dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 010 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 010 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

179 000 zł680 m² 263,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmdg Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 2/30 o powierzchni 680 m 2 , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

758 000 zł52 m² 14 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Centrum/staremiasto/tęczowa/2 kawalerki/lux/balkon/superinwestycja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość w samym centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto, przy pl. Orląt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pucka

Gdynia,pomorskie

299 000 zł51 m² 5 874,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią! Sprzedaż za gotówkę(udział w nieruchomości)! Budynek Kamienica piętrowa z poddaszem użytkowym. W budynku znajduje się 6 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

597 600 zł68 m² 8 752,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł261 m² 7 662,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa całkowicie wykończona, klimatyzacja ( każdym pokoju indywidualnie sterowana ), wentylacja mechaniczna, okablowanie strukturalne, oświetlenie typu raster, system alarmowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartoszcze

Świdwin,zachodniopomorskie

175 000 zł71 m² 2 466,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Nowa niższa cena! Trzypokojowe mieszkanie w Świdwinie. Mieszkanie jest położone na parterze niskiego bloku. Całość do remontu. Okna drewniane starszego typu. Na podłogach w pokojach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

340 680 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkania w naszej nowej inwestycji przy ulicy Hawelańskiej w Poznaniu. To spokojna, zielona okolica położona nieopodal Parku Cytadela. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł127 m² 5 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2. Dom usytuowany jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Chorzów,śląskie

300 000 zł41 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowo wyremontowane mieszkanie w Chorzowie na ul.Gwareckiej na 1piętrze. Dwa pokoje otwarta kuchnia łazienka przedpokój i balkon.wsystko nowe instalacje ,okna podłogi ,łazienka, kuchnia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Janeckiej

Żórawina,dolnośląskie

899 000 zł217 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Żórawina - Dom dwupiętrowy z tarasem, loggią, ogrodem i garażem Ciekawa oferta dla rodziny poszukującej eleganckiego, dużego, wygodnego domu. Dom dwupiętrowy, posiadający aż 6 pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Kalisz,wielkopolskie

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne- 3 pokojowe mieszkanie do sprzedania! Mieszkanie 3- pokojowe, rozkładowe z balkonem o powierzchni 93m2, mieszczące się na 3-piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

509 000 zł56 m² 9 089,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

625 000 zł63 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży mieszkanie 3 pokojowego na Słonecznych Tarasach, które znajduje się w bloku z windą na 2 piętrze. Budynek wybudowany w 2012 roku. Mieszkanie o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sułkowskiego

Łódź,łódzkie

397 000 zł49 m² 8 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszamy do przytulnego mieszkania idealnego dla rodziny ceniącej sobie spokój i ciszę. Nieruchomość mieści się na parterze odnowionej kamienicy przy ul. Sułkowskiego, na Złotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

329 000 zł56 m² 5 906,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie piękne mieszkanie na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku. Składa się trzech pokoi, kuchni, łazienki, holu oraz dużego balkonu. Mieszkanie wyremontowane tylko się wprowadzić. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Falista

Gdynia,pomorskie

688 000 zł53 m² 13 072,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-3 pokojowe ( 53 m2 ) z balkonem na czwartym piętrze budynku dziesięciopiętrowego z windą przy ul. Falistej w Gdyni. Wyłączność. Nieruchomość położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kośminek

Lublin,lubelskie

303 946 zł37 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc. Bezpłatna rezerwacja do 7 dni. Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w miejscowości Lublin w dzielnicy Kośminek o powierzchni 36.62 mkw, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł49 m² 12 530,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław, krzyki, jagodno, ul. Kajdasza. Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie z klimatyzacją, dużym balkonem i miejscem postojowym! Pełny rozkład! - Przestronny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Borówkowa

Poznań,wielkopolskie

1 739 000 zł180 m² 9 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:396 m²

Polecam goraco nowy, elegancki dom blizniaczy (lewa połowa) w bardzo dobrym miejscu. Suchy Las ul.Borówkowa , asfaltowa ulica z doskonałym , łatwym dojazdem do Obornickiej ,wzdłuz której Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mechaniczna

