Krygu przy paśmie lasu pomiędzy Krygiem, a Wapiennem. Teren bardzo urozmaicony, lekko pochlony. Z działki rozległy widok na okoliczne wzgórza, lasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

379 000 zł29 m² 13 114,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa gładzie w każdym lokalu monitoring Prezentowany lokal (b-0-1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

498 002 zł38 m² 13 084,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Wyszyńskiego 2pok-38m2 Centrum. Na sprzedaż 2 pokojowe Mieszkanie 38,3 m2 znajdujące się na 5 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - salon - Kuchnia - Sypialnia - Łazienka Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzemieślnicza

Gradowice,wielkopolskie

355 000 zł120 m² 2 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 950 m²

Na sprzedaz dom i budynki gospodarcze na duzej działce

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowskiego

Piaseczno,mazowieckie

654 000 zł66 m² 9 935 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 65,83M2, 3 pokoje, piaseczno, ul.GROCHOWSKIEGO REZERWACJA! Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rosanów

Rosanów,łódzkie

729 000 zł170 m² 4 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 172 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego na obrzeżach Rosanowa na działce o powierzchni 2172m2. Dom pobudowany został na działce z lekkim spadkiem co zapewnia niesamowite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sucha Wielka

Sucha Wielka,dolnośląskie

125 000 zł2 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam sprzedam działkę z wz piękna spokojna okolica 2km do miejscowości Zawonia 10 do trzebnicy możliwość kupienia 2x25ar leżą obok siebie kon tel nr 60678147 pozdrawiam Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

699 000 zł61 m² 11 496,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokoje, 60,80 m2, duży balkon 3- pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane, z dużym balkonem, gotowe do wprowadzenia. Informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

798 005 zł66 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/Park Tysiąclecia/autobus Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Dębica,podkarpackie

209 000 zł47 m² 4 471,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szukasz mieszkania w samym sercu miasta, dla siebie czy też pod wynajem? Dobrze trafiłeś. Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,74 m2, znajdujące się w centrum Dębicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Jagodno/2pok/lux./balkon/autobus/HIT Polecamy Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 45,5 m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

970 000 zł268 m² 3 619,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Witam serdecznie. Do sprzedania dwupiętrowy dom po kapitalnym remoncie w Wałbrzychu w Śródmieściu. Wydzielone na 2 części, mogą zamieszkać 2 rodziny -jest możliwość zrobienia 2 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chróstnik

Chróstnik,dolnośląskie

259 000 zł3 450 m² 75,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana o powierzchni 34,50 a, zlokalizowane w Chróstniku. Zgodnie z mpzp grunt oznaczony symbolem mn14 i przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

339 000 zł73 m² 4 619,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/4pok./piwnica/pkp/komórka/HIT/pociąg Polecamy Państwu na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 73,36 m2 w cichej i spokojnej kamiennicy. Mieszkanie posiada : -4 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Kulów

Kulów,dolnośląskie

185 000 zł500 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kulów, działka rekreacyjna 5ar z domkiem całorocznym 3 pokoje, sprzedaż, 185 000zł Chcesz uciec od zgiełku miasta? Chcesz mieć swoje miejsce gdzie możesz się zrelaksować w pięknym.