dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł944 m² 253,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc Sprzedaje firma cena zawiera podatek Vat 23 % Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej przy ulicy Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 881 m² 115,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy działkę do sprzedania pod inwestycje związane z działalnością usługową lub mieszkaniowo usługową w bezpośrednim sąsiedztwie z drogą krajową 81 Wisła - Skoczów. 3881m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł127,31 m² 7 375,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji - Rybnik, orzepowice, ul. Borowa Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28,40 m² 12 288,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka 28,4 m Stare Miasto, lublin | Najem krótkoterminowy | Wysoki potencjał roi Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,4 m , położona na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,76 m² 7 322,26 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w kamienicy w samym centrum miasta! Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 11 m , co daje łączną.

Szczegóły ogłoszenia

529 999 zł95,50 m² 5 549,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Kędzierzyna-Koźla (dzielnica Koźle). To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokalu wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł921 m² 107,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej. Powierzchnia 921m2. Wymiary 27m. x 34m. Skrzynka z prądem powstaje w odległości 230m. od.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł420 m² 1 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiam Państwu na sprzedaż: lokal usługowo-biurowo-produkcyjno-handlowy o powierzchni około 420m2 w centrum miasta Gozdnica. Powierzchnia działki na której znajduje się budynek wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,24 m² 16 918,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Księga wieczysta bez obciążeń. Apartamentowiec z windą z 2020 roku. Budynek znajduje się w centralnej części Tarchomina ok 100 m od galerii północnej. Mieszania znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł6 500 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 4,23 ha znajduje się blisko centrum miasta, blisko oraz od Katowickiej strefy Ekonomicznej. Może ten teren włączyć do strefy ekonomicznej. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 450 zł3 165 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż niezwykły dom położony w malowniczej, górskiej miejscowości Istebna. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

298 160 zł3 727 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Nosy, przy ulicy Słonecznej. Rodzaj działki: rolna Powierzchnia wynosi 3727 m2. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł119 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Opis Nowa inwestycja domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim o pow. 119,10m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na kameralnym osiedlu 8 nowo wybudowanych domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł892 m² 207,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż malowniczo położona działka w Makowicach o powierzchni 892m2. Działka w kształcie prostokątu, media w drodze: woda i prąd. Działka z jednej strony ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Dom położony w Pionkach przy ulicy Kolejowej to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, zieleń i wygodę. Mimo swojego położenia, nieruchomość znajduje się w zacisznym miejscu, na.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł3 244 m² 30,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: duża powierzchnia - 3244 m . Spokojna i cicha okolica - w otoczeniu pól oraz terenów zielonych. Bliskość drogi gminnej zapewnia dogodny dostęp do nieruchomości. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 793 zł37,68 m² 10 238,67 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 999 zł85,60 m² 9 345,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 85,6 m w zielonej części Olsztyna (osiedle Gutkowo, ul. Oleńki). Idealny dla osób które cenią miejski komfort i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 912 zł85 m² 6 387,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania dwupoziomowe Tarnowiec | blisko Tarnowa Na sprzedaż nowoczesne mieszkania dwupoziomowe w nowej inwestycji realizowanej w spokojnej, zielonej części Tarnowca. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł67,64 m² 7 318,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Tylko U nas! Jeśli szukacie Państwo klimatycznego, dwupokojowego mieszkania w bliskiej odległości od Starówki, ta oferta jest dla Was! Super lokalizacja - apteka, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł188 m² 10 633 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 188 m , położony na parterze budynku z dużymi witrynami wychodzącymi na ulicę, co zapewnia doskonałą ekspozycję. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł54 m² 7 703,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż - lokal 54 m2 w ścisłym centrum Nowogardu, z możliwością zmiany sposobu użytkowania na mieszkanie. Oferuję funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 54 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 873 zł12 933 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny Z wydaną decyzją środowiskową na magazyny teren pod odpady możliwość uzyskania decyzji środowiskowej Do sprzedania teren inwestycyjny z wydaną decyzją środowiskową, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł6 327 m² 172,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tarnów! Do sprzedania działka inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji, w dzielnicy przemysłowo-handlowej Tarnowa - Strusina, o powierzchni 6327 m2, w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 495 m² 588,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę unikatową. To jedna z tych nieruchomości która trafia do sprzedaży niezwykle rzadko. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 771 zł42,91 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł445,27 m² 3 817,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:-

Budynek W zabudowie szeregowej - 9 mieszkań W jednym miejscu Dzisiaj prezentujemy wyjątkową, bardzo ciekawą i niespotykaną ofertę sprzedaży budynku, w którym znajduje się 9.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł438 m² 214,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zakupu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta dla osób szukających działki w przystępnej cenie, na terenie miasta pod.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł58 m² 14 637,93 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie | parter | ciche | idealne także na biuro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , zlokalizowane na Starym Mokotowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł843 m² 105,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 8 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 8 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

1 945 000 zł190 m² 10 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Witam. Na sprzedaż mam piękny dom o powierzchni 190 m2 z ogrodem w Brwinowie. Działka 850 m2. Dom z dwumiejscowym garażem, dwa oddzielne mieszkania z osobnymi wejściami, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł969 m² 273,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Masz dość betonowej dżungli i skomplikowanych formalności? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 969 m , która łączy w sobie to, co najtrudniejsze do znalezienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 187 zł66,18 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 66,18 m z balkonem parter " Inwestycja Nowomiejska" Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł282 m² 5 673,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedaż Prawa Wieczystego Użytkowania Działki nr 2125/1 - Radlin, ul. Rybnicka | 6520 m2 Na sprzedaży nieruchomość w Radlinie przy ul. Rybnickiej. Przedmiotem oferty prawo wieczystego użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rączna,małopolskie

4 900 000 zł262,35 m² 18 677,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Nowoczesna stodoła z basenem i jacuzzi pod Krakowem. Pełna prywatność. To nie jest kolejny dom z katalogu pod Krakowem. W Rącznej udało się stworzyć coś, czego w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł29,09 m² 14 266,07 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mikato Katowice to projekt, który wyraźnie wyróżnia się na tle standardowej zabudowy mieszkaniowej w Katowicach. To nowoczesny kompleks trzech kaskadowych budynków, zaprojektowanych w taki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 973 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kuźnica Piaskowa, duża działka rolno-budowlana, bardzo dobra lokalizacja pod względem dojazdu do trasy 86 i innych w kierunku Katowic, warszawy, częstochowy. Niedaleko też znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł300 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Dom około 300 m2 położony na pięknej, słonecznej, pełnej zieleni i starodrzewu działce 2044 m2. Miejsce ciche i spokojne, północna część Milanówka, w najbliższej okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł755 m² 185,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działki w gminie Częstochowa w miejscowości Rząsawy przy ul. Ugody. Działka 515/9 : o pow. 737 m2 wymiary : szer. ok.22.