dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

235 000 zł27 m² 8 694,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykorzystaj ceny początkowego etapu inwestycji i kup kawalerkę w ścisłym centrum Łodzi w okazyjnej cenie. - zabytkowa kamienica, która przechodzi kompleksową rewitalizację - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Brzeźno

Brzeźno,kujawsko-pomorskie

460 000 zł103 900 m² 4,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Niesamowita okazja kupna lasu 50-70 letniego z przepływającą rzeczką Mień Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonych Działka rolna. Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł54 m² 10 818,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z widokiem na panoramę osiedla, położonego w świetnej lokalizacji - osiedla Leśnego. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wyszków

Wyszków,mazowieckie

81 000 zł870 m² 93,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta- przy drodze. Położona w gminie Wyszków w kierunku Pułtuska, w okolicy miejscowości Wielątki, leszczydół. Szerokość działki 18,1 m x 48,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Trzciana,podkarpackie

649 005 zł1 500 m² 432,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dom wolnostojący W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 15 arów. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 999 zł50 m² 15 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lux | Krzycka | 3 pok. | taras! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze w budynku 4-piętrowym z windą na zamkniętym osiedlu "na Krzyckiej". Gotowe do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

706 000 zł47 m² 14 957,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ursynów Imielin na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 47m2. W takim mieszkaniu chce się żyć. Mieszkanie po generalnym, solidnym remoncie usytuowane na 9 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzoskwiniowa

Wierzchowisko,śląskie

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Funkcjonalny nowoczesny dom na dużej, szerokiej działce przy ulicy Brzoskwiniowej na Wierzchowisku - Dom z instalacją grzewczą - pompa ciepła, instalacja wodno -kanalizacyjną, instalacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł754 m² 1 324,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, wawer Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej z dobrym dojazdem uzbrojona Działka jednorodzinna (mn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Boże

Boże,mazowieckie

229 000 zł2 507 m² 91,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w cichej okolicy w pobliżu rzeki oraz terenów leśnych! Główne atuty nieruchomości: uzbrojona bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 003 zł64 m² 11 878 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Jagodno/3pok./lux./balkon/piwnica/autobus/TOP! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 63 m2, na drugim piętrze - w budynku trzypiętrowym na bezpiecznym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Owsianka

Owsianka,dolnośląskie

175 000 zł1 082 m² 161,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu nieruchomości w miejscowości Owsianka gmina Kobierzyce. Nieruchomość to działka budowlana - 286/4 o wielkości 1082 mkw. W sąsiedztwie domki mieszkalne. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

737 304 zł59 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 59,46 m , położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania - Rataje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

375 000 zł22 m² 16 674,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk przymorze Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie znajdującą się w Gdańsku w najbardziej pożądanej dzielnicy Przymorze. Nieruchomość mieści się w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe z balkonem w okolicy Podwala - Stare Miasto Wrocław Mieszkanie: * Mieszkanie 50m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Międzybórz

Międzybórz,dolnośląskie

270 000 zł9 900 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolno - budowlana 82 ary+ 17 arów gratis! Na sprzedaż pięknie położona niedaleko lasu działka rolno - budowlana w gminie Międzybórz. Działka o powierzchni 82 ary sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

185 000 zł705 m² 262,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmdg Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 2/24 o powierzchni 705 m 2 , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chełm

Chełm,lubelskie

370 000 zł72 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72 m2, z balkonem i przynależną piwnicą. Lokal znajduje się na parterze w budynku trzypiętrowym. Do tej pory przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

228 000 zł22 800 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny grunt o pow. 22 800 m2 (2,28 ha) położony w Rogowie (około 9 km od centrum Stargardu). Działka położona przy drodze asfaltowej. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Załuże-Imbrzyki

