dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokoje | centrum miasta | blisko szkoła | wejherowo lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Wejherowa. Charakteryzuje się bliskim dostępem do całego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

1 499 999 zł290 m² 5 178,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje dobrzykowice / wrocław / dom wolnostojący / duża działka 1020 mkw Osiedle nowych domów w zabudowie jednorodzinnej, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pod Borem

Zabrze,śląskie

154 000 zł36 m² 4 240,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze ul. Pod Borem 21/15 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Samolubie

Samolubie,warmińsko-mazurskie

760 000 zł270 m² 2 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

BB Nieruchomości oferuje ładny i funkcjonalny dom wolno stojący piętrowy z w całości podpiwniczony z 2010 roku o powierzchni całkowitej 270 m2 użytkowej 240 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiełły

Szczecinek,zachodniopomorskie

740 000 zł204 m² 3 627,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:304 m²

Dom W zabudowie szeregowej na osiedlu zachód. Sprzedaż lub zamiana. Oferujemy do sprzedaży lub zamiany w rozliczeniu na mieszkania w nowym budownictwie, dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Niegosławice

Niegosławice,lubuskie

70 000 zł3 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka powierzchni 0,3000ha położona w miejscowości Krzywczyce - gmina Niegosławice. Cicha, zielona i spokojna okolica położona przy pobliskim Lesie z perspektywą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

770 000 zł51 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jeśli chcesz zamieszkać w ścisłym centrum Krakowa i cieszyć się bliskością najważniejszych atrakcji miasta, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł55 m² 15 063,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentowania Naszej nowej oferty na sprzedaż. Lokalizacja: warszawa, bemowo Powierzchnia: 55.1 m Rok budowy: 2007 Typ budynku: Apartamentowiec z recepcją Osiedle: Zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barszczewo

Barszczewo,podlaskie

253 000 zł1 012 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Barszczewo, gmina Choroszcz. Działka o powierzchni 1012m2 z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnów

Tarnów,małopolskie

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny, w zabudowie bliźniaczej, z poddaszem możliwym do adaptacji jako użytkowe, o powierzchni całkowitej około 200mkw., pow. mieszkalnej :przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

259 000 zł52 m² 5 019,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dla siebie wygodnego mieszkania w dogodnej lokalizacji? Mam dla Ciebie super ofertę! Zapraszam Cię na prezentację przestronnego lokalu mieszkalnego położonego na 4. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

306 462 zł39 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe idealne pod inwestycje - funkcjonalne z dużym tarasem usytuowana na parterze, nowoczesnego 4-piętrowego bloku z windą. Wyróżniająca się na tle innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł40 m² 17 928,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękne mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie jest położone w bardzo dobrej lokalizacji, która w przyszłości zyska za sprawą budowanej lini M2 w okolicy osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Torzym,lubuskie

275 000 zł65 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W torzymiu, przy ul. Wojska Polskiego, posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65m kw. Lokal położony na 2 piętrze bloku mieszkalnego. Składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł56 m² 6 814,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Makler nieruchomości poleca mieszkanie trzypokojowe W poszukiwanej lokalizacji na szwederowie. Lokal mieści się na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł53 m² 10 056,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Tyrmanda (wrocław-Dzielnica Fabryczna Muchobór Wielki) Powierzchnia użytkowa 52,70m2 plus balkon ok 3-4 m2 i piwnica 3,10m2 niski blok z 2000 roku piętro 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przedszkolna

Gajków,dolnośląskie

367 000 zł2 164 m² 169,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 2164 m2 w miejscowości Gajków, gmina Czernica. Tylko 20 kilometrów do centrum Wrocławia, w połowie drogi miedzy Kamieńcem Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nauczycielska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Gdyni Witomino Mieszkanie bardzo słoneczne płd - zachodnie sklada się z Salonu z balkonem , łazienki, kuchni, korytarza I sypialni. Znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jegłowa

Jegłowa,dolnośląskie

1 300 000 zł140 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Przedstawiam Państwu nowy dom w pełni wyposażony w miejscowości Jegłowa. Główne atuty nieruchomości: położenie z dala od głównej jezdni zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