Głogów,dolnośląskie

599 000 zł122 m² 4 909,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupoziomowe - gotowe do zamieszkania, pełne wygód i nowoczesności! Lokalizacja: zlokalizowane w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się części miasta, to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł48 m² 18 572,90 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy Aleji Komisji Edukacji Narodowej. Lokal o powierzchni 47,65m2 znajduje się na 7 piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł78 m² 8 973,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu na Warszewie Dom 77,9m2 + Strych + Działka od 58m2 Blisko terenów zielonych, sprzyjających rekreacji i wypoczynkowi. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł48 m² 9 055,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

-Oferta dostępna w tylko w naszym biurze- przedstawiam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,48m2. Mieszkanie znajduję się na 6 piętrze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

187 000 zł48 m² 3 895,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 48 m2, położone na I piętrze w bloku z cegły w Piotrkowie Tryb., przy ul. Krasickiego. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

257 500 zł48 m² 5 360,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie z potencjałem do aranżacji informacje ogólne: prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż, rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł30 m² 5 946,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler poleca serdecznie atrakcyjną kawalerkę w bardzo korzystnej lokalizacji w sąsiedztwie Leroy Merlin przy ul. Toruńskiej. Mieszkanie położone jest na parterze jednopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

688 140 zł64 m² 10 723,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 100 zł39 m² 9 018,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

489 500 zł50 m² 9 747,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 50 m2. Największym Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

288 000 zł59 m² 4 848 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego w wyjątkowo niskiej cenie, znajdującego się w centrum Nakła n/notecią o powierzchni 59,4 m2, na powyższą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł92 m² 9 706,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja.Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o pow. 91,69m2 położone na Marcelinie przy ul. Świerzawskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybniki

Rybniki,podlaskie

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka o powierzchni 4000m2 położona w gminie Wasilków w miejscowości Rybniki. Kształt prostokąta o wymiarach 38mx105m. Istnieje możliwość podziału i wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł76 m² 7 923,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadbana kamienica! Dla rodziny lub inwestycyjnie! Możliwość wydzielenia 4 pokoi! Możliwość wybudowania antresoli! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 75,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

630 000 zł165 m² 3 810,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:983 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący parterowy zlokalizowany jest w miejscowości Dąbrowa Szlachecka (powiat krakowski, gmina Czernichów) w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, zielonej okolicy. Z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Łapino Kartuskie,pomorskie

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przepiękna działka nad Jeziorem Łapińskim w Łapinie Kartuskim (gmina Żukowo). Lokalizacja wręcz idealna, gdyż zapewnia spokój i wytchnienie od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pietrzykowice

Pietrzykowice,śląskie

388 000 zł115 m² 3 373,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Klimatyczne mieszkanie i własnym ogrodem - Pietrzykowice Dobra cena Przedstawimy na sprzedaż część domu - funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 115 m 2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Gałczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

179 000 zł678 m² 264,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dmdg Sosnowiec, ul. Gałczyńskiego prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 2/35 o powierzchni 678 m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

500 000 zł33 m² 15 309,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Piasta Park 2! Lokal liczy 32,66 m2 jest wykończony i wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bobrowiec,mazowieckie

1 270 000 zł142 m² 8 912,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Bobrowcu pod Warszawą! Odbiór III kwartał 2023! Świetna lokalizacja i dojazd do Warszawy! 20 min samochodem na Mokotów! 4 km do wjazdu na S7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wschodnia

Brody,lubuskie

90 000 zł2 071 m² 43,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą inwestycyjną chf Nieruchomości. Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe niezabudowane, o łącznej powierzchni 2071 m2, działki o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Skrzynki

Skrzynki,mazowieckie

1 500 000 zł40 000 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunty orne wraz z domem mieszkalnym, zabudowaniami gospodarczymi i sadem w Skrzynkach pod Płońskiem Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica uzbrojona bliskość terenów.