dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 981 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 981 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żołnierska

Wrocław,dolnośląskie

1 699 000 zł120 m² 14 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w centrum Krzyków, blisko tramwaj autobus, przedszkola, szkoła podstawowa, park Południowy. Druga linia zabudowy - cicho na ul. Żołnierskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Oleśnica,dolnośląskie

439 000 zł63 m² 7 012,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Umów się na prezentację! Z przyjemnością chcę Państwu zaprezentować przytulne, przestronne 3 - pokojowe mieszkanie w Oleśnicy, o powierzchni 62,6 m2 w okolicy ul. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piaseczno,mazowieckie

3 900 000 zł410 m² 9 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

3 900 000 zł | sprzedaż | 303 m2 | dom wolnostojący | piaseczno | zalesie dolne Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny wolnostojący z garażem dwustanowiskowym, znajdujący się w Zalesiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 599 999 zł142 m² 11 291,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

!Prestiżowy apartament z panoramą Gdyni w Redłowie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chrzanowska

Poznań,wielkopolskie

399 840 zł952 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną, położona w Poznaniu na Spławiu przy ulicy Chrzanowskiej (100m od pętli autobusowej). Działka objęta jest miejscowym planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł86 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4pokojowe mieszkanie o pow.86m2 z 30metrowym balkonem Apartament składa się z : - salonu - otwartej kuchni - 3 sypialni - łazienki - garderoby - korytarz - balkon - 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kątowa

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie znajdujące się na ul. Kamieńskiego składające się z następujących pomieszczeń: pokój 1- 16,5 m2 Pokój 2 z balkonem - 12 m2 Kuchnia - 9 m2 Łazienka - 4,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oporowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł44 m² 12 443,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44.20 m2 na IV piętrze z Balkonem blisko ul. Oporowskiej na osiedlu Grabiszyn ( Dzielnica Fabryczna we Wrocławiu ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Kobierzyce (gm. Kobierzyce) o pow. 3000 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu terenów przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiatrakowa

Stanisławka,kujawsko-pomorskie

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękny Dom i Okolica Wspaniała przy zakupie Tak by z pewnością bajka się zaczynała, a my tutaj fakty przedstawiamy, dom taki w ofercie mamy. Dom położony w Stanisławce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kocoń

Kocoń,śląskie

95 000 zł1 573 m² 60,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana w Koconiu, gmina Ślemień. Działka idealna dla osób poszukujących miejsca w świetnej lokalizacji w otoczeniu natury. Bliskie sąsiedztwo lasu, górskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Chobienia,dolnośląskie

239 000 zł62 m² 3 854,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 51 mkw na 2 pętrze. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Chobienia. Układ mieszkania jest jednostronny z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Osowej Górze o powierzchni całkowitej około 200m a użytkowej około 150m.Nieruchomość posiada działkę o powierzchni 750m. Dom wymaga remontu, góra to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł138 m² 5 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielopole

Kraków,małopolskie

1 188 308 zł50 m² 23 766,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe i jedyny taki apartament przy ul Wielopole w sercu Starego Miasta Apartament o powierzchni 49,7 m2 położony jest na pierwszym piętrze i składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

377 040 zł47 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedsprzedaż! super cena! świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m2 z balkonem 5,41 m2, usytuowane na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

775 000 zł113 m² 6 884 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Osiedle Zacisze Krzyżowice to inwestycja, na której położone są dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stankiewicza

Gdańsk,pomorskie

785 514 zł79 m² 10 004 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdańskiej dzielnicy Jasień, ulica Stankiewicza - powierzchnia lokalu to 78,52m2, ogrodu - 30,86m2. Znajduje się on na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

220 000 zł44 m² 5 057,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokoje z balkonem z widokiem na park - centrum! Wygodne mieszkanie w ścisłym centrum miasta Koszalina , przy ul. 1 maja. Mieszkanie zlokalizowane jest na II pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deyny

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania piękne , 2 pokojowe , rozkładowe mieszkanie w kameralnym bloku niedaleko (ok. 400m ) nowo budującej się stacji metra na Bemowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi o pow. salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

