dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

1 210 000 zł64 m² 18 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Toruńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,88 m² 14 559,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealne mieszkanie dla pary, singla lub jako gotowa inwestycja pod wynajem. Funkcjonalny układ, osobna garderoba i pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł6 360 m² 40,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działki nr 902 obr. Kolonowskie o pow. 0,6360 ha. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł62,10 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, pierwsze piętro, 62,1 m2, sprzedam, 459 000 zł. Na sprzedaż jasne rozkładowe mieszkanie w bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Reymonta ( Ustronie IV) w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł75,70 m² 5 746,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu komfortowe, słoneczne, gotowe do wprowadzenia, 4-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 14. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 000 zł2 765 m² 2 332,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 765 m²

Na sprzedaż hala magazynowa z biurem - Konstancin Jeziorna, pod Warszawą. Teren o przeznaczeniu usługowo mieszkaniowym - powierzchnia 2765 m2 - działka regularna i płaska. Szeroki wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł575 m² 852,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:575 m²

Nowość! Tylko w biurze Północ Nieruchomości Zamość Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu wolnostojącego w Tomaszowie Lubelskim. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

199 240 zł1 172 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych położone we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo atrakcyjnym miejscu. Działka budowlana o pow. 1172 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38,52 m² 9 086,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Murapol Agosto, ul. 6 sierpnia 19a. Lokal z balkonem o powierzchni 4,5 mkw oraz ekspozycją południową, co.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł66 m² 3 937,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W dzielnicy nowe miasto. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Modern House ma przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie znajdujące się w samym centrum miasta przy ulicy Mickiewicza. Lokal ma 62 mkw i znajduje się na wysokim parterze/1.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł53,25 m² 17 446,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tam, gdzie las spotyka się z morzem, a szum fal miesza się z zapachem sosny, czeka wyjątkowa okazja inwestycyjna. Na sprzedaż oferujemy dwa komfortowe lokale mieszkaniowe tworzące jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,98 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 450 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1450 m2 , zlokalizowana Dębskiej Woli, gm. Morawica. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd do działki drogą asfaltową + drogą gruntową utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,62 m² 5 564,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 47,62 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 2/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 280 zł13 696 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność na sprzedaż 10 działek W małkowie opis: przedmiotem sprzedaży są działki zlokalizowane w urokliwej części miejscowości Małkowo. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 118 m² 196,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Apartament Piotr Świętek tel.   Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Kobylice przy ulicy Sosnowej. I. Powierzchnia działki 1118 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł38,10 m² 12 309,71 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 10 piętro ** stan deweloperski ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy W śródmieściu. Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położony lokal użytkowy usytuowany na parterze kamienicy położony w Gorzowie - Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł60,01 m² 10 482 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość! Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Apartament w trakcie wykańczania pod klucz - będzie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 265 m² 94,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Malanów w powiecie pabianickim, 40 minut samochodem od centrum Łodzi i 15 min od Aleksandrowa Łódzkiego. Malanów to.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł500 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5 arów , położona w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Libertów przy ulicy Południowej, zaledwie 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

880 000 zł68,32 m² 12 880,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę. Lokalizacja: osiedle Książąt Pomorskich - blisko do centrum, do przystanków komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł22 300 m² 318,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu zakup.

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł56,98 m² 9 161,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Jaracza, łódź Śródmieście Przestronne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 56,98 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,70 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego, za cenę 350.000,- zł Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szabda

Szabda,kujawsko-pomorskie

138 300 zł1 258 m² 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchni 1258 m (nr 26/13) oraz 1373 m (nr 26/14) położone są w niezwykle dogodnej lokalizacji krótka droga dojazdowa prowadzi wprost na drogę krajową nr 15. Co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł944 m² 253,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc Sprzedaje firma cena zawiera podatek Vat 23 % Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej przy ulicy Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł3 881 m² 115,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy działkę do sprzedania pod inwestycje związane z działalnością usługową lub mieszkaniowo usługową w bezpośrednim sąsiedztwie z drogą krajową 81 Wisła - Skoczów. 3881m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł127,31 m² 7 375,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w prestiżowej lokalizacji - Rybnik, orzepowice, ul. Borowa Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28,40 m² 12 288,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka 28,4 m Stare Miasto, lublin | Najem krótkoterminowy | Wysoki potencjał roi Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,4 m , położona na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,76 m² 7 322,26 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w kamienicy w samym centrum miasta! Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 11 m , co daje łączną.

Szczegóły ogłoszenia

529 999 zł95,50 m² 5 549,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Kędzierzyna-Koźla (dzielnica Koźle). To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokalu wykończonego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł921 m² 107,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w miejscowości Porosiuki, nieopodal Białej Podlaskiej. Powierzchnia 921m2. Wymiary 27m. x 34m. Skrzynka z prądem powstaje w odległości 230m. od.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł420 m² 1 547,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Przedstawiam Państwu na sprzedaż: lokal usługowo-biurowo-produkcyjno-handlowy o powierzchni około 420m2 w centrum miasta Gozdnica. Powierzchnia działki na której znajduje się budynek wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,24 m² 16 918,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Księga wieczysta bez obciążeń. Apartamentowiec z windą z 2020 roku. Budynek znajduje się w centralnej części Tarchomina ok 100 m od galerii północnej. Mieszania znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł6 500 m² 1 692,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 4,23 ha znajduje się blisko centrum miasta, blisko oraz od Katowickiej strefy Ekonomicznej. Może ten teren włączyć do strefy ekonomicznej. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 450 zł3 165 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż niezwykły dom położony w malowniczej, górskiej miejscowości Istebna. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

298 160 zł3 727 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w miejscowości Nosy, przy ulicy Słonecznej. Rodzaj działki: rolna Powierzchnia wynosi 3727 m2. Możliwość dokupienia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij