dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy Jędrzychów

Jędrzychów,opolskie

1 500 000 zł6 500 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działki inwestycyjne w Jędrzychowie pod Nysą w województwie opolskim, z pozwoleniami na budowę oraz projektem typu smart. Działki o numerach 350/5, 350/6, 350/7, 350/8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 600 000 zł7 000 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny z budynkami sprzedam Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca obiekt komercyjny, o charakterze magazynowo-usługowym z możliwością prowadzenia różnych typów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topografów

Kraków,małopolskie

759 000 zł60 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, jasne mieszkanie o pow.60m2 z ogródkiem(60m2) oraz miejscem parkingowym, 4-pokojowe mieszczące się na parterze w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł45 m² 12 650,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy Państwa na spotkanie w dwupokojowym mieszkaniu ogródkiem o pow. ok. 100 m2, będącego częścią Osiedla Słoneczna Morena. Obok jednej z najlepszych lokalizacji inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

570 000 zł53 m² 10 844,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pięknym zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Warzymicach, na którym znajduję się plac zabaw dla dzieci oraz ogólnodostępne miejsca postojowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krapkowice

Krapkowice,opolskie

250 000 zł825 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 8,25 ara położoną w Krapkowicach. Nieruchomość w kształcie regularnego prostokąta (ok. 25m x 33m) dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 48 m2 w pełni rozkładowe, dwustronne z osobną kuchnią i balkonem na wrocławskim Kozanowie znajduje się na 6/10 piętrze zw budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marynin

Warszawa,mazowieckie

554 300 zł35 m² 15 676 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) fajn mieszkanko na 4 pietrze Z pieknym widokiem nacentrum okno wkuchni można zrobić 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 900 000 zł900 m² 14 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 317 m²

Przestronny dom na pięknej dużej zalesionej działce , w sąsiedztwie innych reprezentacyjnych posiadłości. Miejsce dla ludzi oczekujących spokoju, przestrzeni i wysokiej jakości życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 999 zł40 m² 19 120,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium 2pok-40m2 Balkon Garaż*** Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na 7 piętrze w komfortowym budynku 8- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czyżewskiego

Sopot,pomorskie

1 439 999 zł75 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum Sopotu. Istnieje możliwość przerobienia na dwa osobne mieszkania. Mieszkanie obecnie jest wynajmowane krótkoterminowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł60 m² 19 983,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Wnętrze zaprojektował architekt. mieszkanie jest wykończone, gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biała

Biała,lubelskie

1 200 000 zł2 689 m² 446,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 689 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 2689m2 zabudowaną działającą stacją paliw, mieszczącą się w miejscowości Biała. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

449 000 zł32 m² 13 974,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32,13m w Nowej Hucie na osiedlu Centrum C. Lokal mieści się na 2 piętrze w bloku 5-cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł63 m² 9 001,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł175 m² 9 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:926 m²

Dom w Rembertowie usytuowany na pięknej, dużej działce! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Orłowskiego

Czarnków,wielkopolskie

99 000 zł2 015 m² 49,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja do 6 listopada. Zapraszamy do zakupu działki budowlanej, która może być początkiem drogi do spełnienia Twoich marzeń o własnym domu, lub dobrą inwestycją na przyszłość. Dlaczego?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ruchu Oporu

Bojszowy Nowe,śląskie

595 000 zł122 m² 4 877,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta bez pośredników stan deweloperski /cena zawiera: 1. Fundamenty 2. Ściany: 3. Dach 4. Pokrycie dachu 5. Ścianki działowe parter i piętro 6. Okna 7. Drzwi zewnętrzne 8. Instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na Jagodnie. Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym ok. 26m2 - sypialni ok. 9.5m - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Niepodległości

