dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

1 100 000 zł68 m² 16 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe nad morzem Gdańsk Letnica, osiedle PORTO (ROBYG) Powierzchnia: 67,93 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł41,50 m² 4 554,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

** 1 pokój Z osobną kuchnią, 41,5mkw, roi 8% chorzów batory** Mieszkanie aktualnie jest niezamieszkałe, ale po wynajęciu może zapewnić przychód na poziomie 8% w skali roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł8 744 m² 188,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż działki z budynkiem mieszkalno - produkcyjnym! Atuty nieruchomości : - 2 mieszkania po remocnie - duża przestrzeń produkcyjna na parterze ( rozlewnia wody z całym sprzętem,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł600 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentowana nieruchomość to działka rod o powierzchni 600m2 z całorocznym domkiem o powierzchni 37m2 z antresolą, zapewniającą dodatkowe 17m2. Domek jest całoroczny, ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł19 m² 26 315,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z windą - Kraków, podgórze, ul. Kalwaryjska Oferuję na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 19 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 335 500 zł12 975 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjny kompleks działek w miejscowości Rurzyca o łącznej powierzchni 12.975m2 - oddalony od głównej drogi, blisko lasu, teren płaski. W kompleksie znajduje się 10.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł220 m² 1 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 110 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 400 m2 położony w Rogoźniku. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 800 m²

Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranki zaczynają się ciszą, śpiewem ptaków i widokiem zieleni, a jednocześnie w kilka minut możesz dotrzeć do najważniejszych punktów w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka z Widokiem na Jezioro Chwałowskie! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję posiadania własnego rajskiego zakątka z widokiem na malownicze Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 608 zł52,03 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie w nowym budownictwie idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji, rodzinnej przestrzeni. Nieruchomość usytuowana w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł958 m² 135,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,0958 ha (958 m ), położona w Bestwinie. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Cena: 130 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Bramki,mazowieckie

900 000 zł146,27 m² 6 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji kupującego! Z przyjemnością pragnę zaprezentować pierwszy dom z inwestycji "osiedle Familijna" odbiór budynku Lato 2026! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45 m² 19 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł123 m² 5 284,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w Łoniowej w gm. Dębno - idealny wybór dla większej rodziny lub dwóch rodzin! Cena zgodna z wartością określoną w operacie szacunkowym sporządzonym przez rzeczoznawcę.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł59,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m , położone na 4. piętrze w bloku bez windy na cenionym osiedlu Projektant w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł150 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 935 m²

** Drewniany Dom Wolnostojący * Paszkowszczyzna ** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego na terenie gm. Orla w miejscowości Paszkowszczyzna. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 154 880 zł165,76 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego biura o powierzchni 165,76 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji Starej Ochoty, niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,50 m² 11 768,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 47,5 m , zlokalizowany na 6. piętrze budynku z 2020 roku, na Pomorzanach przy ul. Chmielewskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

498 680 zł1 918 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1918m posiada nieregularny kształt zbliżony do trójkąta 45x87x78 Nieruchomość położona bezpośrednio przy cichej gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł60,49 m² 4 711,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z charakterem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? To miejsce może być idealne dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie 60,49m2, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł5 500 m² 83,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w Ołdakowiźnie, gm. Stanisławów. Działki : 231/1 i 234/1 Działki są w ujęte w studium uwarunkowań pod zabudowę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 800 m² 62,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: spokojna okolica sprawia, że jest to idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 800 m² 221,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 18 arów ( z czego droga wjazdowa ok 3 ary) pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w pięknym miejscu w miejscowości - Osiek, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kęty,małopolskie

1 150 000 zł148,57 m² 7 740,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Poznaj dom który od razu wprowadzi Cię w świat luksusu i komfortu! Nie czekaj na remont-wszystko jest już gotowe, by cieszyć się wymarzoną przestrzenią. Wystarczy wnieść swoje osobiste.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł50 m² 4 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Jedlinie Zdrój. Forma własności: pełna własność. Nieruchomość o powierzchni 50m2 ( w papierach wpisane 45,60m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - Reprezentacyjny Dom w Gdańsku Mamy przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25,40 m² 10 629,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 25,40 m z wejściem od ulicy idealny pod usługi/handel! Osiedle Przyjaźni Na sprzedaż oferuję świetnie zlokalizowany lokal użytkowy o powierzchni 25,40 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł230 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Zamieszkaj w spokojnej okolicy, kameralnym osiedlu oraz w przytulnej przestrzeni! Na sprzedaż przestronny dom w Wielkim Klinczu! Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 376 zł62,98 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu apartament położony w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Trzęsacz. Budynek znajduje się zaledwie ok. 500 m od pięknej plaży. Idealna oferta dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

718 803 zł33,27 m² 21 605,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg ul. Plażowa budynek sun & snow do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł2 400 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Proszówki, gmina Bochnia. Działka leży w odległości ok. 90m od drogi publicznej i połączona jest z nią.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 800 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 18ar zlokalizowana w Nowym Sączu. Dojazd drogą asfaltową. Działka w pełni uzbrojona (prąd, kanalizacja, wodociąg, gaz). Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł247,80 m² 1 755,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Odkryj wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej we wsi Nowa Huta, gmina Puszcza Mariańska, powiat Żyrardowski - idealne miejsce dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 680 zł39,65 m² 11 114,25 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Prezentujemy Państwu działkę budowlaną w bardzo dobrej lokalizacji. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice. Powierzchnia - 2 000 m2 Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 000 zł56,49 m² 6 673,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja "apartamenty Zielone Zacisze" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i parku, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

1 490 000 zł103 m² 14 466,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej blisko plaży w Grzybowie. Grzybowo to nadmorska miejscowość letniskowa w województwie zachodniopomorskim, położona 6 km na zachód od Kołobrzegu, znana przede.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,20 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka | 10 piętro | Winda | Świetna lokalizacja Na sprzedaż jasne mieszkanie 1-pokojowe, idealne zarówno na inwestycję, jak i jako pierwsze własne mieszkanie. Rozkład: pokój dzienny Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

8 990 000 zł5 611 m² 1 602,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w centrum Łodzi: - zaledwie 300 m od ulicy Piotrkowskiej, - pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługową, - z szansą na rozszerzenie potencjału inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Olsztyn,śląskie

88 000 zł37,30 m² 2 359,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie częstochowskim, w miejscowości.