dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 985 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 985 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Radwanowice

Radwanowice,małopolskie

350 000 zł1 347 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż malownicza nieruchomość gruntowa o powierzchni 1347m2 położona w Radwanowicach w gminie Zabierzów. Kształt działki jest nietypowy, ale bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

747 126 zł50 m² 14 886 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie oddawane w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

651 786 zł70 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp257-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3- stronna ekspozycja: północ- południe- wschód - duża łazienka ok. 5,7m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę - 1,5km do aow A8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

525 696 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 54,76 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,80 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

412 960 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40m2 posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

479 755 zł51 m² 9 490,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

02 - Podaj numer porządkowy inwestycji podczas rozmowy [w pigułce] promocyjna cena -64.603 OD KATALOGOWEJ DO 20.10.2023 - W PULI TYLKO 10 z 269 LOKALI Z TAKIM RABATEM! PODPISZ SPRAWNIE UMOWĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

240 000 zł62 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M- 4, składającego się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni z oknem, łazienki osobnej z wc, położonego na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cewlino

Cewlino,zachodniopomorskie

97 500 zł1 300 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Malownicza działka położona w miejscowości Cewlino o powierzchni 1300 m2. Działka zagospodarowana, ogrodzona, z nasadzeniami. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

849 000 zł97 m² 8 712,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Osiedle kameralnych trzech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej - Lublewo Gdańskie Przestronne lokale o powierzchni 97,45 mkw, położone na działkach o powierzchni ok 200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Lublin,lubelskie

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60 m2 położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Żelazowej Woli w dzielnicy Czechów. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Biórków Mały

Biórków Mały,małopolskie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w m. Biórków Mały, gmina Koniusza o powierzchni 1100 m2. Działka położona w ciągu działek budowlanych przy drodze Kraków - Proszowice idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł81 m² 9 843,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru w Sierpniu 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

229 000 zł37 m² 6 195,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 - pokojowe z dużym balkonem os. Ustronie III Mieszkanie zlokalizowane w budynku po termomodernizacji w centralnej części osiedla przy cichej, wewnętrznej , osiedlowej ulicy blisko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

293 000 zł47 m² 6 234,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47m2, położone na 3-piętrze w bloku 4-pietrowym. Budynek ocieplony, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

482 291 zł56 m² 8 569,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalna okazja na zakup pięknego, mieszkania w wyjątkowej cena! apartament w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Ostatnie 3 pokoje w tym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaczeńców

Katowice,śląskie

960 000 zł151 m² 6 337,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Istnieje możliwość skorzystania z kredytu -2%! Pierwszy z prawej zarezerwowany! * dwa tarasy! i 4 okna w salonie - mnóstwo światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sowińskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 600 000 zł574 m² 2 785,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:934 m²

Dom dwurodzinny 391 m2 powierzchni użytkowej * działk a 9,34 ar a * 2 garaże w budynku * piwnica * piękny i zadbany ogród * dom typu bliźniak: i część zamieszkała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Łaszewo

Łaszewo,kujawsko-pomorskie

499 000 zł35 115 m² 14,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Łaszewo położona jest w powiecie Brodnickim w gminie Bartniczka i jest częścią bardzo spokojnego i zarazem urokliwego pojezierza brodnickiego. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gromadzka

Czapury,wielkopolskie

469 000 zł75 m² 6 290,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Planujesz kupić swoje pierwsze mieszkanie? Nasze domy spełniają warunki Programu Bezpieczny kredyt 2%. Na sprzedaż oferujemy oddane do użytkowania domy 3-kondygnacyjne w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Lublin,lubelskie

404 800 zł51 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 50m2 na I piętrze w budynku handlowo usługowym przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. Bezpośrednia lokalizacja przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Niewodnica Korycka,podlaskie

1 295 000 zł183 m² 7 076,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Piękny dom z klimatem! Prezentujemy Państwu ofertę pięknego domu jednorodzinnego w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji- w miejscowości Niewodnica Korycka- 15 minut autem do Rynku Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lodowa

Poznań,wielkopolskie

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siedlce,mazowieckie

309 000 zł33 m² 9 438 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie przy ulicy Mieszka I w Siedlcach Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,74 m2 wraz z miejscem postojowym zewnętrznym i piwnicą. - doskonała lokalizacja - do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

671 055 zł46 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem z widokiem na historyczną stajnię. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 46,20 m2 znajduje się na drugim piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł50 m² 11 671 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start. Dwustronne mieszkanie z tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

570 625 zł46 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 46,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

761 000 zł59 m² 12 896,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Możliwość korzystania z programu bezpieczny kredyt 2 % Zastosowane w budynkach ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: pompy ciepła, instalacja fotowoltaiczna, wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

455 000 zł67 m² 6 811 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w budynku z 1956 roku i składa się z: 3 pokoi (ok.