429 084 zł40 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczny produkt inwestycyjny - lokal użytkowy o powierzchni 39,73m2, sprawdzi się zarówno pod prowadzenie działalności gospodarczej jak i pod dalszy wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Golasowicka

Pielgrzymowice,śląskie

220 000 zł2 250 m² 97,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Pielgrzymowicach przy ul. Golasowickiej - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczalna zabudowa bliźniacza, szeregowa realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glazurowa

Kowale,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 756,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe, nowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku w Kowalach. Budynek oddany do użytku w roku 2022. Wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 700 zł60 m² 8 279,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czyżewskiego

Kraków,małopolskie

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o powierzchni 45 m2, dwupokojowe składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni przedpokoju, garderoby, kuchni i łazienki.Istnieje możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

337 260 zł31 m² 10 879,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w inwestycji. (oferta biura sprzedaży dewelopera). Mieszkanie 2-pokojowe = idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł58 m² 10 547,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

a sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica grabiszyn/borek. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, mierzące 57,74m2 składające się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cianowice małe

Cianowice małe,małopolskie

1 260 000 zł229 m² 5 502,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom parterowy - powiat krakowski N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w stanie deweloperskim o pow. całkowitej 229m2, powierzchnia użytkowa 128,15m2, położony na działce 15 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

3 000 000 zł10 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, położoną w Bielanach Wrocławskich gm. Kobierzyce o pow. 10.000 m2 w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chrewt

Chrewt,podkarpackie

250 000 zł3 782 m² 66,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna/inwestycyjna o powierzchni 37,82 arów położona w miejscowości Chrewt. Jedna z nielicznych dostępnych w pierwszej linii od brzegu. Skrajem działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plażowa

Białystok,podlaskie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie nieużytkowane. Wysoki standard. Dwustronne ,każdy pokój ma wyjście na balkon. Urządzenia agd amica nowe na gwarancji podłączone i wysokiej jakości. Drzwi firmy Barański. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Choceń

Choceń,kujawsko-pomorskie

569 000 zł262 m² 2 171,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Zapraszam Państwa do obejrzenia i zakupu domu jednorodzinnego wolnostojącego znajdującego się w pięknej i prężnie rozwijającej się miejscowości Choceń. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

600 000 zł39 m² 15 385 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na widokowy balkon - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

490 000 zł59 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu Białegostoku, przy ulicy Legionowej. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Lublin,lubelskie

265 000 zł37 m² 7 166,04 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Hutniczej. W salonie i sypialni oryginalny parkiet, kuchnia częściowo otwarta na salon. Sypialnia i salon bardzo ustawne. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł90 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 90 m 2. Położone jest na wysokim parterze 4 piętrowej zadbanej kamienicy przy ul. Sikorskiego - dzielnica Stare Miasto - 15 min do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł122 m² 3 852,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker Prezentuje: dom w zabudowie bliźniaczej znajdujące w cichej, spokojnej oraz urokliwej lokalizacji w dzielnicy Budziwój. Domu z projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Ruda Śląska,śląskie

269 000 zł57 m² 4 694,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji gdzie jest wszędzie blisko a zarazem cicho i spokojnie? Doskonale trafiłeś! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie do remontu w sercu Rudy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stara ochota: rejon małej, kameralnej ulicy Przemyskiej, 50m na 1 piętrze w kamienicy z cegły ok 1955r. Kamienica niedawno odnowiona, elewacja i klatki schodowe po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedleckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 000 zł53 m² 5 795,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu trzypokojową nieruchomość (52,8m2) położoną na górnym tarasie Bydgoszczy - na Osiedlu Wyżyny. Rejon Wyżyn B1 na granicy z B4. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

220 000 zł46 m² 4 795,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R.MAN Nieruchomości biuro z licencją Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast nr 18299 i Ministra Budownictwa i Gospodarki Wodnej nr 11845. Biuro posiada ubezpieczenie swojej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij