dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

390 000 zł67 m² 5 798,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz dużego mieszkania do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji Gliwicach? Mam do zaoferowania mieszkanie na osiedlu Mikołaja Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł34 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

419 900 zł38 m² 11 035 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 38,05 m , usytuowane przy ulicy Barlickiego na Ołbinie. Atuty mieszkania: - doskonała lokalizacja - Przestronne, idealne dla singla lub pary -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł88 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Pure Estates ma przyjemności zaprezentować mieszkanie gotowe do wprowadzenia na Warszawskim Bemowie Metraż mieszkania to 88m2 składa się z; 3 sypialni Salonu Kuchni Łazienki Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Działka rolna Gliniana Góra

Gliniana Góra,śląskie

259 000 zł25 000 m² 10,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlano-rolną znajdującą się w miejscowości Gliniana Góra, w gminie Koziegłowy. Działka ta ma powierzchnię około 25 000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

387 515 zł37 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Letnia

Wodzisław Śląski,śląskie

265 000 zł2 951 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę leżącą na terenach produkcyjno-usługowych zlokalizowana w Wodzisławiu Śląskim - Radlin II ul. Letnia. Działka o powierzchni 2951 m2, grunty posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dąbrowa,dolnośląskie

150 000 zł854 m² 175,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o pow. 854 m2 w Dąbrowie. Oddalona o ok. 5 minut od centrum Oleśnicy, 20 minut od Wrocławia a i jedynie 2 minuty od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

420 980 zł41 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 190 000 zł134 m² 8 914 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe z rynku wtórnego o powierzchni 133,5 m2. Bliskość budynków uczelni powoduje, że zakup jest świetnym pomysłem inwestycyjnym. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

639 000 zł64 m² 9 984,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w komfortowym, ustawnym układzie pomieszczeń? A może chcesz mądrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją pięknej nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Gdynia,pomorskie

560 000 zł56 m² 10 090,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz dwupokojowego, słonecznego mieszkania w zaciszu gdyńskich lasów? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość natury, - dużo naturalnego światła, - funkcjonalny rozkład pomieszczeń, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

488 888 zł63 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

426 000 zł43 m² 9 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

536 000 zł48 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na 1 piętrze z ekspozycją dwustronną. Budynek ocieplony, rok budowy 1972. Parking publiczny na ulicy. Spokojna, cicha okolica, do rynku 2km. Pokoje, kuchnia i przedpokój wymagają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł28 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł65 m² 13 914,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hit lux 3 pokoje / duży ogród 64m2!/ Maślice Polecamy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 64,61 m2. Układ funkcjonalny mieszkania: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wągrowiec

Wągrowiec,wielkopolskie

311 000 zł59 m² 5 297,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania, znajdującego się w centrum Wągrowca. Lokalizacja ta stanowi świetną opcje do wypoczynku (ok. 5 min do jeziora), jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł165 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament o powierzchni użytkowej 148m2(pow.całkowita 165m2).Nieruchomość znajduje się na 3-piętrze zabytkowej kamienicy .Na tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do prezentacji! ** Mieszkanie nadaje się do celów własnych lub pod wynajem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

563 305 zł48 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023