dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 980 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 980 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

738 000 zł54 m² 13 674,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Idealne dla Twojej rodziny mieszkanie o metrażu 53,97 mkw. Nowa inwestycja na Tarchominie. Bardzo dobra komunikacja. W 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pruszowice

Pruszowice,dolnośląskie

525 000 zł1 250 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pruszowice / długołęka / działka budowlana 1250 M2 Działka o wymiarach ok 34 x 35 m, położona przy drodze asfaltowej, na osiedlu, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł60 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż klimatyczne M3 zlokalizowane w Ursusie. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie - blok z 2019r. Lokal jest w pełni wyposażony w dobrym standardzie - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 996 zł49 m² 12 274,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Premium Park Kleciński / 2 pok., komórka, balkon. Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 000 zł112 m² 5 348,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji l bez pcc sprzedawany W stanie deweloperskim - wysoki standard wykończenia np: - ogrzewanie podłogowe W całym budynku - rolety elektryczne we wszystkich oknach, - pianowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Markuszowa

Markuszowa,podkarpackie

71 590 zł2 046 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Markuszowa - ładna działka 20,46 ara z warunkami zabudowy i widokiem na malownicze wzgórza Pogórza Strzyżowskiego; gaz, prąd w granicy działki; dobry dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal rozkładowy o powierzchni 37 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

175 000 zł15 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny grunt o pow. 15000m2 (1,5 ha) położony na obrzeżach Ińska. Użytki i klasa ziemi: - r IV a - 0,77 ha - R IV b - 0,04 ha - pastwiska - 0,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 900 zł73 m² 6 885,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedania 3 pokoje w spokojnej lokalizacji na Gumieńcach - Za Wiatrakiem blisko ch ster. Mieszkanie na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku o powierzchni 72,6 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pestalozziego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł35 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35mkw usytuowane na 3-piętrze trzypiętrowego bloku w dzielnicy Skrzetusko przy ul. Pestalozziego W skład mieszkania wchodzi: - 1 pokój - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

469 000 zł85 m² 5 502,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - narożny dom w zabudowie szeregowej. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - oszczędny dom o powierzchni 85 m2, znajdujący się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

631 560 zł55 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą tego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 55,4 mkw, znajdującego się na 3 piętrze budynku. To starannie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Środkowa

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł91 m² 5 055 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w samym centrum Świdnicy Mieszkanie składa się z: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

279 000 zł273 m² 1 021,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Nowa okazyjna cena! Hala: 210 m2 Hala: 78 m2 Działka: 1382 m2 Oferta na wyłączność biura. Posiadamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkami o charakterze usługowo - handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł21 m² 18 018 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocyjna cena | brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera. Możliwość odliczenia vat. Idealna lokalizacja. Widok Na Odrę. Do sprzedania nowy urządzony i w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

585 000 zł3 813 m² 153,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana wraz z budynkiem mieszkalnym, gospodarczym i garażem. Działka o regularnym kształcie ok. 35mx109m, uzbrojona (woda,prąd) o przeznaczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

505 000 zł48 m² 10 412,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Os. Niwa w Głogowie Małopolskim. Dobra infrastruktura drogowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje ** Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

492 050 zł44 m² 11 152,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

590 700 zł52 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł57 m² 12 872,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na parterze, w budynku dwupiętrowym, 57,1 m2, 3 pokoje, balkon, miejsce parkingowe naziemne, monitoring, osiedle zamknięte , Warszawa Białołęka ul. Sieczna. Po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

608 000 zł52 m² 11 692 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

642 595 zł55 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł60 m² 12 089,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł! Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

917 000 zł87 m² 10 540,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bezczynszowy segment z ogródkiem o pow.87,1m2 Nieruchomość składa się z: Parter składa się z: - przedpokoju - salonu z kuchnią - wc - tarasu - ogrodu I piętro składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

413 049 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,41 m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Działka Studzianki

Studzianki,podlaskie

111 150 zł855 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka o szerokości 20m, z dostępem do energii elektrycznej. Dojazd utwardzoną drogą żwirową, ok. 400m od drogi asfaltowej. W sąsiedztwie zabudowa 1-rodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023