Barczewo,warmińsko-mazurskie

485 000 zł82 m² 5 885,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania należącego do kameralnej inwestycji deweloperskiej realizowanej w Barczewie przy ul. Niepodległości. W mieście krzyżują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaoferować Państwu do kupna nowiutkie mieszkanie przy ul. Banacha 39 (górka Narodowa) w inwestycji ozon. Mieszkanie mieści się na I piętrze w bloku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł170 m² 8 529 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Opis mgroup nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, przestrzenny dom o powierzchni 170 mkw. w spokojnej okolicy Krakowa. Lokalizacja: dom usytuowany jest w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 998 zł49 m² 12 299,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Premium Park Kleciński / 2 pok., komórka, balkon** Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

978 000 zł50 m² 19 560 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jasne, dwustronne mieszkanie w samym centrum z panoramicznym widokiem z dużych okien. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 090 000 zł160 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Przestronny dom wolnostojący Z garażem, działka 5,96 A, w cichej I spokojnej okolicy W niepołomicach N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł63 m² 10 804,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wrocław, krzyki, gaj, wszystko co jest potrzebne do wygodnego zamieszkania: salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia, sypialnia z wyjściem na taras, nowe budownictwo, część sypialniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

865 823 zł72 m² 12 060,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English verion below |r| Property prezentuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Myśliwskiej w dzielnicy Płaszów. Lokalizacja To świetna lokalizacja dla osób, które lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

899 000 zł170 m² 5 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

525 096 zł60 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Siechnicach, najtańsze mieszkania w okolicy. Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Siechnicach, które są doskonałym miejsce do życia. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjnie położony lokal użytkowy. Cena netto. Nowoczesne osiedle położone w pobliżu obiektów po dawnej fabryce pollena. Modne obecnie miejsce, przewidzianymi obiektami z zakresu kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

640 000 zł62 m² 10 322 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szukasz przestronnego mieszkania w nowoczesnym, przytulnym stylu, gotowego do zamieszkania? mieszkanie kwalifikuje się pod bezpieczny kredyt 2% Mamy coś specjalnie dla Ciebie! To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

859 000 zł101 m² 8 504,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

** ogłoszenie prywatne ** cena do negocjacji ** Na sprzedaż segment w domu szeregowym, wybudowany na przełomie 2015/2016 roku. Dom zlokalizowany w Bielsku w okolicach Kępy Hałcnowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

915 000 zł124 m² 7 370,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość o powierzchni ponad 120 m2 w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Inwestycja idealnie sprawdzi się dla miłośników dużych przestrzeni dziennych oraz spędzania czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł41 m² 3 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w cichej i zielonej lokalizacji Białego Kamienia. Nieruchomość o powierzchni 41m2 składa się z salonu z kuchnią, dużej sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł35 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Bardzo dobry rozkład mieszkania i spokojna, zielona dzielnica sprawiają, że mieszkanie będzie będzie komforotwe dla nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Białystok,podlaskie

59 000 zł340 m² 173,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ogródek działkowy mieszczący się na posesji Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Adama Mickiewicza przy ulicy Konstantego Ciołkowskiego. Na działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł77 m² 14 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Powstańców Śląskich na pograniczu Bemowa, woli i Włoch. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Bolszewo,pomorskie

200 000 zł660 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 572/8 o powierzchni 660 m2 położona w Bolszewie k. Wejherowie, przy ul. Bagiennej. Lokalizacja Bolszewo - wieś kaszubska w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Historia opowiada o młodej rodzinie, która mieszka w mieszkaniu dwupokojowym na ulicy Niepodległości w Świdniku. Głównymi bohaterami są Marta i Kamil, małżeństwo pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Jastrzębsko,wielkopolskie

3 100 000 zł313 m² 9 904,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Piękna posiadłość wiejska + bardzo duża zagospodarowana działka! zalety nieruchomości: - perfekcyjnie zagospodarowana działka - z podświetleniami, automatycznym nawadnianiem, małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

1 800 000 zł385 m² 4 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w pobliżu Legnicy z dobrym dojazdem do autostrady A4 i Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na 12 arowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij