dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

270 000 zł3 940 m² 68,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rybne gm. Solina, na sprzedaż działka rolna położona na wzniesieniu z widokiem na jezioro Solińskie Na sprzedaż działka o pow. 39,40 ar położona na wzniesieniu lekko pochyła. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł190 m² 6 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom zlokalizowany w odległości 7 km od centrum Zgorzelca, w Pokrzywniku. Dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Rudnik nad Sanem, ul. Mickiewicza Na sprzedaż dom jednorodzinny typu kostka z około 1970 roku, położony w miejscowości Rudnik nad Sanem przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,50 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu luksusowego apartamentu w Mielnie - Twojego miejsca nad wodą! Wyjątkowa lokalizacja - zaledwie 50 m od jeziora Jamno z prywatnym molem i tylko 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

106 920 zł891 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż Wąsowo, ul. Wytomyska. Na sprzedaż kompleks 13 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Wąsowo (gmina Kuślin), z drogą wewnętrzną prowadzącą do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,73 m² 6 837,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m2. Mieszkanie zostało w pełni umeblowane i czeka na nowych właścicieli. Cały budynek został wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł43 m² 16 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się ok 800m od stacji pkp Piaseczno. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł55,98 m² 7 681,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne Apartamenty Całoroczne w Wieleniu Zaobrzańskim Zakup bezpośrednio od dewelopera nie płacisz prowizji i podatku pcc! Lokalizacja Oferujemy nowoczesne domki całoroczne położone.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł83 m² 8 313,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Dzień dobry. Zapraszam Państwa do zapoznania się z poniższą ofertą. Na sprzedaż jest nieruchomość położona w Wiśniowej Górze, przy ulicy Tuszyńskiej. Na przestronnej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 467 m² 74,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka zapewniająca komfort i prywatność Na sprzedaż działka w miejscowości Przyborów, w powiecie tureckim, obręb Władysławów. Jest to bardzo cicha okolica osłonięta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł81,83 m² 7 943,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukają Państwo przestronnego mieszkania z antresolą, które pozwoli zrealizować niepowtarzalną aranżację, a przy tym zachwyci funkcjonalnością i stylem? Ta nieruchomość to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

249 000 zł189,44 m² 1 314,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Oferta bezpośrednia - 0% wynagrodzenia od kupującego! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalno-handlowej usytuowanej w urokliwej miejscowości Ińsko, znanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 861 580 zł75,11 m² 38 098,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł48,90 m² 6 809,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Sudecka przy Urzędzie Miasta w Jeleniej Górze - oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy przy ul. Sudeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 639 zł40,82 m² 12 730 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ustawne 2 pokoje z dużą sypialnią Świetny układ + przestronna strefa dzienna - komfort na co dzień i potencjał inwestycyjny. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Mieszka I w Jędrzejowie, na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Lokal jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

203 200 zł1 016 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy kompleks działek położonych w spokojnej i kameralnej miejscowości Rurzyca, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz nowej zabudowy jednorodzinnej. Położone 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 029 000 zł2 075 m² 977,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł217,66 m² 5 738,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 085 m²

Prezentujemy wolnostojący dom parterowy, wybudowany metodą tradycyjną z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni użytkowej 136,96 m2 i całkowitej 217,66 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł53,81 m² 12 432,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z oddzielnym wc i balkonem idealne mieszkanie dla rodziny! Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,50 m² 7 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie tylko w Green House Nieruchomości. Oferuję na sprzedaż w Częstochowie - dwupokojowe mieszkanie na ulicy Rakowskiej w Częstochowie w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł45,51 m² 17 358,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

partamenty wykończony pod klucz, gotowy do zamieszkania! Apartament został kompleksowo wykończony z materiałów najwyższej jakości, zapewniających komfort, funkcjonalność i trwałość.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Ściegiennego (podgórze, prokocim). Mieszkanie: - dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 036 010 zł98,20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 254 zł50,60 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. witam, proponuję Państwu piękne dwu pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i oddzielna kuchnią w super miejscu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł120 m² 6 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Zgrabne domy z pompą ciepła i fotowoltaniką 10 km od Gdańska Miszewko. Opłaty to tylko 1500 na rok - zamiast mieszkania nowoczesne i tanie rozwiązania! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł218 m² 9 862,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Został dom lewa strona budynku. Ilość pokoi: 6, garaż: w bryle budynku na dwa samochody Proponowany tutaj dom to budynek w zabudowie bliźniaczej. Wybudowany w tradycyjnej technologii.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 830 m² 18,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38,30 ar położona w Tarnowie, oznaczona numerem ewidencyjnym 11, obręb 260. Dojazd do nieruchomości zapewniony jest drogą gminną o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Borówiec,wielkopolskie

1 768 000 zł260 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 260 m2 wysoki standard wykończenia, borówiec Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego o powierzchni 260 m2, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł2 589 m² 984,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja - Podkowa Leśna Działka w otoczeniu natury, zadrzewiona. Spokojne, bezpieczne i ciche miejsce. Wokół zabudowa jednorodzinna. Dojazd na działkę drogą utwardzoną. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

3 491 600 zł8 729 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.339160, 21.018714 Białołęka/Szamocin, ul. Osieki numery ewidencyjne 29/6 + 30/2, obręb 4-16-41 Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 184 zł39,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 410 zł69,08 m² 9 994,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego, 2 poziomowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł150 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, klimatyczny dom zlokalizowany na Wawrze w okolicy ul. Zwoleńskiej. Rok budowy 2003 ; Działka 450 m2 ; Dom - powierzchnia całkowita 150 m2 , użytkowa 126 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,80 m² 6 540,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z kuchnią) o powierzchni 68,80m2 położonego na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł1 547 m² 143,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone nad jeziorem Sawinda Wielka, znajdujące się w miejscowości Woszczele niecałe 9 km od centrum Ełku/10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 771 m² 190,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż prezentujemy nieruchomość na 5771 m działce, położoną w Reczycach, pow. gliwicki, woj. śląskie. W skład nieruchomości wchodzi jednorodzinna zabudowa mieszkaniowa, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł51,60 m² 3 100,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Polanowicach - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł81,76 m² 8 317,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i wygodne mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,76 (użytkowej 77,76m2) na bydgoskiej Osowej Górze (tzw. dolny.