dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 987 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 987 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

550 322 zł41 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkanie 2-pokojowe na parterze o powierzchni 41,3 mkw w prestiżowej inwestycji River Point. Ta lokalizacja zapewnia nie tylko bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

366 656 zł34 m² 10 646,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

02 - Podaj numer porządkowy inwestycji podczas rozmowy [w pigułce] promocyjna cena -49.180 OD KATALOGOWEJ DO 20.10.2023 - W PULI TYLKO 10 z 269 LOKALI Z TAKIM RABATEM! PODPISZ SPRAWNIE UMOWĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł61 m² 10 803,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Bardzo dobrze skomunikowane miejsce postojowe W garażu W cenie Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna oferta trzypokojowego mieszkania w Świeradowie Zdroju. Proponuję Państwu w pełni wyposażone, przestronne trzypokojowe mieszkanie w Świeradowie Zdroju. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł19 m² 20 894,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Idealne dla inwestora Zakup tego lokalu doskonała lokata kapitału, dzięki której możesz osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Białystok,podlaskie

480 000 zł72 m² 6 694,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dla osób chcących urządzić swoje 4 kąty zgodnie ze swoimi marzeniami Dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Zachodniej z dużym potencjałem Nieruchomość: * budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Suraż,podlaskie

160 000 zł167 m² 958,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

- rezerwacja - Do sprzedaży dom na sporej działce (1473m2) w najmniejszym mieście w Polsce! Położony w miejscu oddalonym od rzeki Narew ok 300-400m. W pobliżu Narwiańskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

370 321 zł27 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kalinowa

Warzenko,pomorskie

299 000 zł971 m² 307,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 971 m2, objęta mpzp link poniżej: mn - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej: a) Obowiązujące lub wiodące funkcje zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirosławiec

Mirosławiec,zachodniopomorskie

760 000 zł192 m² 3 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 966 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Mirosławcu. Dom o powierzchni użytkowej 192 m2. Jest w nim 8 pokoi, duży salon o powierzchni 40 m2. Kuchnia połączona z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

664 450 zł68 m² 9 805,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

329 005 zł49 m² 6 728,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/tanio/3pok./BALKON/PIWNICA/LUX./HIt Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie położone w Oleśnicy przy Plac Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

590 700 zł52 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł45 m² 13 348 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł28 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

465 000 zł64 m² 7 265,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2 zlokalizowane na wyższym parterze, os. Na Stoku. Mieszkanie po generalnym remoncie, kompletnie urządzone i wyposażone, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

642 595 zł55 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Górki Wielkie,śląskie

179 000 zł1 088 m² 164,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż widokowa , niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1088 m 2 , przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, położona w Górkach Wielkich , w gminie Brenna. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Pruszków,mazowieckie

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w samym centrum podwarszawskiego Pruszkowa. Mieszkanie po generalnym remoncie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

699 999 zł65 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, mieszkanie w Warszawie w doskonale zlokalizowanej części Pragi Północ. Nieruchomość idealnie nadaje się dla rodziny czy pod inwestycję. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

488 888 zł63 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Oleśnica,dolnośląskie

527 642 zł86 m² 6 135,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością chcę Państwu zaprezentować lokal usługowy o powierzchni 86 m2. Lokal wolnostojący z 2016 r. znajdujący się w miejscowości Wszechświęte. Lokal składa się z: -sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł25 m² 13 877,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,2 m2 położona w niskim bloku otoczonym zielenią na ulicy Grabiszyńskiej. Kawalerka położona na pierwszym piętrze (drugiej kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022