249 900 zł80 m² 3 143 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum uzdrowiska Polanica- zdrój. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości, znajdują się Wielka Pieniawa, park Zdrojowy i deptak Lokal o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

390 000 zł43 m² 8 986,18 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania w Opolu w dzielnicy Malinka Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dużej łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sąsiedzka

Łódź,łódzkie

1 259 000 zł115 m² 10 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Więcej informacji e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz domu gotowego do zamieszkania z umeblowaniem, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Dom położony na cichym osiedlu, salon posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł64 m² 9 321,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz przestronnego trzy pokojowego mieszkania W odnowionej kamienicy ? dobrze trafiłeś! atuty: - trzy niezależne pokoje, co może stanowić dobrą lokatę pod wynajem długoterminowy, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Babia Wieś

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł36 m² 5 869,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w samym centrum miasta Bydgoszcz przy ulicy Krakowskiej w bardzo bliskiej odległości od bulwaru rzeki Brdy i ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

300 000 zł60 m² 4 966,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o dużym potencjale, które idealnie nadaje się do remontu i dostosowania do własnych potrzeb. Pomimo aktualnego stanu, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

799 000 zł86 m² 9 323,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: rumia, to obecnie jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, do zamieszkania na Pomorzu. Bogata infrastruktura i bliskość do Trójmiasta sprawia, że to dogodne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł53 m² 7 552,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ofertą sprzedaży jest gustowne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku z 2005 roku przy ulicy Piłsudskiego w Stargardzie. Mieszkanie bardzo czyste, zadbane - gotowe do wydania od ręki!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka 25 m kw usytuowana w ścisłym centrum Wrocławia, urządzona w taki sposób aby mogła pełnić wiele funkcji. Powierzchnia nieruchomości 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

369 000 zł63 m² 5 832,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zarządca zgm tms, czynsz ok. 399 zł (fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, centralne ogrzewanie). Mieszkanie o pow. 63,27m2, położone na wysokim parterze, składające się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł64 m² 11 015,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przestronne do własnej aranżacji - 4 pokojowe mieszkanie na Starej Pradze o powierzchni 64 m znajdujące się na 3 piętrze 15 piętrowego budynku z windą, okna na ulicę Targową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

825 285 zł56 m² 14 870 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Kraków ul. Głowackiego Bez podatku pcc, bez prowizji metraż:55,50 m2 piętro 1 cena: 825 285 pln W ofercie dostępne również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

439 000 zł56 m² 7 844,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji Osiedle realizowane w Stanowicach (gmina Oława), które charakteryzuje kameralna zabudowa w otoczeniu natury. Kolejny etap przedsięwzięcia inwestycyjnego składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

120 000 zł42 m² 2 870,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mieszkanie z własnym ogródkiem! Oferujemy w wyłącznej sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,8 m2, położone na parterze w niskiej zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich bartodziejach. W skład mieszkania wchodzi: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Przyjazna

Łagodzin,lubuskie

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

**nowa**niższa**cena***! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Łagodzinie, w gminie Deszczno. Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, z miejscem postojowym oraz ogrodem w Gdańsku, ul. Hokejowa. Mieszkanie jest wyposażone w sprzęt agd i w pełni umeblowane - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł48 m² 10 483 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | oddzielna kuchnia | jasne mieszkanie Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na Kozanowie, w promieniu 500 metrów znajduję się Park Pilczycki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

620 000 zł116 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 116m2 w skład którego wchodzi: - salon - 3 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależą 3 balkony. Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz funkcjonalnego mieszkania do zamieszkania od zaraz bez nakładów finansowych blisko centrum miasta ale jednocześnie w spokojnej okolicy? Na sprzedaż w pełni urządzone 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurajska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł75 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania jasne, 3 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z ogromnym tarasem 50 m2 (częściowo zadaszonym). 1. Duży pokój z aneksem kuchennym. 2. Sypialnia z wbudowaną szafą, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzno

Jaworzno,śląskie

270 000 zł46 m² 5 892,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz M3 - ta oferta jest dla ciebie! atrakcyjna lokalizacja! cena do negocjacji! stan - bardzo dobry! Ofertą jest mieszkanie o pow. użytkowej 45,82 m 2 na 4 piętrze w stanie do.