Załuże-Imbrzyki,mazowieckie

239 000 zł121 m² 1 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 395 m²

Rezerwacja. Obniżona cena z 295 000zł. Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 121m2 na działce 64 ary w lokalizacji załuże-imbrzyki, gmina Opinogóra Górna. Wnętrze domu jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe z ogrodem i 2 miejscami parkingowymi. Mieszkanie o powierzchni 56,26 m2 położone na parterze niskiego budynku wielorodzinnego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł138 m² 6 861,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie 3-poziomowe w nowej kamiennicy z windą na Podzamczu w Szczecinie, z widokiem na Odrę. Powierzchnia całkowita 138,46m2, użytkowa 107,46m2. I poziom: otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

637 006 zł46 m² 13 878,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Jagodno/2pok/lux./balkon/autobus/HIT/TOP Polecamy Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 45,5 m2. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

325 000 zł36 m² 9 131,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,59 m2 położone blisko Politechniki Łódzkiej. Mieszkanie znajduję się na trzecim piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mąkoszyce

Mąkoszyce,opolskie

152 500 zł52 m² 2 933 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania na terenach wiejskich, ok. 18 km od Brzegu Mieszkanie o powierzchni 51,99 m2 usytuowane jest na parterze czterorolokalowego budynku. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Dołuje,zachodniopomorskie

285 930 zł1 059 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1059 m2 znajdująca się w drugiej linii zabudowy przy ul Jesienny Sad w Dołujach. Wymiary to 25m / 42m. Kanalizacja bezpośrednio na działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Żoliborz ul.Elbląska | przystanki autobusowe i tramwajowe pod blokiem | metro Marymont 12 min pieszo 24 m2 | 1 pokój | balkon | do remontu | 4 pietro z windą Mieszkanie 24m2, 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

799 000 zł212 m² 3 768,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - domy połacznoe garażami Stan deweloperski - oddany w 2019r. Gaz, woda, prąd - szambo szczelne (kanalizja w trakcie budowy). Ogrzewanie podłogowe na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Błotna

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł156 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

W sprzedaży skrajny segment z garażem na Zaciszu. Cicha okolica, w sąsiedztwie spacerowy deptak nad kameralnym kanałkiem, a to wszystko niedaleko stacji metra. Zapraszam, ta oferta nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

368 896 zł29 m² 12 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy, mieszczący się w odrestaurowanym kompleksie zabytkowych budynków. Przeznaczenie: na biura, siedzibę firmy, gabinety lekarskie, inne. Układ Lokal o powierzchni 28.82 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janowice Wielkie

Janowice Wielkie,dolnośląskie

719 000 zł210 m² 3 604,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w Janowicach Wielkich Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140m2 (całkowita 210m2) wybudowany na działce 997m2 Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

2 291 000 zł2 828 m² 810,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zarządca Ferax sp. z o. o. w restrukturyzacji ogłasza zamiar sprzedaży wolnej ręki, w drodze konkursu ofert, prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych i zabudowanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słupecka

Poznań,wielkopolskie

180 000 zł88 m² 2 045,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta W przygotowaniu Dzień dobry, do sprzedania parterowy lokal przy ul Słupeckiej - kilkanaście metrów od ul. Warszawskiej (dojazd od osiedla czyli od tyłu). 80 m2 wewnątrz (dane z kw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

480 000 zł84 m² 5 741,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Do sprzedaży mieszkanie w centrum Katowic przy ulicy Raciborskiej o powierzchni 83,60 m2. - idealne mieszkanie inwestycyjne na wynajem ze względu na swoją bardzo dobrą lokalizację. - kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

220 000 zł108 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu dom na wsi Podgórzyn do wykończenia. Nieruchomość położona jest w zacisznej lokalizacji, z dala od głównych dróg, a blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł61 m² 11 496,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jeśli szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, a przy okazji dobrze skomunikowanej, to mieszkanie jest dla Ciebie :) Nieruchomość idealnie nadaje się dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówno

Dąbrówno,warmińsko-mazurskie

947 000 zł3 600 m² 263,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Dąbrowa Mała, tuż obok miejscowości Dąbrówno. Blisko trasy S8. Planowane inwestycje:- doprowadzenie przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

556 991 zł49 m² 11 390,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja!/jagodno/krzyki/top/balkon/hit! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją w pięknej dzielnicy wrocławia/krzyki/jagodno. Mieszkanie o pow. 47,9.